PPC reklama Google cena

PPC reklama je jedním z nejvýkonnějších marketingových kanálů. A celosvětově nejrozšířenější platformou pro PPC reklamy je Google Ads. Právě Google Ads nabízí spoustu možností, kterým jiné systémy mohou jen těžko konkurovat, a každý měsíc se inzerenti mohou těšit na další vylepšení, která pomohou k lepším výsledkům. Jedním z nejvýkonnějších marketingových kanálů je tedy bezesporu PPC reklama. Cena PPC na Googlu je navíc oproti jiným kanálům velmi nízká, a proto si PPC reklamu mohou dovolit i menší firmy. V této souvislosti je však nutné zmínit, že pokud od kampaní očekáváme výkon, jsou třeba velmi dobré znalosti systému a čas věnovaný správě a rozvoji kampaní.

PPC reklama je pojmenována dle strategie plateb za reklamy. U PPC kampaní totiž neplatíte za zobrazení reklamy, ale až za proklik. Efektivní PPC kampaně je možné nastavit hned v několika reklamních systémech s tím, že nejznámější z nich jsou Google Ads, Facebook a Sklik. Nejrozšířenější platformou pro PPC kampaně je bezesporu Google Ads, který nabízí nespočet možností a poskytuje maximum dat pro další optimalizaci.

PPC kampaně je možné nastavit i v českém Skliku. I když má v současné době Seznam cca 25% podíl na trhu, pro určité skupiny publika ho stále dává smysl používat a je škoda přicházet zde o možné další zákazníky. Velmi efektivní PPC reklamu nabízí také světoznámá sociální síť Facebook. I zde je možné platit za kliknutí na reklamu, nicméně cílit zde můžeme na zájmy, lokalitu, demografické údaje atd., ale klasické reklamy ve vyhledávání tento systém nenabízí.

Nevíte si rady s nastavením a správou PPC kampaní tak, aby skutečně přinášely výsledky, a to za rozumné peníze? Náš tým zkušených PPC specialistů se již kampaním v Google Ads a Skliku věnuje řadu let. Naši konzultanti vědí, které kampaně jsou pro váš web nejvhodnější a jak využít potenciál PPC kampaní pro váš byznys na maximum. Neustále sledujeme novinky v oblasti PPC reklamy a využíváme nejmodernější nástroje i postupy, které vedou k maximalizaci počtu konverzí za minimální cenu. Ceník PPC kampaně najdete níže. 

Česky
Neplatíte za zobrazení, ale až za kliknutí na reklamu.
Vaše PPC kampaně pečlivě připravíme a spustíme je do 5 pracovních dnů.
PPC účet patří výhradně vám a budete k němu mít kdykoliv přístup.
V případě, že již máte vlastní PPC účet s kampaněmi, kde nejste spokojeni s výsledky, rádi pro vás zpracujeme zdarma PPC audit, který nám pomůže odhalit případné nedostatky kampaní či jejich nevyužitý potenciál.

Máte zájem o PPC reklamu? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro PPC reklamu zvolit SEO Consult?
Na výkonové a PPC kampaně se zaměřujeme již od roku 2007. Neustále sledujeme nejnovější trendy a kampaně a kampaně spravujeme tak, abychom dosáhli co nejlepších výsledků za co nejlepší ceny.
PPC kampaně denně optimalizujeme a pravidelně zasíláme reporty s průběžnými výsledky.
Kromě PPC kampaní vám rádi pomůžeme nastavit také Google Analytics. Díky tomuto nastavení budeme moci lépe sledovat a optimalizovat vaše kampaně.
Pravidelnou optimalizací snižujeme cenu za proklik a zároveň zvyšujeme počet konverzí.

Jak postupujeme při nastavení SEO Consult?

Jedním z nejúspěšnějších marketingových kanálů je PPC reklama na Googlu. Cena této služby je velmi příznivá jak pro velké e-shopy, tak pro střední a malé firmy. Ve všech případech je ale třeba věnovat PPC kampaním dostatečnou péči specialisty, který ví, jak kampaně nastavit a optimalizovat tak, aby přinášely co nejlepší výsledky za co nejnižší ceny.

Než se pustíme do tvorby samotných PPC kampaní, založíme vám vlastní účet (pokud již nemáte účet pro PPC reklamu vytvořený). V případě, že již vlastní účet máte, rádi pro vás zdarma zpracujeme PPC audit stávajících kampaní.

Váš účet Google Ads propojíme s Google Analytics. Díky tomuto propojení získáme dostatek dat pro efektivní optimalizaci běžících kampaní.

Připravíme pro vás důkladnou analýzu klíčových slov, kterou využijeme pro tvorbu efektivních PPC kampaní, a napíšeme relevantní inzertní texty, které vaše potenciální zákazníky skutečně zaujmou. Pravidelně se budeme věnovat optimalizaci s cílem zvýšení počtu konverzí za co nejnižší ceny.

PPC reklama ceník

PPC kampaně ceník: Pro menší e-shopy a firmy: 2500–4000 Kč bez DPH.

Pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů: 4000–10 000 Kč bez DPH.

 

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
Reliable partner :) for many years.
Jure Babarovic, Hrvaska.net, http://www.hrvaska.net
S firmou Seo Consult jsme spokojeni. Poskytovaná PPC reklama má prokazatelné výsledky a vydělává nám.
Lenka Maloňová, vican.wine
S firmou SEO Consult jsme velmi spokojeni. Spolupráce se osvědčila a přinesla pozitivní výsledky. Doporučujeme.
Lukáš Kosík, Výcvikové obojky, https://www.elektronicke-vycvikove-obojky.com/