Optimalizace pro vyhledávače Pardubice

SEO je nedílnou součástí marketingové strategie. Vlastní webovou prezentaci má již v ČR téměř každá firma. Pouze graficky vyladěný web ale nestačí. Pokud chcete, aby byl váš web dobče vyhledatelný a navštěvovaný relevantními uživateli, je třeba kontinuálně pracovat na optimalizaci pro vyhledávače.

Díky kvalitnímu webu je dnes možné oslovit většinu populace v ČR. Nicméně, v mnoha případech je prakticky nemožné konkurovat velkým korporacím. Skvělou příležitostí zejména pro menší lokální společnosti, které nemají velký rozpočet na marketing, je proto lokální SEO, jehož cílem je zviditelnění firmy v dané lokalitě. Typicky je lokální SEO klíčové pro firmy jako jsou restaurace, kavárny, kadeřnictví, kosmetické služby, obchodní centra, instalatéři a další.

Chcete oslovit potenciální zákazníky v Pardubicích v organickém vyhledávání? Na lokální SEO se zaměřujeme již řadu let. Rádi vám zajistíme lepší pozici ve vyhledávání a zvýšíme tak návštěvnost vašeho webu v Pardubicích.

Česky
Platíte za prokazatelné výsledky.
Naše SEO cílené na Pardubice má dlouhodobý efekt.
Zajistíme vám pouze kvalitní zpětné odkazy.
Umíme efektivně cílit na uživatele v Pardubicích.

Máte zájem o SEO v Pardubicích? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč SEO cílené na Pardubice se SEO Consult?
V rámci SEO používáme nejmodernější nástroje.
Průběžně sledujeme výsledky SEO.
Garantujeme vám zlepšení pozice vašeho webu ve vyhledávání.
•Učiníme váš web přehlednějším a poutavějším.

V rámci našich SEO služeb nejprve provedeme analýzu stávajícího stavu webu, a to včetně jeho obsahové a technické stránky. Navrhneme vhodná klíčová slova, zajistíme vám kvalitní linkbuilding a na základě průběžně sledovaných výsledků budeme web dále optimalizovat tak, aby dosáhl co nejlepších výsledků.

Analýza původního stavu webu

Nejprve zhodnotíme stávající stav vašeho webu, a to včetně jeho obsahové a technické stránky. Zjistíme také, jak si web stojí ve výsledcích vyhledávání v Pardubicích a navrhneme vhodné úpravy, , které povedou k vyšším pozicím ve výsledcích vyhledávání. Zaměříme se jak na technickou, tak na obsahovou stránku vašeho webu. Prověříme rychlost načítání webu, práci s klíčovými slovy a obsahem, zaměříme se také na strukturu webu, vhodnost vstupních stránek, interní prolinkování, externí odkazy, poptávkové formuláře nebo průchod nákupním košíkem. Zjistíme také, zda web neobsahuje chyby, za které by mohl být penalizován.

Analýza klíčových slov

Nedílnou součástí úspěšné SEO strategie je také analýza klíčových slov. V rámci této analýzy klíčových slov navrhneme sadu slov, pro která by bylo vhodné web optimalizovat. S těmito slovy budeme dále pracovat při optimalizaci vašeho webu.

Linkbuilding

Zaměříme se také jak na interní prolinkování webu, tak na budování externích odkazů. Zajistíme vám pouze kvalitní odkazy, které pro váš web budou mít smysl. Dbáme na to, aby kvalita převažovala nad kvantitou a dostaneme na váš web co nejrelevantnější uživatele, které skutečně zajímají vaše produkty či služby.

Průběžný monitoring a SEO správa

Samozřejmostí je pro nás také průběžný monitoring výsledků. Pravidelně sledujeme, jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání v souvislosti s danou lokalitou. Zjištěné informace využijeme při další optimalizaci vašeho webu.

Kolik vás bude SEO cílené na Pardubice stát?

Celková cena za SEO služby se odvíjí od velikosti konkurence ve vašem oboru podnikání a stávajícího stavu webu. Rádi pro vás připravíme konkrétní cenovou nabídku. Pro optimální výsledky doporučujeme spolupráci po dobu 4 až 6 měsíců.

Služby SEO poskytujeme také pro BrnoPrahu, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové a Ostravu.

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
S firmou mám výbornou zkušenost. Mohu doporučit.
Pavel Dvořák, Tourist Point, http://touristpoint.cz/
Musím velice vyzdvihnout poradenství od SEO Consult, neboť mi hodně pomohl a poradil s e-shopem. Pokud budete hledat někoho na SEO i, tak jeho společnost mohu jenom doporučit. Škoda, že takových lidí není více. Děkuji moc.
Miroslav Harapes, Harapes.cz, http://www.harapes.cz/
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/
Se společností SEO Consult spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali positivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci s touto firmou můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.
Marek Midonski, MITKO s.r.o., http://www.mitkoforevents.cz/
S firmou SEO Consult jsme velice spokojení. Během pár dní dokázali naši doménu www.autoskola-slon.cz dostat na první pozice ve vyhledávačích Google.cz a Seznam.cz.
Petr Chvátal, Autoškola SLON, http://www.autoskola-slon.cz/