PPC reklama pro Facebook a Instagram

PPC kampaně na sociálních sítích by rozhodně ve vašem marketingovém mixu neměly chybět. Na Facebooku a Instagramu můžeme zasáhnout více než polovinu obyvatel ČR, a navíc mohou tyto sociální sítě sloužit jako brandové i výkonnostní kanály. Jsou velmi efektivním marketingovým kanálem i pro B2B i e-shopy. Náš specializovaný tým se propagaci na sociálních sítích věnuje již od roku 2008, kdy jsme realizovali 1. kampaň. Navrhneme pro vás reklamní strategii, zajistíme realizaci vašich PPC kampaní na Facebooku a Instagramu a pravidelně se budeme věnovat jejich optimalizaci, aby dosahovaly co nejlepších výsledků.

Do PPC reklamy na Facebooku a Instagramu v dnešní době investuje čím dál více firem. Sociální sítě dnes poskytují ideální reklamní prostor od brandových kampaní až po lead generation. Reklamy na Facebooku a Instagramu zpravidla dosahují poměrně vysoké míry konverze. Například uživatelé na Facebooku se totiž naučili kliknout na obrázek produktu, který se jim líbí a mohou si ho ihned koupit.

Facebook je stále největší sociální sítí, která ani v ČR nemá konkurenci a má zde více než 5 milionů aktivních uživatelů. Velkou výhodou je fakt, že pomocí Facebooku můžete oslovit uživatele ve všech fázích nákupního cyklu, a navíc nabízí velmi přesné cílení. Na uživatele můžete cílit dle demografických údajů, lokality, zájmů, vzdělání atd. Dokonce je možné oslovit uživatele, kteří interagovali s obsahem na vaší stránce na Facebooku nebo navštívili váš web.

Kromě Facebooku české firmy čím dál více jako jeden z marketingových kanálů využívají Instagram. I zde je možné propagovat vaše produkty a služby, a to od roku 2015, kdy došlo ke spojení Instagramu s Facebookem. Na Instagram se postupně přesouvají mladí lidé, kteří mu velmi často dávají přednost před Facebookem. Propagace na Instagramu by tedy rozhodně neměla být opomíjena, a to zejména v případě, že potřebujete oslovit mladé publikum.

Česky
Pomocí placených kampaní na Facebooku a Instagramu oslovíme relevantní zákazníky, a to díky velmi přesnému cílení i širokým možnostem volby umístění.
Facebook v ČR čítá více než 5 milionů aktivních uživatelů. Po zpravodajských serverech právě zde uživatelé tráví nejvíce času.
Reklamou na Facebooku můžete oslovit uživatele ve všech fázích nákupního cyklu.
Kampaně na sociálních sítích jsou velmi efektivní a poměrně levné. Díky kompletním a detailním statistikám můžeme kampaně efektivně optimalizovat.

Máte zájem o PPC na Facebook a Instagram? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč zvolit SEO Consult pro Facebook a Instagram reklamu?
Připravíme detailně propracovanou strategii pro získání nových fanoušků, prodeje produktů z e-shopu, oslovení potenciálních zákazníků i komunikaci s těmi současnými.
Připravíme zajímavý obsah pro vaše facebookové stránky, který uživatele zaujme a bude přímo vybízet k interakci.
Nastavíme pro vás reklamu na Facebooku i Instagramu a v rámci pravidelné optimalizace vyhodnotíme, která sociální síť je pro váš byznys přínosnější a efektivně zde oslovíme vaši cílovou skupinu.
Reklamě na sociálních sítích se věnujeme už od roku 2008 a realizovali jsme stovky kampaní.

Jak postupujeme, aby reklama na Facebooku a Instagramu vydělávala?

1. Nejdříve si zpracujeme detailní analýzu vašeho produktu či služby a zmapujeme vaši konkurenci. Podrobně také zanalyzujeme vaši cílovou skupinu.
2. Navrhneme strategii cílení a komunikace s danou cílovou skupinou.
3. Společně se domluvíme na hlavních cílech a metrikách kampaně.
4. Kampaň nastavíme a spustíme a budeme ji pravidelně optimalizovat. Pomocí kampaní na Facebooku oslovíme vaše zákazníky v jakékoliv fázi nákupního cyklu. Ať už si přejete získat více fanoušků, propagovat nový produkt, nebo se pomocí kampaní připomínat stávajícím zákazníkům, pomůžeme vám!

Cena za nastavení PPC reklamy na Facebook je v rozmezí 2500–9000 Kč bez DPH.
Reklamu na Facebooku poskytujeme v rámci celé ČR, osobně je možné se potkat v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Olomouci, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích nebo Pardubicích.

Vyjádření klientů

Veľmi profesionálny, rýchly prístup. Personál je veľmi prispôsobivý a veľmi príjemný. Veľmi dobre sa s nimi spolupracuje. Dlhodobá spolupráca so spoločnosťou z našej strany je istá. Vrele odporučujem. Ďakujem...
Radovan Babic, bioliecba.eu, http://bioliecba.eu
Naše společnost spolupracuje se SEO Consult již třetím rokem a jsme spokojeni. Práce vede k jasným výsledkům, komunikace je velmi dobrá. O náš e-shop Envistore.cz je dobře postaráno.
Ondřej Kinc, Envistore.cz, http://envistore.cz
S prací jsem spokojen, podařilo se dosáhnout naplánovaných výsledků.
Karel Lev, elite-stare-splavy.cz, http://www.elite-stare-splavy.cz/