Digitální agentura

Čím dál více zákazníků nakupuje produkty, vyhledává služby nebo požadované informace online. Být online je dnes prakticky nutností. Jak ale vytvořit webové stránky, které budou odpovídat požadavkům SEO a budou viditelné ve výsledcích vyhledávání? Jak prodávat produkty či služby online? Na co byste si měli v online světě dávat pozor? Jak nastavit a optimalizovat placené reklamy? S tím vším vám pomůže naše digitální agentura Brno nebo Praha.

V dnešní době, kdy jsou všechny informace na dosah ruky prakticky na pár kliknutí, jsou firmy, které si umí online marketing zastřešit samy. Vsaďte na SEO Consult a posuňte váš online byznys na vyšší úroveň. Jsme digitální agentura z Brna a Prahy s letitými zkušenostmi v oblasti online marketingu.

Česky
Pravidelně zasíláme průběžné reporty.
Používáme nejmodernější nástroje a neustále sledujeme nejnovější trendy z oblasti online marketingu.
Denně se věnujeme optimalizaci vašich kampaní.
Jsme digitální agentura v Praze a v Brně s řadou let zkušeností.

Máte zájem o služby digitální agentury? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč jako digitální agenturu zvolit SEO Consult?
Postaráme se o váš online marketing od A do Z. Vytvoříme pro vás úspěšnou strategii kombinující ty nejefektivnější nástroje, jako jsou PPC, SEO, e-mailing, sociální sítě a CRO.
Přivedeme na váš web relevantní uživatele s vysokou pravděpodobností konverze.
Účty pro reklamu, které pro vás založíme, budou patřit vám a budete k nim mít neomezený přístup.
Neustále monitorujeme aktuální stav.

Na internetu dnes existuje široká řada návodů, jak nastavit PPC kampaně, jak na efektivní reklamu na Facebooku, jak pomocí optimalizace pro vyhledavače zvýšit pozici webu ve vyhledávání atd. Dokonce i webové stránky je možné naklikat si v různých platformách vlastními silami.

V mnoha oblastech ale podnikatelům na internetu chybí dostatek zkušeností, a tak velmi často zbytečně vyhazují své peníze. Kvalitní PPC kampaně například musí splňovat spoustu kritérií a vyžadují neustálou optimalizaci. Stejně tak u SEO je nutné věnovat se problematice na denní bázi, neustále sledovat nejnovější trendy a velmi nápomocné jsou různé moderní nástroje, které jsou však velmi často placené.

S čím vám můžeme pomoci?

SEO

Dostaneme váš web na vyšší pozice ve vyhledávání. Provedeme SEO audit, který nám pomůže odhalit případné nedostatky vašeho webu, které mu brání k získání lepší pozice ve vyhledávání. Poté zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov, identifikujeme klíčová slova, na která má váš web smysl optimalizovat, a vytvoříme efektivní SEO strategii. Zaměříme se na získávání kvalitních a relevantních odkazů a napíšeme pro vás kvalitní texty, které odpovídají požadavkům SEO.

PPC

Nastavíme pro vás efektivní PPC kampaně na Googlu a Seznamu. Založíme vám účet pro reklamu na Googlu a v Skliku, který bude patřit vám a ke kterému budete mít kdykoliv neomezený přístup. V případě, že již reklamní účet máte založený, ale běží v něm reklamy, se kterými nejste spokojeni, rádi pro vás ZDARMA provedeme PPC audit. Reklamy dlouhodobě upravujeme tak, aby vám za minimum peněz přinesly maximum konverzí.

PPC reklama na Facebooku

V dnešní době je možné oslovit zhruba polovinu obyvatel ČR na Facebooku, který zároveň nabízí možnost velmi přesně cílených reklam. Nastavíme pro vás efektivní reklamy, doporučíme vhodné cílení a jednotlivé reklamy budeme denně monitorovat a optimalizovat je dle výsledků.

PPC reklama na Instagramu

Máte firemní profil na Instagramu? Začněte ho využívat ještě efektivněji. Pomůžeme vám propagovat příspěvky na Instagramu v rámci možných umístění tak, aby vyhovovaly vašim cílům a účelům kampaní. Veškeré kampaně budeme co nejpřesněji cílit na uživatele, kteří svými zájmy odpovídají vaší cílové skupině.

E-mailing

Zajistíme pro vás rozesílku e-mailů a newsletterů na profesionální úrovni. Vybereme vhodný software, připravíme strategii i konkrétní grafické návrhy a šablony a v případě potřeby pomůžeme s copywritingem.

PR

PR neboli public relations je významnou součástí online strategie firem. Připravíme pro vás efektivní individuální plán PR aktivit. Chcete, aby se o vás psalo, ale nemáte dostatek kontaktů nebo času na tvorbu kvalitního textového obsahu a oslovování redakcí? Náš tým pro vás zajistí online PR od A do Z.

