Případové studie

Hlavní web Centra prenatální diagnostiky bohužel nebylo možné z technických důvodů optimalizovat. To se může u starších a jinak funkčních a marketingově i celkem úspěšných webů stát. Pro nás to ovšem nebyla nepřekonatelná překážka. Navrhli jsme vytvořit sadu pěti specializovaných mikrostránek (tzv. microsite)
Centra prenatální diagnostiky - případová studie

Ubytovna Pavlov se nachází ve vinařské vesničce Pavlov v malebném prostředí jižní Moravy. Cílovou skupinou ubytovny jsou zákazníci z řad studentů, školy, mladí jachtaři a surfaři, ale i firemní kolektivy. V okolí je mnoho konkurenčních hotelů, penzionů a ubytoven, které věnují mnoho energie do internetového marketingu. V takto silně konkurenčním prostředí si náš zákazník sám se svým webem Ubytovna Pavlov jen těžko poradí, jak se prosadit na internetu.
Ubytovna Pavlov - případová studie

SEO o polovinu levnější než PPC reklama. V průběhu podzimu 2012 jsme začali spolupracovat s akciovou společností Eurospolecnosti.cz. Ready made společnosti, zakládání a prodeje společností s ručením omezených a akciových společností, správa sídla a další služby – to vše je velmi konkurenční obor.
Eurospolecnosti.cz - případová studie

Pro stránky největšího prodejce perských koberců Buchara.cz jsme zpracovali SEO na prakticky všechna důležitá klíčová slova spojená s byznysem prodeje luxusních koberců. Luxusní perské koberce jsou velmi konkurenčním prostředím a to jak u kamenných prodejen, tak i u eshopů na internetu. Prodejců je velmi mnoho.
Buchara.cz - případová studie

Mojechaty.cz je zprostředkovatelský server pro ubytování v chatách a chalupách po celé ČR. Vzhledem k tomu, že jde o zprostředkovatelský server, paleta možných klíčových slov je velmi široká.
Mojechaty.cz - případová studie

Česky