Optimalizace pro vyhledávače Ústí nad Labem

Pouze graficky atraktivní web již v dnešní době nestačí. Pokud si přejete, aby byl váš web vidět na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání, je třeba věnovat pozornost optimalizaci webu pro vyhledávače.

Právě díky správně optimalizovanému webu můžete oslovit většinu obyvatel ČR, ať už se nachází kdekoliv. Na své oblibě v posledních letech získalo také lokální SEO, které se zaměřuje na zlepšení pozice webu ve vyhledávání v konkrétních lokalitách. Typicky se lokálnímu SEO věnují zejména firmy jako jsou restaurace, kavárny, kadeřnictví, jazykové školy, kosmetické služby, divadla a další.

Chcete oslovit uživatele internetu v Ústí nad Labem a zlepšit pozici vašeho webu ve vyhledávání? Lokálnímu SEO se věnujeme již řadu let a víme, jaké postupy opravdu fungují.

Česky
Naše SEO má prokazatelné výsledky.
Víme, jak cílit na uživatele v Ústí nad Labem.
Důvěrně známe český trh.
Využíváme nejmodernější nástroje.

Máte zájem o SEO v Ústí nad Labem? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro SEO v Ústí nad Labem zvolit SEO Consult?
Zajistíme vám kvalitní a relevantní zpětné odkazy
Provedeme hloubkovou analýzu klíčových slov zaměřenou na danou lokalitu.
Zajistíme, aby váš web byl atraktivní pro vyhledávače i uživatele.
Garantujeme vám lepší pozici ve vyhledávání.

Součástí SEO s cílením na Ústí nad Labem je analýza původního stavu webu, hloubková analýza klíčových slov, interní i externí linkbuilding, průběžný monitoring, optimalizace obsahové stránky webu a SEO správa.

Analýza původního stavu webu

Předtím, než začneme s optimalizací vašeho webu pro vyhledávače, zhodnotíme jeho současný stav a zjistíme, jak si stojí ve výsledcích vyhledávání v Ústí nad Labem. Zaměříme se také na technické parametry webu, obsah a použitelnost webu. V případě potřeby provedeme úpravy, které povedou k vyšší atraktivitě webu jak pro uživatele, tak pro vyhledávače.

Analýza klíčových slov

Provedeme hloubkovou analýzu klíčových slov a navrhneme pro vás sadu slov, pro kterou je vhodné web optimalizovat. Naším cílem je pracovat s klíčovými slovy v souvislosti s danou lokalitou tak, aby byl váš web dobře viditelný pro uživatele v Ústí nad Labem. S analýzou klíčových slov budeme pracovat po celou dobu optimalizace.

Kvalitní linkbuilding

Zaměříme se také na interní a externí linkbuilding a zajistíme vám pouze kvalitní zpětné odkazy, které budou mít pro váš web smysl. Dáváme přednost kvalitě zpětných odkazů nad jejich kvantitou. Naším cílem je, aby na váš web bylo odkazováno z relevantních zdrojů, které na něj přivedou potenciální zákazníky, které skutečně zajímá váš produkt.

Průběžný monitoring a SEO správa

V rámci SEO správy provádíme průběžný monitoring a na základě zjištěných výsledků web dále optimalizujeme tak, aby dosáhl co nejlepších výsledků ve vyhledávání. Velmi důležitou součástí optimalizace je také obsahová strategie. Zaměříme se proto i na efektivitu obsahu vašeho webu a v případě potřeby navrhneme vhodné úpravy. Náš tým copywriterů je pro vás také připraven napsat kvalitní texty, které odpovídají dnešním požadavkům SEO.

Kolik stojí SEO cílené na Ústí nad Labem?

Cena za SEO cílené na Ústí nad Labem se odvíjí od stávajícího stavu webu a velikosti konkurence v oboru, ve kterém podnikáte. Pro konkrétní cenovou nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat.

Pro malé eshopy a stránky s úzkým zaměřením 3 000 - 5 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední eshopy a stránky s širším zaměřením 5 000 - 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro optimální výsledky doporučujeme spolupráci alespoň 4 až 6 měsíců.

Služby SEO poskytujeme také pro BrnoOstravu, Plzeň, Liberec, Olomouc, Prahu, České Budějovice, Hradec Králové a Pardubice.

Vyjádření klientů

Maximální spokojenost. Výborné výsledky, profesionální přístup. Ivo Hrubý, Kids Garden s.r.o.
Ivo Hrubý, Kids Garden s.r.o., http://www.kidsgarden.cz/
Musím velice vyzdvihnout poradenství od SEO Consult, neboť mi hodně pomohl a poradil s e-shopem. Pokud budete hledat někoho na SEO i, tak jeho společnost mohu jenom doporučit. Škoda, že takových lidí není více. Děkuji moc.
Miroslav Harapes, Harapes.cz, http://www.harapes.cz/
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/
Se společností SEO Consult spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali positivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci s touto firmou můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.
Marek Midonski, MITKO s.r.o., http://www.mitkoforevents.cz/
S firmou SEO Consult jsme velice spokojení. Během pár dní dokázali naši doménu www.autoskola-slon.cz dostat na první pozice ve vyhledávačích Google.cz a Seznam.cz.
Petr Chvátal, Autoškola SLON, http://www.autoskola-slon.cz/