PPC specialista Praha

PPC kampaně bezesporu patří mezi nejvýkonnější online kanály. Jsou oblíbené nejen pro svou rozumnou cenu, díky které si je mohou dovolit i střední a menší firmy, ale také pro velmi přesnou měřitelnost efektivity jednotlivých reklam, sestav, klíčových slov, úspěšnosti prodeje konkrétních produktů, pro přesné cílení a maximální kontrolu nad rozpočtem jednotlivých kampaní.

Základem každé úspěšné PPC strategie je spolehlivý PPC specialista, který velmi dobře zná dané PPC systémy (u nás typicky Google Ads a Sklik), a který ví, jaké postupy a typy reklam jsou vhodné právě pro váš byznys.
Nemáte dostatek času či znalostí a zkušeností na nastavení a správu PPC kampaní? Vsaďte na naše PPC specialisty, kteří mají v oblasti PPC řadu let zkušeností. Naši PPC specialisté se seznámí s vaším oborem podnikání, společně s vámi pak stanovíme cíle, kterých bychom měli dosáhnout a zvolíme efektivní strategii i vhodné typy kampaní pro váš byznys.

Svěřte své PPC kampaně našim PPC specialistům v Praze, kteří vědí, jak vám efektivně zvýšit tržby a snížit náklady na reklamu. Nastavíme pro vás textové, produktové a obsahové kampaně, videokampaně a další.

Česky
Vaše PPC reklamy spustíme do 5 pracovních dnů.
Společně s vámi stanovíme cíle, kterých bychom měli dosáhnout a zvolíme efektivní PPC strategii.
Víme, které postupy v PPC skutečně fungují, a neustále sledujeme nejnovější trendy.
Neplatíte za zobrazení reklamy, ale až za kliknutí.

Máte zájem o PPC reklamu v Praze? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro PPC kampaně zvolit SEO Consult?
V případě, že již máte založené účty v jednotlivých systémech, ale se současnými kampaněmi nejste spokojeni, zdarma pro vás provedeme PPC audit. PPC účty vlastníte vy a máte k nim kdykoliv přístup.
PPC kampaně pravidelně optimalizujeme – testujeme efektivitu jednotlivých klíčových slov, reklam, sestav, pracujeme se strategiemi nabídek, rozšířeními reklam atd.
Každý náš PPC specialista se na PPC a výkonové kampaně zaměřuje již řadu let. Na vašich kampaních budou pracovat seniorní specialisté, kteří velmi dobře znají specifika jednotlivých PPC systémů.
Rádi se vám postaráme nejen o PPC kampaně, ale také o SEO, tvorbu webu, PR, e-mailing, správu sociálních sítí, CRO, zbožové srovnávače atd.

Jak naši PPC specialisté postupují při nastavení a správě PPC kampaní?

Před samotným nastavením a správou kampaní se seznámíme s vaším oborem podnikání, pokud ještě nemáte, založíme vám PPC účty, které budou patřit výhradně vám. Pokud již vlastní PPC účty máte, rádi pro vás zpracujeme podrobný PPC audit a navrhneme efektivní strategii pro dosažení stanovených cílů.

V dalším kroku zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov a vytvoříme poutavé texty, které zaujmou vaše potenciální i stávající zákazníky. Inzertní texty s vámi samozřejmě budeme konzultovat.

Provedeme také veškerá potřebná propojení a nastavení systémů, abychom mohli kampaně co nejefektivněji sledovat a optimalizovat. Zkontrolujeme například nastavení Google Analytics, měření cílů, propojení s Google Ads, automatické tagování v Skliku atd.

Na denní bázi se pak věnujeme optimalizaci kampaní tak, abychom postupně dosahovali čím dál lepších výsledků.

Naši PPC specialisté v Praze se vám rádi postarají o PPC kampaně od A do Z. Svěřte své PPC kampaně nám a my uděláme maximum pro to, abychom dosáhli stanovených cílů za co nejnižší ceny.

Kolik stojí služby PPC specialisty v Praze od SEO Consult?

• Pro menší e-shopy a firmy: 2 500 – 4 000 Kč bez DPH.

• Pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů: 4 000 – 10 000 Kč bez DPH.

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
Vaše služby z oblasti internetového marketingu mně zvedly násobně obrat e-shopu Colorika.sk. Spolupráci doporučuji.
Boris Semizorov, Colorika.sk, http://www.colorika.sk
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/
Se společností SEO Consult jsme byli velice spokojeni. Od komunikace po realizaci zakázky. Výsledky práce se dostavily opravdu rychle a společnost SEO Consult tak pomohla navýšení prodejů.
Štěpánka Eiseltová, tinky.cz, http://tinky.cz/