Kontakty

Mobil: +420 775 646 333
Telefon: +420 299 141 466
E-mail: info@seoconsult.cz
Skype: seo-consult.cz
Adresa: Srbská 2741/53
  Brno 612 00
   
  Bulharská 996/20
  Praha 101 00
Obchodní údaje: Digiadvert s.r.o.
  Rostislavovo náměstí 3043/14
  Brno, 612 00
  IČ: 06696775
  DIČ: CZ06696775

Klikněte na obrázek pro přenesení na mapu, kde uvidíte přesnou polohu

Navigovat

 

Česky

Jednatel

tomas-cupr

Zajišťuje chod firmy, navrhuje úspěšné marketingové strategie pro firmy Imos, VUT, Adidas, PPF, Nestlé atd. V online marketingu se pohybuje přes 12 let.

Marketingový specialista

Jiří Kubáček

V průběhu 10 let nasbíral zkušenosti se segmenty B2C i B2B, a to se zaměřením jak na objednávky z e-shopu, tak i na poptávky. Vytvářel a spravoval PPC kampaně s milionovými rozpočty pro větší i menší firmy.

PPC konzultant

Ing. Tomáš Fojtík

Zkušenosti v oblasti online marketingu Tomáš sbíral napříč odvětvími u různě velkých klientů. Díky tomu dokáže připravit kampaně na míru jak startupům, tak velkým korporacím. Tomáš se specializuje převážně na výkonnostní PPC reklamu na Facebook, Seznam a Google. Vašim kampaním se věnuje na denní bázi a optimalizuje je tak, aby dosahovaly co nejlepších výsledků.

Marketingový konzultant

Jana Filípková

Vytváření kampaní se věnuje už přes 4 roky. Specializuje se na reklamy pro Google, Seznam a Facebook, a to jak pro malé společnosti zabývající se službami, tak větší klienty, které provozují svůj byznys na e-shopových platformách. Snaží se klientům vždy poskytnout ideální řešení vytvářené jim přímo na míru.

Projektový manažer

marek-novak

Marek Novák

Připravuje celkový koncept kampaně včetně strategické přípravy tak, aby byla co nejefektivnější. Následně reviduje kampaň, aby odpovídala parametrům a nastaveným cílům. S Markem také budete nejvíce komunikovat, bude vás informovat o kampani, zasílat reporty a řešit veškeré vaše dotazy. Marek navrhuje úspěšné strategie nejen pro malé e-shopy a živnostníky, ale i pro velké hráče, jako Imos, VUT, Adidas a další.Na Marka se můžete obrátit sedm dní v týdnu, odpoví vám ihned.

SEO konzultant

Petr Hádek

Petr má více než 8 let zkušeností v oblasti SEO. Pracoval již na více než 70 úspěšných projektech.

Social media manažer, Copywriter

jiri-hron

Jiří Hron Dis.

Vystudoval obor aplikace výpočetní techniky v ekonomice. Jako bývalý redaktor připravuje především obsahovou náplň pro facebookové stránky klientů. Zajišťuje veškerou komunikaci s fanoušky a vymýšlení kreativních nápadů. Jirkovou specialitou jsou sociální sítě, získávání fanoušků pomocí PPC reklamy, ale i obsahový marketing pro Vaše stránky. Jirka je v PPC profits třetím rokem a má za sebou desítky úspěšných kampaní.

SEO konzultant

tomas-uhlir

Tomáš Uhlíř

Tomáš má osm let zkušeností s optimalizací webu pro vyhledávače. Pracoval pro národní i nadnárodní korporace, ale kvalitní služby poskytuje i malým živnostníkům a firmám. Tomáš každý den posunuje Vaši kampaň kupředu, aby nestagnovala.

PŘEKLADATELKA, KOREKTORKA

Lucie Formanová

Již od roku 2005 se Lucie profesionálně věnuje práci s textem, a to v různých odvětvích. Má letité zkušenosti jako copywriterka a korektorka v tištěných i online médiích a pracuje jako překladatelka z/do německého a anglického jazyka, a to zejména v technické oblasti. Pečuje o vaše texty, zajišťuje, aby byly gramaticky i stylisticky správné a čtivé. I jediná hrubka či stylistická kostrbatost totiž mohou zkazit dojem z celého sdělení a odradit zákazníky...

