SEO analýza webu

SEO neboli optimalizace webu pro vyhledavače je nedílnou součástí úspěšné marketingové strategie. Z dlouhodobého hlediska se do optimalizace webu bezesporu vyplatí investovat. Díky usilovné práci na SEO se váš web dostane výš ve výsledcích vyhledávání a bude zobrazován na relevantní dotazy potenciálním zákazníkům, kteří opravdu hledají vaše produkty či služby.

Jak jistě víte, vyhledavače hodnotí kvalitu a relevanci webových stránek dle široké škály faktorů. Na základě tohoto hodnocení se web zobrazuje na konkrétních pozicích ve výsledcích vyhledávání při zadání různých souvisejících klíčových slov. Abyste věděli, jak si váš web v současné době stojí ve výsledcích vyhledávání, je vhodné provést SEO analýzu webu, se kterou vám rádi pomůžeme. Náš tým SEO specialistů se dané problematice věnuje již řadu let a ví, jaké postupy skutečně fungují.

Česky
Náš tým se optimalizaci pro vyhledavače věnuje již řadu let.
SEO chápeme jako součást marketingového mixu a rádi pro vás zajistíme také ostatní marketingové aktivity.
Používáme pouze nejmodernější nástroje.
Víme, jaké postupy opravdu fungují.

Máte zájem o SEO sanalýzu webu? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro SEO analýzu webu zvolit SEO Consult?
Zjistíme, jak si váš web aktuálně stojí ve výsledcích vyhledávání na důležitá klíčová slova.
Pomocí analýzy SEO vašeho webu zjistíme případné nedostatky a navrhneme vhodné úpravy, které povedou k lepším výsledkům ve vyhledávání.
Pomůžeme vám s dílčími problémy nebo pro vás zajistíme správu SEO od A do Z.
Na základě zjištěných dat pro vás navrhneme efektivní SEO strategii, která vám pomůže dostat váš web výš ve výsledcích vyhledávání a přivést na něj relevantní uživatele.

Jak postupujeme a na co se zaměřujeme při SEO analýze webu?

Při SEO analýze webu s vámi nejdříve probereme cíle vašeho webu a zhodnotíme efektivitu obsahové strategie i navigační strukturu webu. Zaměříme se i na kontaktní formuláře nebo objednávkový proces. Podíváme se na vaši homepage, ze které by mělo být jasné, jaké produkty či služby nabízíte. Homepage by měla být pro uživatele maximálně přehledná a k dalším informacím by se měli dostat jednoduše a na pár kliknutí. Měly by zde být obsaženy všechny důležité informace, které řeknou návštěvníkům vašeho webu, ale i vyhledavačům, jakému byznysu se věnujete.

Obsah by také měl být dobře čitelný. Měli byste tedy správně pracovat s nadpisy, tučnými výrazy, odstavci atd. Nahlédneme také do Google Analytics a podíváme se, odkud chodí vaši stávající uživatelé na web, ze kterých stránek nejvíce odcházejí a kde se případně ztrácejí.

Prověříme také, zda se váš web dobře zobrazuje na mobilních zařízeních a jak rychle se jednotlivé stránky načítají. To vše společně s řadou dalších parametrů ovlivňuje umístění vašeho webu ve vyhledavačích.

Prověříme nejen umístění vašeho webu na konkrétní klíčová slova ve vyhledávání. Podíváme se také na vaši konkurenci a zhodnotíme vaše slabé i silné stránky vůči vašim konkurentům. V rámci SEO analýzy webu hodnotíme jak technickou, tak obsahovou stránku webu. V posledních letech totiž zejména Google čím dál více dbá na to, aby svým uživatelům poskytoval relevantní, ale také kvalitní obsah. Právě proto je velmi důležité věnovat kvalitě obsahu odpovídající pozornost.

Zaměříme se také na technické parametry vašeho webu. Naším cílem je, aby vašemu webu rozuměli uživatelé i vyhledavače. Svěřte analýzu SEO webu i následnou správu nám a buďte ve výsledcích vyhledávání opravdu vidět.

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
Dlouho jsme hledali úspěšnou a kvalitní firmu na SEO, až jsme našli firmu SEO Consult, kterou vám můžeme s čistým svědomím doporučit na internetový marketing.
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/