Ceny SEO

Ceny SEO se u nás skládají z několika položek a odvíjí se od mnoha faktorů. Například optimalizace webu pro malé e-shopy se pohybuje mezi 3000 až 5000 Kč za měsíc, u větších projektů počítejte s částkou nad 8000 Kč.

SEO zahrnuje širokou škálu úprav na vašem webu, které zajistí, že vaše stránky budou atraktivní jak pro uživatele, tak pro vyhledavače. Nabídka našich SEO služeb zahrnuje SEO audit, analýzu klíčových slov, linkbuilding, copywriting, obsahovou strategii atd. Samozřejmostí je pro nás pravidelný monitoring a reporting aktuálního stavu webu z pohledu SEO.

Chcete, aby byl váš web ve vyhledávání skutečně vidět? Uvítali byste vyšší relevantnost návštěv, u kterých pravděpodobně dojde ke konverzi? Svěřte vaše SEO do rukou profesionálů ze SEO Consult! Naši SEO konzultanti mají řadu let zkušeností, neustále sledují nejnovější trendy a vědí, jaké postupy skutečně fungují.

Česky
Naše SEO má dlouhodobý efekt.
SEO se věnujeme přes 10 let.
Platíte za prokazatelné výsledky.
Pracujeme s nejmodernějšími nástroji.

Máte zájem o SEO? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč si objednat SEO služby od SEO Consult?
Dbáme na hodnotný obsah a kvalitní zpětné odkazy.
Zhodnotíme desítky faktorů z oblasti SEO a navrhneme efektivní SEO strategii.
Navrhneme vám úpravy, které mají vliv na pozici vašeho webu ve vyhledávání.
Víme, které postupy skutečně fungují.

Jak postupujeme při optimalizaci webu pro vyhledavače?

Optimalizace pro vyhledavače zahrnuje mnoho kroků. Než začneme pracovat na samotné optimalizaci vašeho webu, zpracujeme podrobný SEO audit, který nám pomůže identifikovat nedostatky bránící k lepším výsledkům vašeho webu ve vyhledávání. Dále zpracujeme analýzu klíčových slov, se kterou pak pracujeme po celou dobu optimalizace.

SEO audit

Mnoho společností dbá zejména na atraktivitu grafického zpracování webových stránek. Pokud si ale přejete, aby se vaše webové stránky zobrazovaly na předních pozicích ve vyhledávání, je třeba myslet také na SEO požadavky. Váš web by se měl načítat dostatečně rychle, struktura stránek by měla být dostatečně přehledná, objednávkový proces by pro uživatele neměl být příliš složitý a obsahu by měli rozumět jak uživatelé, tak vyhledavače.

Prvním krokem k úspěšné optimalizaci je podrobný SEO audit, který nám pomůže zjistit, jak si aktuálně stojí ve výsledcích vyhledávání. V rámci SEO auditu se zaměříme na přehlednost navigační struktury webu, rychlost načítání stránek, objednávkový proces, kontaktní formulář, práci s klíčovými slovy, meta tagy atd.

Pomocí SEO auditu identifikujeme nedostatky, na kterých je nutné zapracovat, aby se pozice vašeho webu z pohledu vyhledávání zlepšila. Zjistíme také, na jakých pozicích ve vyhledávání se váš web zobrazuje na důležitá klíčová slova. Aktuální stav pravidelně monitorujeme a vyhodnocujeme.

Analýza klíčových slov

Nedílnou součástí úspěšné SEO strategie je také analýza klíčových slov. Pomocí analýzy klíčových slov zjistíme, na která klíčová slova a fráze má smysl váš web optimalizovat. S jejími výsledky budeme dále pracovat po celou dobu optimalizace.

Efektivní linkbuilding

Nemalý podíl na umístění webu ve výsledcích vyhledávání mají také zpětné odkazy. Naším cílem je dostat na váš web relevantní uživatele, u kterých je vysoká pravděpodobnost konverze. Proto pro vás zajistíme pouze kvalitní a relevantní zpětné odkazy.

Obsahová strategie

Kvalitní a relevantní obsah je v posledních letech pro vyhledavače čím dál důležitější. Zhodnotíme proto efektivitu obsahové stránky vašeho webu a případně navrhneme úpravy, které pomohou k lepším výsledkům ve vyhledávání. Náš tým copywriterů pro vás také v případě potřeby napíše poutavé texty, které odpovídají dnešním požadavkům SEO.

Ceny SEO

Ceny SEO se odvíjí od mnoha faktorů, a to např. od velikosti konkurence, velikosti webu atd. Pro přesnou cenovou kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat. Aby naše SEO bylo maximálně efektivní, doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Cena analýzy klíčových slov začíná na 2500 Kč bez DPH.

Cena SEO auditu se pohybuje od 3000 Kč bez DPH.

SEO pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.

SEO pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

SEO pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

Klienti nás také hledají pod klíčovými slovy:

SEO expert, SEO specialista, SEO služby, SEO konzultace, SEO e-shopu, SEO agentura, SEO firmaSEO, SEO optimalizátor, SEO webdesign, SEO konzultant a SEO studio.

Vyjádření klientů

Veľmi profesionálny, rýchly prístup. Personál je veľmi prispôsobivý a veľmi príjemný. Veľmi dobre sa s nimi spolupracuje. Dlhodobá spolupráca so spoločnosťou z našej strany je istá. Vrele odporučujem. Ďakujem...
Radovan Babic, bioliecba.eu, http://bioliecba.eu
Naše společnost spolupracuje se SEO Consult již třetím rokem a jsme spokojeni. Práce vede k jasným výsledkům, komunikace je velmi dobrá. O náš e-shop Envistore.cz je dobře postaráno.
Ondřej Kinc, Envistore.cz, http://envistore.cz
S firmou SEO Consult jsme velmi spokojeni. Spolupráce se osvědčila a přinesla pozitivní výsledky. Doporučujeme.
Lukáš Kosík, Výcvikové obojky, https://www.elektronicke-vycvikove-obojky.com/
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/
Se společností SEO Consult spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali positivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci s touto firmou můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.
Marek Midonski, MITKO s.r.o., http://www.mitkoforevents.cz/
Firma SEO Consult nám prozatím byla v oblasti internetového marketingu schopna poskytnout naprosto profesionální servis. Kladně hodnotíme zejména schopnost rychle přizpůsobovat řešení našim požadavkům a přijatelné ceny.
Ing. Michal Meluzín, STATIKUM s.r.o., http://www.statikum.cz/
Se společností SEO Consult jsme byli velice spokojeni. Od komunikace po realizaci zakázky. Výsledky práce se dostavily opravdu rychle a společnost SEO Consult tak pomohla navýšení prodejů.
Štěpánka Eiseltová, tinky.cz, http://tinky.cz/
S prací jsem spokojen, podařilo se dosáhnout naplánovaných výsledků.
Karel Lev, elite-stare-splavy.cz, http://www.elite-stare-splavy.cz/
Richard Šibrava, sibrava.cz, https://www.sibrava.cz/