Jak vytvořit PPC reklamu?

PPC reklama je velmi oblíbeným online kanálem, a to hned z několika důvodů. Díky PPC reklamě je možné oslovit velmi relevantní zákazníky, a to v různých fázích nákupního cyklu. Existují zde široké možnosti optimalizace a ve většině případů platíte až za proklik na reklamu, nikoliv za její zobrazení. PPC reklama patří mezi nejefektivnější online kanály. PPC reklamu většinou nastavujeme v systémech, jako jsou Google Ads, český Sklik, nebo Facebook, který ale umožňuje pouze cílení na lokalitu, pohlaví, věk, či zájmy, nikoliv však na klíčová slova, která bývají při vyhledávání produktů nejrelevantnější.

Jak vytvořit PPC reklamu tak, aby byla skutečně efektivní? Návodů na internetu najdete spoustu. Nicméně, efektivní PPC kampaně vyžadují nejen dostatek času, ale také znalostí a zkušeností. Pokud s PPC reklamou začínáte, nebo na ni nemáte dostatek času, doporučujeme tuto oblast přenechat odborníkům.

Náš tým PPC specialistů se dané oblasti věnuje již řadu let. Neustále sledujeme nejnovější trendy, i PPC novinky a perfektně známe možnosti i úskalí jednotlivých systémů. Víme, jaké postupy opravdu fungují, na co bychom si při nasazování, správě i optimalizaci PPC kampaní měli dávat pozor, a jaké typy reklam jsou pro daný byznys vhodné. Kromě PPC kampaní se vám rádi postaráme také o SEO, e-mailing, PPC reklamy na Facebooku a Instagramu, CRO, PR, tvorbu webu a další.

Česky
Nemáte ještě vlastní PPC účet? Rádi vám ho založíme. Tento účet samozřejmě bude patřit výhradně vám a budete k němu mít kdykoliv neomezený přístup.
Pokud již vlastní PPC účet máte, ale nejste spokojeni se stavem současných kampaní, zdarma pro vás zpracujeme PPC audit, který odhalí případné rezervy běžících kampaní.
Nastavíme pro vás reklamní systémy i Google Analytics tak, aby byla efektivita kampaní co nejlépe měřitelná. Díky zmíněným nastavením budeme moci vaše kampaně ještě lépe optimalizovat.
Neustále sledujeme nejnovější trendy, pracujeme s nejnovějšími nástroji a využíváme pokročilé možnosti optimalizace. Naším cílem jsou maximálně efektivní kampaně, které budou dosahovat stanovených cílů za minimum nákladů.

Máte zájem o PPC reklamu? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro nastavení a správu PPC reklamy zvolit SEO Consult?
Vaše PPC reklamy spustíme do 5 pracovních dnů.
Platíte za proklik na reklamu, nikoliv za její zobrazení.
Přivedeme na váš web relevantní uživatele, kteří se skutečně zajímají o váš produkt.
Náš tým PPC specialistů má s PPC kampaněmi řadu let zkušeností.

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC reklamy?

Díky našim letitým zkušenostem víme, jak vytvořit PPC reklamu tak, aby byla skutečně efektivní a přinesla vám co nejlepší výsledky za minimální náklady. Využíváme možností pokročilé optimalizace, pracujeme s publiky z Google Analytics a jednotlivé kampaně sledujeme v souvislosti s návštěvností webu i stanovenými cíli.

Než se pustíme do nastavení PPC kampaní a jejich následné správy, založíme vám vlastní PPC účet, který bude patřit výhradně vám (pokud ho tedy ještě nemáte). V případě, že již vlastní PPC účet máte, a nejste spokojeni se současnými kampaněmi, zdarma pro vás zpracujeme podrobný PPC audit, který odhalí jejich případné rezervy.

Dále zpracujeme také podrobnou analýzu klíčových slov a navrhneme strategii, která bude pro váš byznys nejvhodnější. Zkontrolujeme měření cílů a celkové nastavení Google Analytics, případně vám pomůžeme se správným nastavením tak, aby byla efektivita jednotlivých kampaní jednoduše měřitelná v souvislosti s návštěvností webu. Toto nastavení nám pomůže ještě lépe a efektivněji optimalizovat vaše kampaně.

Vytvoříme relevantní a poutavé texty pro PPC reklamy a vaše kampaně nasadíme do 5 pracovních dnů. Optimalizaci kampaní se věnujeme na denní bázi a pravidelně zasíláme reporty.

O tom, jak vytvořit PPC reklamu, najdete na internetu nespočet příspěvků. Nicméně, pro skutečně efektivní PPC kampaně, které přinášejí konverze za rozumné peníze, je třeba dané systémy velmi dobře znát a mít s nimi dostatek zkušeností.

Svěřte své PPC kampaně našemu týmu PPC specialistů. Kromě PPC kampaní se vám rádi postaráme také o PPC reklamy na Facebooku a Instagramu, PR, tvorbu webu, SEO, CRO, e-mailing a další.

Ceny za nastavení PPC reklamy:

Pro menší e-shopy a firmy: 2 500 – 4 000 Kč bez DPH.

Pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů: 4 000 – 10 000 Kč bez DPH.

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
Se službami firmy Seoconsult jsme velice spokojeni, snaží se nám vždy vyjít vstříc a pomoci s čímkoliv. Spolupracujeme již delší dobu a ve spolupráci hodláme pokračovat dál. Doporučujeme! S pozdravem Mgr. Inna Fridriková, jazyková škola Britannika.
Inna Fridriková, Jazyková škola Britannika, https://www.jazykovekurzypraha.cz/
Naše společnost spolupracuje se SEO Consult již třetím rokem a jsme spokojeni. Práce vede k jasným výsledkům, komunikace je velmi dobrá. O náš e-shop Envistore.cz je dobře postaráno.
Ondřej Kinc, Envistore.cz, http://envistore.cz
Musím velice vyzdvihnout poradenství od SEO Consult, neboť mi hodně pomohl a poradil s e-shopem. Pokud budete hledat někoho na SEO i, tak jeho společnost mohu jenom doporučit. Škoda, že takových lidí není více. Děkuji moc.
Miroslav Harapes, Harapes.cz, http://www.harapes.cz/
Se společností SEO Consult jsme byli velice spokojeni. Od komunikace po realizaci zakázky. Výsledky práce se dostavily opravdu rychle a společnost SEO Consult tak pomohla navýšení prodejů.
Štěpánka Eiseltová, tinky.cz, http://tinky.cz/