Optimalizace pro vyhledávače České Budějovice

Chcete oslovit uživatele internetu v Českých Budějovicích? Přáli byste si, aby byl váš web pro uživatele v této lokalitě lépe viditelný? Zajistíme vám vyšší návštěvnost webu od uživatelů z Českých Budějovic i lepší pozici ve výsledcích vyhledávání.

Náš tým odborníků se již řadu let věnuje lokálnímu SEO a ví, jaké postupy opravdu fungují. K optimalizaci pro vyhledávače používáme nejmodernější nástroje, pravidelně monitorujeme aktuální stav a po celou dobu pracujeme s podrobnou analýzou klíčových slov, která nám pomůže identifikovat, na která klíčová slova má smysl web optimalizovat.

Svěřte lokální SEO vašeho webu nám a náš tým specialistů zajistí, že váš web bude ve výsledcích vyhledávání v Českých Budějovicích skutečně vidět.

Česky
Optimalizujeme váš web tak, aby byl dobře vyhledatelný v Českých Budějovicích.
Naše SEO cílené na České Budějovice má dlouhodobý efekt.
Zaměříme se na obsahovou i technickou stránku webu a zajistíme vám kvalitní linkbuilding.
V rámci SEO používáme nejmodernější nástroje.

Máte zájem o SEO v Českých Budějovicích? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč SEO cílené na České Budějovice se SEO Consult?
Platíte za prokazatelné výsledky.
Garantujeme vám lepší pozici webu ve vyhledávání.
Zajistíme, aby byl váš web atraktivní pro vyhledávače i uživatele internetu.
Průběžně monitorujeme aktuální stav a web dále optimalizujeme.

V rámci SEO s cílením na České Budějovice nejprve provedeme analýzu současného stavu webu, zaměříme se na obsahovou i technickou stránku webu a navrhneme případné úpravy, provedeme hloubkovou analýzu klíčových slov a zajistíme vám kvalitní interní i externí linkbuilding. Výsledky SEO průběžně monitorujeme.

Analýza počátečního stavu webu

Nejprve provedeme analýzu stávajícího stavu webu, zhodnotíme jeho technickou i obsahovou stránku, ale také uživatelskou přívětivost a navrhneme potřebné úpravy. Zjistíme také, na jakých pozicích se váš web zobrazuje ve výsledcích vyhledávání. Zjistíme také, na jakých pozicích se váš web zobrazuje ve výsledcích vyhledávání v souvislosti s danou lokalitou. Zkontrolujeme, zda je vaše firma registrována na Google Moje Firma, zda jsou vyplněny všechny důležité informace, jak se uživatelé chovají na vašem webu, jak pracujete s recenzemi atd. Na základě zjištěných dat pro vás navrhneme efektivní strategii, která vám pomůže dosáhnout stanovených cílů.

Analýza klíčových slov

V rámci hloubkové analýzy klíčových slov zjistíme, pro která slova je vhodné web optimalizovat. S těmito slovy budeme dále pracovat v rámci SEO vašeho webu.

Linkbuilding

V rámci linkbuildingu dáváme přednost kvalitě nad kvantitou. Dbáme na to, aby na váš web bylo odkazováno z relevantních zdrojů, ze kterých budou přicházet potenciální zákazníky, které skutečně zajímají vaše produkty či služby. Zajistíme pro vás kvalitní zpětné odkazy, které pro váš web budou mít opravdu smysl. Zaměříme se také na interní prolinkování webu.

Průběžný monitoring a SEO správa

Výsledky SEO průběžně monitorujeme a web dále optimalizujeme na základě zjištěných informací.

Kolik stojí SEO cílené na České Budějovice?

Cena za SEO cílené na České Budějovice je závislá na několika faktorech, jako je například stávající stav webu nebo velikost konkurence ve vašem oboru podnikání. Pro konkrétní cenovou nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat.

Pro malé eshopy a stránky s úzkým zaměřením 3 000 - 5 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední eshopy a stránky s širším zaměřením 5 000 - 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro optimální výsledky optimalizace webu doporučujeme spolupráci po dobu alespoň 4 až 6 měsíců.

Služby SEO poskytujeme také pro BrnoOstravu, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Prahu, Hradec Králové a Pardubice.

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
S firmou mám výbornou zkušenost. Mohu doporučit.
Pavel Dvořák, Tourist Point, http://touristpoint.cz/
Maximální spokojenost. Výborné výsledky, profesionální přístup. Ivo Hrubý, Kids Garden s.r.o.
Ivo Hrubý, Kids Garden s.r.o., http://www.kidsgarden.cz/
Musím velice vyzdvihnout poradenství od SEO Consult, neboť mi hodně pomohl a poradil s e-shopem. Pokud budete hledat někoho na SEO i, tak jeho společnost mohu jenom doporučit. Škoda, že takových lidí není více. Děkuji moc.
Miroslav Harapes, Harapes.cz, http://www.harapes.cz/
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/
Se společností SEO Consult spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali positivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci s touto firmou můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.
Marek Midonski, MITKO s.r.o., http://www.mitkoforevents.cz/
S firmou SEO Consult jsme velice spokojení. Během pár dní dokázali naši doménu www.autoskola-slon.cz dostat na první pozice ve vyhledávačích Google.cz a Seznam.cz.
Petr Chvátal, Autoškola SLON, http://www.autoskola-slon.cz/