PPC reklama Liberec

Chcete oslovit zákazníky v Liberci, ale vaše stránky se nezobrazují na předních pozicích ve vyhledávání: Rychlým a snadným řešením pro vás může být PPC reklama cílená na Liberec. Buďte vidět na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání na Googlu, Seznamu a v dalších vyhledávačích.

Česky
Vaše PPC kampaně v Liberci spustíme do 5 pracovních dnů
Náš tým se PPC reklamě věnuje již od roku 2007
Na cílovém webu nastavíme analytiku pro lepší sledování kampaní
Zaměřujeme se na maximální výkon kampaní v Liberci

Máte zájem o PPC reklamu v Liberci? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč PPC reklama v Liberci se SEO Consult?
Víme, jak efektivně cílit na uživatele v Liberci
PPC reklamy poběží na vašem vlastním účtu
Získáte kredit ve výši 1000 Kč na první kampaně
Neustále sledujeme nejnovější trendy, které využijeme ve váš prospěch

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC reklamy v Liberci?

Před nastavením PPC reklamy zanalyzujeme váš business jako celek. Poté vám vytvoříme vlastní PPC účet, ke kterému budete mít kdykoliv přístup, případně pro vás zdarma zpracujeme PPC audit.

Na cílovém webu nastavíme analytiku pro lepší sledování průběhu kampaní. Obvykle k tomuto účelu používáme Google Analytics.

Zpracujeme pro vás analýzu klíčových slov a zvolíme nejvhodnější klíčová slova, která použijeme v PPC reklamách cílených na Liberec.

Orientujeme se na výsledky. Průběh kampaní pečlivě sledujeme a optimalizujeme tak, abychom dosáhli vašich obchodních cílů.

Kolik stojí PPC reklama cílená na Liberec?

Cena za nastavení a správy PPC reklamy závisí na mnoha faktorech, zejména na objemu PPC kampaní. Pro konkrétní cenovou nabídku nás prosím kontaktujte.

1) PPC audit pro vás zpracujeme zdarma.

2) Nastavení nových kampaní pro menší e-shopy a firmy: 2 500 – 4 000 Kč bez DPH.

3) Nastavení nových kampaní pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů: 4 000 – 10 000 Kč bez DPH.
Cena za správu PPC reklamy (kampaně) ve vyhledávací síti: 2 000 - 9 000 Kč bez DPH/měsíčně.

Vyjádření klientů

Musím velice vyzdvihnout poradenství od SEO Consult, neboť mi hodně pomohl a poradil s e-shopem. Pokud budete hledat někoho na SEO i, tak jeho společnost mohu jenom doporučit. Škoda, že takových lidí není více. Děkuji moc.
Miroslav Harapes, Harapes.cz, http://www.harapes.cz/
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/
Se společností SEO Consult spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali positivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci s touto firmou můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.
Marek Midonski, MITKO s.r.o., http://www.mitkoforevents.cz/