Optimalizace pro vyhledávače Olomouc

Díky kvalitní webové prezentaci je dnes možné oslovit většinu populace v České republice. Pouze hezká grafika už ale dávno nestačí. Kvalitní webová prezentace musí odpovídat dnešním požadavkům SEO a obsahu musí rozumět jak uživatelé, tak vyhledávače.

Pokud se vaše firma nachází v konkrétní oblasti a nepatříte mezi firmy, které prodávají produkty po celé ČR, vyplatí se investovat do lokálního SEO. Typicky se na lokální SEO zaměřují například restaurace, kavárny, kosmetické služby, kadeřnictví, jazykové školy, instalatéři a další.

Uvítali byste vyšší návštěvnost vašeho webu v Olomouci? Lokálnímu SEO se věnujeme již řadu let a víme, jaké postupy opravdu fungují. Zajistíme vám zlepšení pozice vašeho webu ve vyhledávání a zvýšení návštěvnosti z Olomouce.

Česky
Pro SEO využíváme nejmodernější nástroje.
Umíme cílit na uživatele v Olomouci.
Naše SEO cílené na Olomouc má dlouhodobé výsledky.
Zajistíme, aby váš web byl atraktivní pro uživatele i vyhledávače.

Máte zájem o SEO v Olomouci? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč SEO cílené na Olomouc se SEO Consult?
Zajistíme vám relevantní zpětné odkazy.
Provedeme revizi a případné úpravy technických faktorů SEO.
Pravidelně monitorujeme průběžné výsledky SEO.
Platíte za prokazatelné výsledky.

Naše SEO cílené na Olomouc zahrnuje analýzu stávajícího stavu webu, hloubkovou analýzu klíčových slov, kvalitní linkbuilding, obsahovou strategii, SEO správu a průběžný monitoring.

Analýza stávajícího stavu webu

Než se pustíme do samotné optimalizace vašeho webu cílené na Olomouc, provedeme analýzu stávajícího stavu vašeho webu a zjistíme, jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání. Díky SEO auditu odhalíme nedostatky, které vašemu webu brání k lepší pozici ve vyhledávání. Zaměříme se na technickou i stránku a na základě zjištěných informací navrhneme efektivní strategii, která pomůže váš web zviditelnit pro uživatele, kteří se zajímají o vaše produkty či služby.

Hloubková analýza klíčových slov

Stěžejní součástí nejen lokálního SEO je podrobná analýza klíčových slov. Pomocí toto analýzy navrhneme vhodná klíčová slova pro optimalizaci, se kterými budeme dále pracovat v rámci SEO.

Kvalitní linkbuilding

Při zajišťování externích odkazů dáváme přednost kvalitě nad kvantitou. Pouze kvalitní a relevantní odkazy totiž na váš web přivedou potenciální zákazníky, kteří se skutečně zajímají o vaše produkty či služby. Zajistíme vám proto pouze kvalitní zpětné odkazy a zaměříme se i na interní odkazy v rámci webu.

Obsahová strategie

Nedílnou součástí efektivní optimalizace pro vyhledávače je také obsahová strategie. Zaměříme se proto na efektivitu obsahu na vašem webu a v případě potřeby navrhneme úpravy, které pomohou vašemu webu k lepší pozici ve vyhledávání. Náš tým zkušených copywriterů pro vás také napíše kvalitní a poutavé texty, kterým budou rozumět uživatelé i vyhledávače.

SEO správa a průběžný monitoring

Průběžně sledujeme aktuální výsledky SEO a na jejich základě web dále optimalizujeme.

Kolik stojí SEO cílené na Olomouc?

Celková cena za SEO cílené na Olomouc závisí na stávajícím stavu webu a velikosti vaší konkurence. Pro konkrétní cenovou nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat.

Pro malé eshopy a stránky s úzkým zaměřením 3 000 - 5 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední eshopy a stránky s širším zaměřením 5 000 - 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro optimální výsledky doporučujeme spolupráci s námi alespoň 4 až 6 měsíců.

Služby SEO poskytujeme také pro BrnoOstravu, Plzeň, Liberec, Prahu, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové a Pardubice.

 

 

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
S firmou mám výbornou zkušenost. Mohu doporučit.
Pavel Dvořák, Tourist Point, http://touristpoint.cz/
Musím velice vyzdvihnout poradenství od SEO Consult, neboť mi hodně pomohl a poradil s e-shopem. Pokud budete hledat někoho na SEO i, tak jeho společnost mohu jenom doporučit. Škoda, že takových lidí není více. Děkuji moc.
Miroslav Harapes, Harapes.cz, http://www.harapes.cz/
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/
Se společností SEO Consult spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali positivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci s touto firmou můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.
Marek Midonski, MITKO s.r.o., http://www.mitkoforevents.cz/
S firmou SEO Consult jsme velice spokojení. Během pár dní dokázali naši doménu www.autoskola-slon.cz dostat na první pozice ve vyhledávačích Google.cz a Seznam.cz.
Petr Chvátal, Autoškola SLON, http://www.autoskola-slon.cz/