Optimalizace pro vyhledávače Plzeň

Dnes již téměř nenajdete odvětví, které by se obešlo bez vlastního webu. Aby ale váš web oslovil potenciální zákazníky, je třeba, aby byl dobře nalezitelný ve výsledcích vyhledávání.

Přáli byste si oslovit online zákazníky v Plzni? Pak vám doporučujeme investovat do lokálního SEO. Náš tým se této oblasti věnuje již řadu let, a proto víme, jaké postupy opravdu fungují. Zajistíme vám, že váš web bude na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání. Zaměříme se na kroky nezbytné k tomu, aby byl váš web viditelný v dané lokalitě.

Česky
Umíme oslovit zákazníky v Plzni.
Naše SEO cílené na Plzeň má prokazatelné výsledky.
V rámci SEO využíváme nejmodernější nástroje.
Zajistíme, že váš web bude atraktivní jak pro uživatele, tak pro vyhledávače.

Máte zájem o SEO v Plzni? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč SEO cílené na Plzeň se SEO Consult?
Výsledky naší SEO strategie pro Plzeň mají dlouhodobý efekt.
Garantujeme vám zvýšení návštěvnosti webu v Plzni.
Pravidelně monitorujeme průběžné výsledky.
Váš web bude opravdu vidět.

A jak postupujeme při lokálním SEO? V první řadě provedeme analýzu současného stavu, díky které určíme vhodný postup optimalizace. Dále pomocí analýzy klíčových slov zvolíme nejvhodnější slova pro optimalizaci a zjistíme, jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání.

Zajistíme vám kvalitní a relevantní zpětné odkazy a provedeme případné úpravy struktury webu, které povedou k jeho vyšší atraktivitě jak pro uživatele, tak pro vyhledávače. Zaměříme se také na interní prolinkování webu, revizi technických faktorů, přesnější cílení návštěvnosti atd.

Výsledky SEO budeme průběžně monitorovat a na základě zjištěných informací budeme váš web dále optimalizovat.

SEO audit

Než se pustíme do lokálního SEO, zjistíme, jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání na klíčová slova v souvislosti s danou lokalitou. Na základě zjištěných informací navrhneme vhodné úpravy, které povedou k lepší pozici vašeho webu ve vyhledávání v Plzni.

Analýza klíčových slov

Velmi důležitou součástí optimalizace webu pro vyhledávače je také analýza klíčových slov. Zpracujeme pro vás podrobnou analýzu klíčových slov, se kterou budeme pracovat po celou dobu optimalizace vašeho webu cílenou na Plzeň.

Efektivní linkbuilding

Náš tým SEO specialistů pro vás zajistí pouze kvalitní a relevantní odkazy, které skutečně pomohu vašemu webu k lepším výsledkům ve vyhledávání. Dáváme přednost kvalitě nad kvantitou a pro naše klienty zajišťujeme pouze odkazy, které přivedou na web relevantní uživatele s vysokou pravděpodobností konverze. 

Obsahová strategie

Velmi důležitou součástí lokálního SEO je také obsahová strategie. Zhodnotíme efektivitu obsahu na vašem webu a navrhneme efektivní obsahovou strategii, která pomůže posunout váš web výš ve výsledcích vyhledávání. Náš tým copywriterů pro vás napíše poutavé texty, které odpovídají dnešním požadavkům lokálního SEO.

Váš web budeme pravidelně monitorovat a optimalizovat tak, aby dosahoval požadovaných výsledků.

Kolik stojí SEO cílené na Plzeň?

Přesná cena za optimalizaci webu pro vyhledávače s cílením na Plzeň se odvíjí od stávajícího stavu webu a velikosti konkurence v daném oboru podnikání.

Pro malé eshopy a stránky s úzkým zaměřením 3 000 - 5 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední eshopy a stránky s širším zaměřením 5 000 - 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro konkrétní cenovou nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat. Pro optimální výsledky doporučujeme spolupráci v délce  alespoň 4 až 6 měsíců.

Služby SEO poskytujeme také pro BrnoOstravu, Prahu, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové a Pardubice.

 

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
S firmou mám výbornou zkušenost. Mohu doporučit.
Pavel Dvořák, Tourist Point, http://touristpoint.cz/
Maximální spokojenost. Výborné výsledky, profesionální přístup. Ivo Hrubý, Kids Garden s.r.o.
Ivo Hrubý, Kids Garden s.r.o., http://www.kidsgarden.cz/
Musím velice vyzdvihnout poradenství od SEO Consult, neboť mi hodně pomohl a poradil s e-shopem. Pokud budete hledat někoho na SEO i, tak jeho společnost mohu jenom doporučit. Škoda, že takových lidí není více. Děkuji moc.
Miroslav Harapes, Harapes.cz, http://www.harapes.cz/
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/
Se společností SEO Consult spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali positivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci s touto firmou můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.
Marek Midonski, MITKO s.r.o., http://www.mitkoforevents.cz/
S firmou SEO Consult jsme velice spokojení. Během pár dní dokázali naši doménu www.autoskola-slon.cz dostat na první pozice ve vyhledávačích Google.cz a Seznam.cz.
Petr Chvátal, Autoškola SLON, http://www.autoskola-slon.cz/