PPC reklama Pardubice

PPC reklama vám přinese okamžitou návštěvnost webu. Rádi pro vás nastavíme PPC kampaně v Pardubicích a zajistíme, že váš web bude opravdu vidět na předních pozicích na Googlu i Seznamu.

Česky
Vaše PPC reklamy v Pardubicích spustíme do 5 pracovních dnů
Neustále sledujeme trendy v PPC, které využijeme ve váš prospěch
Na PPC kampaně se specializujeme už od roku 2007
Neplatíte za zobrazení reklam, ale za proklik na web

Máte zájem o PPC reklamu v Pardubicích? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč PPC reklama v Pardubicích se SEO Consult?
Na první PPC reklamy v Pardubicích získáte kredit ve výši 1000 Kč
Reklamy běží na vašem vlastním PPC účtu
Víme, jak efektivně cílit na uživatele v Pardubicích
Reklamy pravidelně monitorujeme a optimalizujeme

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC reklamy v Pardubicích?

PPC reklamy cílené na Pardubice poběží na vašem vlastním účtu, nad kterým budete mít absolutní kontrolu. PPC účet vám rádi založíme, případně zpracujeme PPC audit vašich stávajících kampaní, s jejichž výkonem nejste spokojeni.

Na cílových webových stránkách nastavíme analytiku (pomocí Google Analytics), abychom mohli sledovat výkon PPC kampaní v kontextu s návštěvností webu.

Zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov a zvolíme sadu klíčových slov, na která je vhodné vaše PPC reklamy efektivně cílit.

Všechny PPC kampaně pravidelně monitorujeme a vyhodnocujeme. Na základě zjištěných informací pracujeme na optimalizaci kampaní tak, aby dosahovaly co nejlepších výsledků.

Kolik stojí PPC reklama v Pardubicích?

Cena za nastavení a správy PPC reklamy závisí na mnoha faktorech, zejména na objemu PPC kampaní. Pro konkrétní cenovou nabídku nás prosím kontaktujte.

1) PPC audit pro vás zpracujeme zdarma.

2) Nastavení nových kampaní pro menší e-shopy a firmy: 2 500 – 4 000 Kč bez DPH.

3) Nastavení nových kampaní pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů: 4 000 – 10 000 Kč bez DPH.
Cena za správu PPC reklamy (kampaně) ve vyhledávací síti: 2 000 - 9 000 Kč bez DPH/měsíčně.

Vyjádření klientů

Musím velice vyzdvihnout poradenství od SEO Consult, neboť mi hodně pomohl a poradil s e-shopem. Pokud budete hledat někoho na SEO i, tak jeho společnost mohu jenom doporučit. Škoda, že takových lidí není více. Děkuji moc.
Miroslav Harapes, Harapes.cz, http://www.harapes.cz/
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/
Se společností SEO Consult spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali positivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci s touto firmou můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.
Marek Midonski, MITKO s.r.o., http://www.mitkoforevents.cz/