PPC specialista Brno

PPC kampaně jsou jedním z nejvýkonnějších online kanálů, který si navíc mohou dovolit nejen velké, ale i střední a malé firmy. Je pouze na vás, kolik budete v PPC systémech utrácet. Díky PPC kampaním také snadno oslovíte zákazníky ve všech fázích nákupního cyklu. Jsou velmi dobře měřitelné a dávají nám širokou škálu možností optimalizace.

Náš PPC specialista v Brně se postará o vaše kampaně od A do Z, ať už budete chtít oslovit uživatele, kteří se nacházejí v úzkém geografickém okruhu, nebo tisíce kilometrů od vás.

Naši PPC specialisté velmi dobře znají specifika jednotlivých PPC systémů (u nás typicky Google Ads a Sklik), a vědí, jaké postupy a typy reklam jsou vhodné právě pro váš byznys.

Svěřte své PPC kampaně našim PPC specialistům v Brně, kteří vědí, jak vám efektivně zvýšit tržby a snížit náklady na reklamu. Rádi se postaráme o vaše PPC kampaně od A do Z. Nastavíme pro vás textové, produktové a obsahové kampaně, videokampaně, remarketing a další.

 

Česky
Vaše PPC reklamy připravíme a spustíme do 5 pracovních dnů.
Zvolíme vhodnou strategii a typy reklam, které jsou vhodné pro dosažení vašich cílů.
Neustále sledujeme nejnovější trendy a používáme nejmodernější nástroje.
Neplatíte za zobrazení reklamy, platíte až ve chvíli, kdy potenciální zákazník na reklamu klikne.

Máte zájem o PPC reklamu? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro PPC kampaně zvolit SEO Consult?
V případě, že již máte založené účty v jednotlivých PPC systémech, ale nejste spokojeni s výsledky kampaní, které v daných systémech běží, rádi pro vás zdarma zpracujeme PPC audit a navrhneme efektivní strategii s ohledem na stanovené cíle.
Pokud ještě vlastní účet nemáte, založíme vám ho. PPC účet bude patřit pouze vám a budete k němu mít přístup kdykoliv.
PPC kampaně pravidelně optimalizujeme a testujeme. Pravidelně vám budeme zasílat reporty s výsledky našich prací.
Rádi se vám postaráme nejen o PPC kampaně, ale také o SEO, tvorbu webu, PR, e-mailing, správu sociálních sítí, CRO, zbožové srovnávače atd.

Jak naši PPC specialisté postupují při nastavení a správě PPC kampaní?

Než se pustíme do nastavení a správy vašich PPC kampaní, naši specialisté vám založí účty v PPC systémech, které budeme pro reklamu používat. Tyto účty budou patřit výhradně vám a budete k nim mít kdykoliv neomezený přístup.

Pokud již vlastní PPC účty máte, ale s reklamami, které v nich běží, nejste zcela spokojeni, zdarma pro vás zpracujeme PPC audit a navrhneme efektivní řešení, které povede k dosažení vašich cílů.

Provedeme také veškerá důležitá nastavení, jako například propojení Google Analytics s Google Ads, kontrolu nastavení měření elektronického obchodu v Google Analytics, vyloučení platebních bran z odkazujících zdrojů, případné propojení s kanálem YouTube, zapnutí automatického tagování v Skliku, nastavení konverzí atd.

V dalším kroku zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov, která nám pomůže zvolit vhodná klíčová slova pro co nejrelevantnější cílení textových inzerátů. Vytvoříme také poutavé texty, které zaujmou vaše potenciální i stávající zákazníky. Inzertní texty s vámi samozřejmě budeme konzultovat.

Na denní bázi se pak věnujeme optimalizaci kampaní tak, abychom postupně dosahovali čím dál lepších výsledků za co nejnižší ceny.

Nemáte dostatek času na nastavení a správu vlastních PPC kampaní? Náš PPC specialista v Brně se postará o vaše kampaně od A do Z.

Kolik stojí služby PPC specialisty v Brně od SEO Consult?

Pro menší e-shopy a firmy: 2 500 – 4 000 Kč bez DPH.

Pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů: 4 000 – 10 000 Kč bez DPH.

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
Vaše služby z oblasti internetového marketingu mně zvedly násobně obrat e-shopu Colorika.sk. Spolupráci doporučuji.
Boris Semizorov, Colorika.sk, http://www.colorika.sk
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/
Se společností SEO Consult jsme byli velice spokojeni. Od komunikace po realizaci zakázky. Výsledky práce se dostavily opravdu rychle a společnost SEO Consult tak pomohla navýšení prodejů.
Štěpánka Eiseltová, tinky.cz, http://tinky.cz/