Optimalizace pro vyhledávače Praha

V dnešní době je již nákup na přes internet běžnou záležitostí. Lidé na internet chodí nakupovat, ale také získávat více informací o produktech či službách. Právě díky vašemu webu můžete oslovit většinu obyvatel České republiky. Zapracujete-li na lokálním SEO, váš web objeví také uživatelé z konkrétní oblasti, na kterou cílíte.

Potřebujete, aby byl váš web dobře viditelný ve výsledcích vyhledávání přímo v Praze? Již řadu let se věnujeme optimalizaci webů pro vyhledávače zaměřenou na Prahu. Zajistíme, aby se váš web zobrazoval na předních pozicích a vaše tržby vzrostly.

K optimalizaci webu pro vyhledávače používáme nejmodernější nástroje a lokálnímu SEO se věnujeme již řadu let. Svěřte své lokální SEO našemu týmu odborníků a buďte ve výsledcích vyhledávání skutečně vidět.

 

Česky
Naše SEO cílené na Prahu má prokazatelné výsledky.
Víme, jak cílit na zákazníky v Praze.
Neustále monitorujeme aktuální stav.
Váš web učiníme atraktivnějším jak pro zákazníky, tak pro vyhledávače.

Máte zájem o SEO v Praze? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro SEO v Praze zvolit SEO Consult?
U nás platíte za prokazatelné výsledky.
Zajistíme vám pouze kvalitní a relevantní odkazy.
Garantujeme zvýšení návštěvnosti webu v Praze.
Váš webu bude opravdu vidět.

SEO cílené na Prahu se skládá z analýzy stávajícího stavu, podrobné analýzy klíčových slov, kvalitního linkbuildingu a průběžné optimalizace.

Analýza stávajícího stavu

Abychom mohli zvolit co nejúčinnější SEO strategii pro váš web, provádíme nejdříve analýzu stávajícího stavu a zjistíme, jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání na zadání souvisejících klíčových slov. U lokálního SEO je také velmi důležité, jak je váš web dohledatelný vzhledem k dané lokalitě. Prověříme tedy, zda se váš obchod zobrazuje v online mapách, zda je vaše firma zaregistrována ve službách, které podporují lokální SEO atd.

Analýza klíčových slov

Pomocí analýzy klíčových slov zjistíme, na která klíčová slova je nejvhodnější váš web optimalizovat. Zjistíme také, jak si váš web v současné chvíli stojí ve výsledcích vyhledávání na daná klíčová slova a navrhneme úpravy, které pomohou vašemu SEO. S těmito slovy budeme dále pracovat v rámci SEO.

Kvalitní linkbuilding

V rámci linkbuildingu zajišťujeme pouze kvalitní zpětné odkazy, které souvisí s obsahem vašeho webu. Dáváme přednost kvalitě před kvantitou. Díky vysokému počtu odkazujících zdrojů, které navíc nejsou relevantní, by totiž váš web mohl být penalizován. Dbáme na to, aby naše práce skutečně přinesla výsledky.

SEO správa

Výsledky SEO neustále monitorujeme a zjištěné informace využíváme k další optimalizaci tak, abychom dosáhli co nejlepších výsledků. V dnešní době je také čím dál důležitější součástí SEO obsahová strategie. Součástí naší práce je zhodnocení efektivity obsahu na vašem webu. Rádi pro vás navrhneme efektivní obsahovou strategii a náš tým copywriterů je připraven napsat pro vás kvalitní texty, které upoutají pozornost vašich zákazníků. Pomůžeme vám využít obsah na vašem webu na maximum a zajistíme pro vás kvalitní zpětné odkazy, které skutečně přinesou požadované výsledky.

Kolik stojí SEO cílené na Prahu?

Cena SEO pro Prahu se odvíjí od stávajícího stavu webu a velikosti konkurence v oboru podnikání. Pro konkrétní cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Pro malé eshopy a stránky s úzkým zaměřením 3 000 - 5 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední eshopy a stránky s širším zaměřením 5 000 - 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro optimální výsledky doporučujeme spolupráci v minimální délce 4 až 6 měsíců.

Služby SEO poskytujeme také pro BrnoOstravu, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové a Pardubice.

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
S firmou mám výbornou zkušenost. Mohu doporučit.
Pavel Dvořák, Tourist Point, http://touristpoint.cz/
Musím velice vyzdvihnout poradenství od SEO Consult, neboť mi hodně pomohl a poradil s e-shopem. Pokud budete hledat někoho na SEO i, tak jeho společnost mohu jenom doporučit. Škoda, že takových lidí není více. Děkuji moc.
Miroslav Harapes, Harapes.cz, http://www.harapes.cz/
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/
Se společností SEO Consult spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali positivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci s touto firmou můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.
Marek Midonski, MITKO s.r.o., http://www.mitkoforevents.cz/
S firmou SEO Consult jsme velice spokojení. Během pár dní dokázali naši doménu www.autoskola-slon.cz dostat na první pozice ve vyhledávačích Google.cz a Seznam.cz.
Petr Chvátal, Autoškola SLON, http://www.autoskola-slon.cz/