Optimalizace pro vyhledávače Ostrava

V dnešní době jsou uživatelé na internetu zvyklí denně vyhledávat informace všeho druhu. Vyhledávání různých produktů či služeb není výjimkou. Právě proto je velmi důležité mít kvalitní web optimalizovaný pro vyhledávače. Web, který totiž není ve vyhledávačích viditelný, se totiž nedostane ke spoustě potenciálních zákazníků.

Zkrátka, vašemu webu by měli rozuměl uživatelé, ale také vyhledávače. V případě, že navíc cílíte na uživatele v konkrétní lokalitě, vaši pozornost byste navíc měli věnovat lokálnímu SEO.

Chtěli byste prostřednictvím vašeho webu oslovit publikum v Ostravě? Pak svěřte SEO cílené na Ostravu nám. Zajistíme vám, že se váš web bude zobrazovat na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání.

Česky
Víme, jak oslovit publikum v Ostravě.
Naše SEO cílené na Ostravu má prokazatelné výsledky.
Naše SEO má dlouhodobý efekt.
Lokálnímu SEO se věnujeme již řadu let.

Máte zájem o SEO v Ostravě? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro SEO v Ostravě zvolit SEO Consult?
Využíváme nejmodernější technologie.
Zajišťujeme pouze relevantní zpětné odkazy.
Zajistíme, aby byl váš web atraktivní pro uživatele i vyhledávače.
Využíváme pouze nejmodernější nástroje.

A jak při SEO cíleném na Ostravu postupujeme? Nejdříve zhodnotíme stávající stav vašeho webu, poté provedeme podrobnou analýzu klíčových slov a zajistíme vám kvalitní zpětné odkazy. V případě potřeby provedeme úpravy webu tak, aby byl přehledný a atraktivní jak pro vaše zákazníky, tak pro vyhledávače.

Analýza současného stavu webu

Než se pustíme do samotné optimalizace webu pro vyhledávače, provedeme analýzu současného stavu vašeho webu a zjistíme, jak si stojí ve výsledcích vyhledávání. V případě SEO cíleného na Ostravu se zaměříme na klíčové parametry, které ovlivňují pozici webu ve vyhledávání v souvislosti s danou lokalitou. Na základě zjištěných informací navrhneme efektivní strategii, která váš web pomůže zviditelnit pro uživatele v Ostravě.

Analýza a návrh klíčových slov

Dále provedeme podrobnou analýzu klíčových slov a navrhneme nejvhodnější slova, na která pak budeme váš web dále optimalizovat. S touto analýzou klíčových slov budeme pracovat po celou dobu optimalizace.

Kvalitní linkbuilding

Zajistíme vám pouze kvalitní zpětné odkazy, které souvisí s vaším obsahem a opravdu přinesou pozitivní výsledky. Dbáme na to, aby kvalita zpětných odkazů převažovala nad kvantitou a aby na váš web z externích odkazů přicházeli skutečně relevantní uživatelé, kteří s velkou pravděpodobností provedou konverzi.

Obsahová strategie

Čím dál důležitější je v souvislosti se SEO obsahová strategie. Cílem vyhledávačů je poskytovat vyhledávajícím uživatelům kvalitní a relevantní informace. Proto se i Google algoritmus čím dál více zaměřuje na kvalitu a relevanci obsahu. Náš tým proto prověří efektivitu obsahu na vašem webu a v případě potřeby navrhne vhodné úpravy. Náš tým copywriterů je také připraven napsat pro vás poutavé texty odpovídající dnešnímu SEO.

Průběžný monitoring a SEO správa

Po celou dobu budeme průběžně monitorovat, jak si web stojí ve výsledcích vyhledávání. Na základě zjištěných informací budeme web dále optimalizovat.

Kolik stojí SEO cílené na Ostravu?

Přesná cena za optimalizaci webu pro vyhledávače v zadané lokalitě se odvíjí od stávajícího stavu webu a velikosti konkurence v daném oboru podnikání.

Pro malé eshopy a stránky s úzkým zaměřením 3 000 - 5 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední eshopy a stránky s širším zaměřením 5 000 - 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro konkrétní cenovou nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat. Pro optimální výsledky doporučujeme spolupráci v délce  alespoň 4 až 6 měsíců.

Služby SEO poskytujeme také pro Prahu, BrnoPlzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové a Pardubice.

 

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
S firmou mám výbornou zkušenost. Mohu doporučit.
Pavel Dvořák, Tourist Point, http://touristpoint.cz/
Maximální spokojenost. Výborné výsledky, profesionální přístup. Ivo Hrubý, Kids Garden s.r.o.
Ivo Hrubý, Kids Garden s.r.o., http://www.kidsgarden.cz/
Musím velice vyzdvihnout poradenství od SEO Consult, neboť mi hodně pomohl a poradil s e-shopem. Pokud budete hledat někoho na SEO i, tak jeho společnost mohu jenom doporučit. Škoda, že takových lidí není více. Děkuji moc.
Miroslav Harapes, Harapes.cz, http://www.harapes.cz/
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/
Se společností SEO Consult spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali positivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci s touto firmou můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.
Marek Midonski, MITKO s.r.o., http://www.mitkoforevents.cz/
S firmou SEO Consult jsme velice spokojení. Během pár dní dokázali naši doménu www.autoskola-slon.cz dostat na první pozice ve vyhledávačích Google.cz a Seznam.cz.
Petr Chvátal, Autoškola SLON, http://www.autoskola-slon.cz/