GRAFIK A WEBDESIGNER

Věnuje se grafickému designu, s nímž začínal v reklamní agentuře. Zkušenosti sbíral i v tiskárně a od roku 2010 tvoří také webové stránky. Na základě konzultace vám připraví popis struktury webu, v případě potřeby i praktický wireframe a navrhne vám design stránek, který bude odpovídat jak vašim představám, tak současným trendům. Specializuje se především na tvorbu stránek na platformě WordPress.

Marketingový konzultant

Aneta Janoušková

Aneta se zabývá PPC reklamou na Googlu, Seznamu a Facebooku již od vysoké školy, kde s online marketingem začínala. Zaměřuje se na online marketing nejen pro e-shopy, ale také pro lead generation weby, a to pro malé i velké klienty. Ke klientům vždy přistupuje individuálně a navrhuje jim strategii na míru. Velké zkušenosti má také s audity. Aneta Vám poradí s reklamou na Googlu, Seznamu i Facebooku.

Konzultant zbožových vyhledávačů

Ivana vystudovala obor Systémové inženýrství a informatika na VŠ v Pardubicích. V online marketingu se pohybuje přes 7 let. Zabývá se auditem a správou PPC kampaní a zbožových srovnávačů. Je certifikovanou specialistkou Google Ads a vlastní také certifikát specialista Heureky.

PPC reklamy, zbožové srovnávače a e-mailové automatizace

Tomáš Hurych

Tomáš se pohybuje v marketingu již více než 10 let, z toho 5 let se soustředí na e-commerce. K jeho hlavním oborům patří PPC reklamy, které tvoří pro Google, YouTube, Seznam, Facebook či Instagram, a zaměřuje se i na zbožové srovnávače a e-mailové automatizace. Má bohaté zkušenosti s tvorbou kampaní nejen pro české klienty, ale i ty zahraniční (spolupracoval např. s klienty ze Španělska, Německa, Ruska, Norska, Finska, Rumunska aj.). Hravě si poradí s nízkorozpočtovými kampaněmi v řádech několika set korun, ale nezalekne se ani těch velkých, na které se vynakládá i půl milionu měsíčně.

SEO

Klára Budigová

Klára se online marketingu začala věnovat již při studiu střední školy, kdy pomáhala spíše menším firmám a jednotlivcům. Ve svém pracovním životě si osahala jak PR, e-mail marketing, tak i SEO, u kterého zůstala. Momentálně pomáhá klientům růst ve výsledcích vyhledávání a plní tak jejich cíle v návštěvnosti.

SEO, on-line marketing

Od roku 2015 pomáhá malým a středním podnikům dosáhnout lepších výsledků v bezplatném vyhledávání. Kromě optimalizace stránek pro vyhledávače má přesah i do dalších oblastí on-line marketingu, takže dokáže navrhnout komplexní řešení.

Copywriter, korektor

katerina-romanova

Kateřina Romanová

Věnuje se zejména tvorbě PR článků, článků na blogy a dalších textů, které podpoří prodej. Také opravuje a přepisuje již hotové texty, jež potřebují vylepšit. Katka dbá na to, aby Vaše texty byly gramaticky správné, věcné a zároveň zajímavé a čtivé.

Copywriter

vlastimil-malik

Vlastimil Malík

Vlastimil se věnuje copywritingu, tvorbě PR článků a marketingových textů. Má dlouholeté zkušenosti s vytvářením obsahu pro e-shopy, magazíny a weby. Napíše pro vás odborné články na nejrůznější témata od fashionu až po pneumatiky, psaní se věnuje již od roku 2001.

PPC konzultant

Michal vystudoval vysokou školu s ekonomickým zaměřením, kde se při studiu věnoval on-line marketingu. Toto odvětví ho velmi uchvátilo a rozhodl se v něm profesně pokračovat. Momentálně se může ohlédnout za menšími, ale i velkými projekty, na kterých se úspěšně podílel. Svoji pozornost již věnoval několika e-shopům, které potřebovaly pomoci se získáváním zákazníků a navyšováním prodejů. Zároveň se však podílel i na brandových kampaních pro české banky. Michal Vám tedy může pomoci s PPC kampaněmi na Googlu, Skliku a Facebooku.