PPC reklama Google

PPC reklama patří mezi nejvýkonnější a nejoblíbenější online marketingové kanály. Přináší řadu výhod. Je možné ji spustit i za minimální investice, prakticky ihned upravit inzertní texty v případě změny nabídky, provést A/B testování jednotlivých kreativ či inzertních textů atd. Nespornou výhodou PPC kampaní je také fakt, že při jejím spuštění bude váš web okamžitě viditelný na prvních místech ve výsledcích vyhledávání.

PPC reklama bezesporu patří mezi nejvýkonnější reklamní kanály. Nejvíce možností typů kampaní i optimalizace v souvislosti s návštěvností webu a stanovenými konverzními cíli (například vyplnění formuláře nebo nákup) nabízí nejrozšířenější platforma – Google Ads. PPC reklama v Google Ads vám jistě pomůže zvýšit vaše tržby.

Náš tým PPC specialistů se již od roku 2007 věnuje PPC kampaním. Neustále sledujeme nejnovější trendy a víme, které postupy v oblasti PPC pro daný typ webu skutečně funguje. Všichni naši konzultanti velmi dobře znají technická specifika Google Ads, výhody i nevýhody jednotlivých strategií cenových nabídek, možnosti cílení atd. Svěřte PPC kampaně nám a my se postaráme o to, aby vám generovaly co nejlepší výsledky s tím, že zároveň budeme pracovat na snížení ceny za proklik.

Česky
PPC účet bude patřit pouze vám a budete k němu mít neomezený přístup. Budete mít maximální kontrolu nad útratou v systémech i výsledky jednotlivých kampaní.
V případě, že již máte PPC účet s kampaněmi, u kterých nedosahujete stanovených cílů, rádi pro vás zpracujeme podrobný PPC audit, který odhalí případné nedostatky jednotlivých kampaní.
Vaše PPC kampaně spustíme do 5 pracovních dnů.
PPC kampaně denně optimalizujeme a pravidelně zasíláme reporty s průběžnými výsledky.

Máte zájem o PPC reklamu? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro PPC reklamu zvolit SEO Consult?
Náš tým PPC specialistů se na PPC a výkonové kampaně zaměřuje již od roku 2007. Neustále sledujeme novinky v oblasti PPC a implementujeme nové možnosti, které u kampaní našich klientů dávají smysl.
Zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov, identifikujeme relevantní klíčová slova pro vaše kampaně, napíšeme poutavé inzertní texty a reklamy nasadíme včetně různých rozšíření.
Rádi se vám postaráme o online marketing od A do Z. Kromě PPC kampaní pro vás rádi zajistíme tvorbu webu, CRO, zbožové srovnávače, PR, e-mailing, reklamu na Facebooku a Instagramu, správu sociálních sítí a další.
Nastavíme pro vás také různá propojení a měření konverzí v Google Analytics, která nám pomohou k lepšímu sledování a následné optimalizaci PPC kampaní.

PPC je zkratkou z anglického Pay Per Click, a jak již napovídá samotný název, v případě PPC reklamy neplatíte za pouhé zobrazení, ale až za kliknutí na reklamu. PPC reklama nabízí responzivní obsahové reklamy, klasické bannerové reklamy v obsahové síti, remarketing, reklamy ve vyhledávání, nákupní kampaně, dynamický remarketing atd.

Oproti Skliku PPC reklama v Google Ads navíc nabízí možnost videokampaní či reklam na aplikace. Spuštění PPC kampaní umožňuje také Facebook, reklamu je ale možné zobrazovat pouze na Facebooku, Instagramu, WhatsAppu nebo v Messengeru a není zde umožněno cílení na základě klíčových slov. PPC reklama v Google Ads je vzhledem k nejširším možnostem nastavení, měření konverzí v souvislosti s návštěvností webu a následné optimalizace nejrozšířenější a nejoblíbenější platformou.

Pokud si nevíte rady s nastavením a správou PPC kampaní nebo na ně nemáte dostatek času, svěřte je nám. Náš tým PPC specialistů se postará o to, aby vaše kampaně pomáhaly zvyšovat vaše tržby a zároveň budou snižovat cenu za proklik.

 

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
Reliable partner :) for many years.
Jure Babarovic, Hrvaska.net, http://www.hrvaska.net
S firmou Seo Consult jsme spokojeni. Poskytovaná PPC reklama má prokazatelné výsledky a vydělává nám.
Lenka Maloňová, vican.wine