Optimalizace pro vyhledávače Slovensko

Věnujeme se optimalizaci webu v ČR, ale také na Slovensku a v dalších zemích. Uvítali byste, kdyby se váš web zobrazoval na lepších pozicích ve vyhledávání na Slovensku? Přenechte SEO pro Slovensko nám a přesvědčte se o tom, že jsme opravdu jedničkami v oboru.

Česky
Garantujeme vám, že se váš web dostane na lepší pozici ve vyhledávání.
Pracujeme s nejmodernějšími nástroji.
Víme, které SEO strategie pro Slovensko opravdu fungují.
Neustále monitorujeme současný stav.

Máte zájem o SEO na Slovensku? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro SEO na Slovensku zvolit SEO Consult?
SEO na Slovensku se věnujeme již řadu let.
Neustále sledujeme nejnovější trendy v SEO a internetovém marketingu.
Cílíme na správné zákazníky na Slovensku.
Učiníme váš web atraktivním pro uživatele i vyhledávače.

Součástí našich služeb v oblasti SEO je analýza současného stavu webu – SEO audit, analýza klíčových slov, efektivní linkbuilding a SEO správa.

SEO audit

Zhodnotíme současný stav webu, a to jak z hlediska uživatelské přívětivosti a použitelnosti webu, tak z hlediska pozice ve výsledcích vyhledávání.

Analýza klíčových slov

Pro oslovení relevantního publika a zajištění lepší pozice webu ve výsledcích vyhledávání je důležité zvolit vhodná klíčová slova. Připravíme pro vás přehled vhodných klíčových slov, se kterými budeme pracovat při samotné optimalizaci.

Linkbuilding

Pro efektivní SEO je nutné zajistit opravdu kvalitní a relevantní odkazy. Při optimalizaci vždy pracujeme pouze na kvalitních odkazech, které opravdu přinášejí výsledky.

SEO správa

Nedílnou součástí SEO pro Slovensko je průběžný monitoring současného stavu a další optimalizace, kterou zajišťujeme, že naše SEO bude mít dlouhodobý efekt.

Kolik stojí SEO pro Slovensko?

Pro efektivní SEO doporučujeme spolupráci alespoň 4-6 měsíců. Cena se odvíjí od mnoha faktorů, a to zejména od současného stavu webu a velikosti konkurence. Kontaktujte nás prosím pro cenovou nabídku přímo pro vás.

Kromě ČR a Slovenska poskytujeme služby v oblasti SEO a internetového marketingu také v dalších zemích, jako jsou například Švýcarsko, Německo, USA, Velká Británie nebo Francie.

Přesnou cenu vám sdělíme po provedení detailní analýzy. Pro její vypracování nám pošlete nezávaznou poptávku nebo volejte na číslo 775 646 333.

Kromě ČR a Slovenska poskytujeme služby v oblasti SEO a internetového marketingu také v dalších zemích, jako jsou například Rakousko, Švýcarsko, Anglii, Německo, USA a Polsko.

Vyjádření klientů

Musím velice vyzdvihnout poradenství od SEO Consult, neboť mi hodně pomohl a poradil s e-shopem. Pokud budete hledat někoho na SEO i, tak jeho společnost mohu jenom doporučit. Škoda, že takových lidí není více. Děkuji moc.
Miroslav Harapes, Harapes.cz, http://www.harapes.cz/
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/
Se společností SEO Consult spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali positivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci s touto firmou můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.
Marek Midonski, MITKO s.r.o., http://www.mitkoforevents.cz/
S firmou SEO Consult jsme velice spokojení. Během pár dní dokázali naši doménu www.autoskola-slon.cz dostat na první pozice ve vyhledávačích Google.cz a Seznam.cz.
Petr Chvátal, Autoškola SLON, http://www.autoskola-slon.cz/
Analýza klíčových slov od SEO Consult nám přinesla stovky nových zákaznic. Cena přitom byla více než přijatelná. Se SEO Consult spolupracujeme již třetí rokem a rozhodně v tom chceme pokračovat.
Mudr. Pavel Vlašín, prenatal.cz, http://www.prenatal.cz/