PPC systém

PPC systémy jsou jedny z nejpoužívanějších nástrojů výkonnostního marketingu. Stále nejrozšířenějším z nich je Google Ads, dále pak Facebook, a v České republice je stále hojně využíván také český Sklik.

PPC je zkratka pro Pay Per Click a znamená, že v daných systémech neplatíte za zobrazení reklamy, ale až za proklik na ni. PPC systémy nabízejí širokou škálu typů reklam, a to jak ve vyhledávací, tak v obsahové síti. Prakticky pro každý obor podnikání je zde možné najít ideální variantu, která bude přinášet výsledky.

Nevíte si rady s volbou ideálního mixu PPC systémů a typů reklam? Rádi se postaráme o vaše kampaně od A do Z. Výsledky kampaní pravidelně monitorujeme a věnujeme se jejich optimalizaci tak, aby vám přinesly co nejvyšší tržby. Ve světě onlinu se pohybujeme již od roku 2007, neustále sledujeme nejnovější trendy a pracujeme s nejmodernějšími nástroji. Díky této kombinaci jsme již pomohli stovkám klientů.

 

Česky
Pokud ještě nemáte účty v daných PPC systémech, rádi je pro vás založíme a provedeme další související nastavení. Tyto účty budou patřit pouze vám a budete k nim mít přístup kdykoliv.
Nastavíme Google Analytics tak, abychom efektivitu jednotlivých kampaní mohli sledovat v souvislosti s návštěvností webu a věnovat se maximálně efektivně optimalizaci vycházející z konkrétních dat.
Pokud již máte účet s běžícími kampaněmi, s jejichž výsledky nejste spokojeni, rádi pro vás zdarma zpracujeme PPC audit.
Kromě PPC kampaní se věnujeme i SEO, CRO, zbožákům, PR, správě sociálních sítí, tvorbě webu atd.

Máte zájem o PPC reklamu? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro PPC reklamu zvolit SEO Consult?
Náš tým PPC specialistů dokonale zná jednotlivé PPC systémy a ví, které typy kampaní jsou vhodné pro dosažení vašich cílů.
S kampaněmi pracujeme maximálně efektivně. Denně sledujeme efektivitu jednotlivých klíčových slov, sestav, reklam, publik atd.
Pravidelně posíláme reporty výsledků kampaní a komunikujeme s vámi další postup.
Čerpání vašeho rozpočtu máme 100 % pod kontrolou a využíváme na maximum strategie, které zvýší vaše tržby.

Co nabízí jednotlivé PPC systémy?

Google Ads

Google Ads například nabízí možnosti klasických textových inzerátů, které se zobrazují nad organickými výsledky ve vyhledávání na základě shody klíčových slov zadaných vyhledávajícími uživateli do vyhledávače. Další a velmi oblíbenou možností jsou kampaně v Google Nákupech (tzv. PLA), které jsou jasnou volbou pro pokrytí inzerce širokého portfolia produktů z e-shopů. Uživatelům, kteří si již prohlíželi konkrétní produkty, je možné připomínat se pomocí remarketingu nebo dynamického remarketingu. Možné je ale také budovat brand pomocí videokampaní nebo bannerových reklam v obsahové síti. V rámci obsahové sítě by neměla chybět nativní reklama, která kombinuje obrázek, logo a text.

Sklik

Sklik, stejně jako Google, nabízí možnosti textových inzerátů ve výsledcích vyhledávání, kde je možné zvolit si nadpis, cílovou URL i popisky. Na rozdíl od Google Ads zde však chybí různá rozšíření, která pomáhají zatraktivnit dané reklamy a zaujmout ještě větší plochu ve vyhledávání. I v rámci Skliku je možné zapnout produktové kampaně, které se v tomto případě budou zobrazovat ve výsledcích zboží.cz. V Skliku je rovněž možné nastavit bannerové kampaně v obsahové síti a reklamu, která kombinuje obrázek, logo a text.

Facebook

Zapomínat bychom neměli ani na Facebook. Tato sociální síť nabízí velmi přesné cílení a kromě kampaní zaměřených na návštěvnost webu je zde možné propagovat samotné příspěvky, jejichž organický dosah je již v dnešní době prakticky mizivý. Velmi oblíbené jsou také produktové kampaně, které propagují zboží z katalogu a Lead Ads kampaně pro získání leadů, se kterými je možné dále pracovat.

Nevíte si rady s nastavením PPC kampaní, nebo na ně nemáte dostatek času? Kontaktujte nás. Rádi vám pomůžeme!

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
Reliable partner :) for many years.
Jure Babarovic, Hrvaska.net, http://www.hrvaska.net
Vaše služby z oblasti internetového marketingu mně zvedly násobně obrat e-shopu Colorika.sk. Spolupráci doporučuji.
Boris Semizorov, Colorika.sk, http://www.colorika.sk
Optimalizace pro vyhledávače nám přinesla přesně to, co jsme od ní očekávali. Přitom jsme zaplatili až za konkrétní výsledky. Se SEO Consult budeme nadále spolupracovat.
Ing. David Večeřa, estitky.com, http://www.estitky.com/
Služba jako celek působí solidním dojmem, v rámci SEO se snaží pánové dělat maximum, což oceňuji. Mohu zájemcům o kvalitní SEO službu doporučit.
Martin Nevrela, CZTRADER.eu, http://cztrader.eu/