CRO

Přivedli jste na váš web dostatek návštěvníků, kteří ale nenakupují? Pomůžeme vám odhalit nedostatky na vašem webu, abyste zbytečně neplatili za návštěvnost z PPC reklamy a neinvestovali do SEO, které sice přivede na váš web relevantní zákazníky, ale nedojde ke konverzi. Svěřte našemu týmu CRO vašeho webu. Identifikujeme nedostatky bránící konverzi, váš web upravíme, otestujeme a dále vám budeme přinášet best practices z oblasti CRO.

Zbožové vyhledavače

Ocenili byste, kdyby se vaše zboží objevovalo ve zbožových vyhledavačích, jako jsou Zboží, Heureka, Google Nákupy, Favi, Glami nebo Biano? Připravíme pro vás všechny nezbytné feedy, vybereme zbožové vyhledavače vhodné pro váš obor podnikání a zajistíme správu vašich firemních profilů. Dané zbožové srovnávače propojíme s marketingovými kanály a budeme se neustále věnovat optimalizaci, abychom ve zbožových vyhledavačích dosáhli co nejlepších výsledků.

Správa sociálních sítí

Značná část zákazníků, ať už se věnujete jakémukoliv oboru, je denně aktivní na sociálních sítích. Pro většinu firem proto má smysl věnovat se jejich správě, tedy komunikovat zde se svými zákazníky, informovat o novinkách, výhodách vašich produktů či pořádat soutěže. Náš tým se specializuje zejména na Facebook a Instagram, rádi pro vás ale zajistíme i správu ostatních sociálních sítí, jako jsou například LinkedIn nebo Twitter. Sestavíme pro vás dlouhodobou strategii sociálních sítí, zanalyzujeme váš současný profil i vaši konkurenci a zajistíme pravidelnou publikaci kvalitního a originálního obsahu, který bude schválen z vaší strany.

Tvorba webu

Ať už hledáte jednoduché a levné webové řešení, nebo poptáváte microsite, robustní e-shop či velký korporátní web, náš zkušený tým odborníků pro vás vytvoří webovou prezentaci, která odpovídá dnešním trendům. Připravíme pro vás vše od návrhu informační architektury přes grafiku až po samotné nakódování webu.

Jsme digitální agentura z Prahy a Brna, která vám pomůže dostat vaše online podnikání na vyšší úroveň.

 

 

 

 

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
S firmou mám výbornou zkušenost. Mohu doporučit.
Pavel Dvořák, Tourist Point, http://touristpoint.cz/
Dlouho jsme hledali úspěšnou a kvalitní firmu na SEO, až jsme našli firmu SEO Consult, kterou vám můžeme s čistým svědomím doporučit na internetový marketing.
S firmou Seo Consult jsme spokojeni. Poskytovaná PPC reklama má prokazatelné výsledky a vydělává nám.
Lenka Maloňová, vican.wine
Veľmi profesionálny, rýchly prístup. Personál je veľmi prispôsobivý a veľmi príjemný. Veľmi dobre sa s nimi spolupracuje. Dlhodobá spolupráca so spoločnosťou z našej strany je istá. Vrele odporučujem. Ďakujem...
Radovan Babic, bioliecba.eu, http://bioliecba.eu
Vaše služby z oblasti internetového marketingu mně zvedly násobně obrat e-shopu Colorika.sk. Spolupráci doporučuji.
Boris Semizorov, Colorika.sk, http://www.colorika.sk
S firmou SEO Consult jsme velmi spokojeni. Spolupráce se osvědčila a přinesla pozitivní výsledky. Doporučujeme.
Lukáš Kosík, Výcvikové obojky, https://www.elektronicke-vycvikove-obojky.com/
Musím velice vyzdvihnout poradenství od SEO Consult, neboť mi hodně pomohl a poradil s e-shopem. Pokud budete hledat někoho na SEO i, tak jeho společnost mohu jenom doporučit. Škoda, že takových lidí není více. Děkuji moc.
Miroslav Harapes, Harapes.cz, http://www.harapes.cz/
Se společností SEO Consult spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali positivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci s touto firmou můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.
Marek Midonski, MITKO s.r.o., http://www.mitkoforevents.cz/
Analýza klíčových slov od SEO Consult nám přinesla stovky nových zákaznic. Cena přitom byla více než přijatelná. Se SEO Consult spolupracujeme již třetí rokem a rozhodně v tom chceme pokračovat.
Mudr. Pavel Vlašín, prenatal.cz, http://www.prenatal.cz/
Výborná komunikace a profesionální přístup. Pánové mi ve všem vyhověli, mohu jen doporučit.
Marek Stuchlík, malir-naterac-brno.cz, http://malir-naterac-brno.cz/
Vašich služeb jsme využili, abychom byli dohledatelní na netu. Nyní jsme na předních místech ve vyhledávačích. Jsme tedy spokojeni, svou práci jste odvedli perfektně.
Jan Roubíček, Buket, https://www.buket-buket.cz/
S prací jsem spokojen, podařilo se dosáhnout naplánovaných výsledků.
Karel Lev, elite-stare-splavy.cz, http://www.elite-stare-splavy.cz/