Optimalizace pro vyhledávače Hradec Králové

SEO je již řadu let nedílnou součástí online marketingu mnoha firem. Mít graficky vyladěný web již v dnešní době zkrátka nestačí. Sebelepší webové stránky nepřinesou požadované tržby, pokud je vaši potenciální zákazníci nenajdou.

SEO je však dlouhodobou záležitostí, která vyžaduje odborné znalosti. Některým velkým korporacím je zároveň velmi náročné konkurovat. Zejména menším lokálním podnikům může velmi pomoci lokální SEO, které napomáhá tomu, aby byly informace týkající se těchto firem zobrazovány právě uživatelům v dané lokalitě. Typicky se na lokální SEO soustředí zejména podniky jako jsou kadeřnictví, restaurace, kavárny, obchodní centra atd.

Chtěli byste oslovit uživatele internetu v Hradci Králové? Náš tým se již řadu let věnuje lokálnímu SEO. Zajistíme, že se váš web bude zobrazovat na lepších pozicích ve výsledcích vyhledávání a vaše tržby v zadané lokalitě vzrostou.

Česky
Umíme cílit na uživatele v Hradci Králové.
Víme, jaké SEO postupy opravdu fungují.
Platíte za prokazatelné výsledky.
Naše SEO cílené na Hradec Králové má dlouhodobý efekt.

Máte zájem o SEO v Hradci Králové? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč zvolit SEO cílené na Hradec Králové se SEO Consult?
Pro optimalizaci webu používáme nejmodernější nástroje.
Průběžně sledujeme výsledky SEO a web dále optimalizujeme.
Zajistíme vám jen kvalitní zpětné odkazy.
Učiníme váš web atraktivním pro vyhledávače i uživatele.

Naše SEO služby zahrnují počáteční zhodnocení stavu webu, hloubkovou analýzu klíčových slov, kvalitní linkbuilding, zhodnocení a optimalizaci obsahové i technické stránky webu a průběžný monitoring výsledků.

Počáteční zhodnocení stavu webu

Předtím, než začneme váš web optimalizovat tak, aby byl dobře viditelný pro uživatele v Hradci Králové, provedeme analýzu stávajícího stavu a zjistíme, jak si web stojí ve výsledcích vyhledávání v souvislosti s danou lokalitou. Prověříme také, zda máte vyplněný firemní profil na Googlu, jak pracujete s on-page fatory SEO, jak se uživatelé chovají na vašem webu, jaké je vaše odkazové portfolio atd. Na základě zjištěných dat navrhneme efektivní strategii, která povede k lepší pozici vašeho webu ve vyhledávání a zvýšení návštěvnosti relevantními uživateli.

Hloubková analýza klíčových slov

Dále provedeme hloubkovou analýzu klíčových slov a navrhneme nejrelevantnější slova, pro která je vhodné web optimalizovat. S těmito klíčovými slovy budeme dále pracovat v rámci SEO vašeho webu.

Linkbuilding

Zaměříme se jak na interní, tak na externí odkazy. Zajistíme pro vás pouze kvalitní zpětné odkazy, které pro váš web budou mít smysl.

Obsahová a technická stránka webu

Zhodnotíme také obsahovou a technickou stránku webu a navrhneme úpravy tak, aby byl váš web atraktivní jak pro uživatele internetu, tak pro vyhledávače.

Průběžný monitoring

Samozřejmostí je pro nás průběžný monitoring výsledků. Na základě zjištěných informací dále optimalizujeme web tak, abychom ho dostali na přední pozice ve výsledcích vyhledávání.

Kolik stojí SEO cílené na Hradec Králové?

Konečná cena za SEO s cílením na Hradec Králové je závislá na velkosti konkurence v oboru vašeho podnikání a stávajícím stavu webu. Pro konkrétní cenovou nabídku pro vás nás prosím neváhejte kontaktovat.

Pro malé eshopy a stránky s úzkým zaměřením 3 000 - 5 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední eshopy a stránky s širším zaměřením 5 000 - 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro optimální výsledky SEO doporučujeme spolupráci po dobu alespoň 4 až 6 měsíců.

Služby SEO poskytujeme také pro BrnoOstravu, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, České Budějovice, Prahu a Pardubice.

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
S firmou mám výbornou zkušenost. Mohu doporučit.
Pavel Dvořák, Tourist Point, http://touristpoint.cz/
Maximální spokojenost. Výborné výsledky, profesionální přístup. Ivo Hrubý, Kids Garden s.r.o.
Ivo Hrubý, Kids Garden s.r.o., http://www.kidsgarden.cz/
Musím velice vyzdvihnout poradenství od SEO Consult, neboť mi hodně pomohl a poradil s e-shopem. Pokud budete hledat někoho na SEO i, tak jeho společnost mohu jenom doporučit. Škoda, že takových lidí není více. Děkuji moc.
Miroslav Harapes, Harapes.cz, http://www.harapes.cz/
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/
Se společností SEO Consult spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali positivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci s touto firmou můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.
Marek Midonski, MITKO s.r.o., http://www.mitkoforevents.cz/
S firmou SEO Consult jsme velice spokojení. Během pár dní dokázali naši doménu www.autoskola-slon.cz dostat na první pozice ve vyhledávačích Google.cz a Seznam.cz.
Petr Chvátal, Autoškola SLON, http://www.autoskola-slon.cz/