SEO expert

Máte graficky vyladěné webové stránky, ale jejich pozice ve výsledcích vyhledávání není dle vašeho očekávání? Chcete být úspěšní ve světě online? Toužíte mít hojně navštěvované webové stránky, které se budou zobrazovat na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání? Naši SEO experti dostanou vaše stránky na přední pozice vyhledavačů a zvýší vaše tržby.

V rámci správy SEO podnikneme veškeré kroky nutné k tomu, aby se váš web zobrazoval na předních pozicích ve vyhledávání. Součástí služeb optimalizace pro vyhledavače jsou: SEO audit, obsahová analýza, úpravy na webu, návrh klíčových slov a kvalitní linkbuilding.

Česky
Dosáhnete lepší pozice ve vyhledávání.
Naše SEO má dlouhodobý efekt.
Budete mít trvale optimalizovaný web podle nejnovějších trendů.
Získáte trvale vyšší návštěvnost z vyhledavačů.

Máte zájem o SEO experta? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč si najmout SEO experta ze SEO Consult?
Váš web bude skutečně vidět.
Naši SEO experti se dané problematice věnují již řadu let.
Poskytujeme komplexní služby v oblasti SEO a online reklamy.
Zajistíme, aby váš web uživatelé nepřehlédli.

Jak postupuje náš SEO expert při optimalizaci webu pro vyhledavače?

Optimalizace webových stránek pro vyhledavače se skládá z několika důležitých kroků. V první řadě se věnujeme SEO auditu a analýze klíčových slov, na jejichž základě pak navrhneme efektivní SEO strategii. V rámci optimalizace se zaměřujeme na linkbuilding, SEO správu, mobilní SEO, SEO copywriting, obsahovou strategii a další související činnosti.

Zaměříme se také na navigační menu na webu, objednávkový proces, technické parametry důležité pro SEO, formuláře nebo efektivitu textového obsahu.

SEO audit

SEO audit je jedním ze základních kamenů úspěšného SEO. V rámci SEO auditu tedy zhodnotíme aktuální podobu webu včetně uživatelské přívětivosti a navrhneme vhodné úpravy, které jsou důležitou součástí kvalitní optimalizace. Zjistíme také aktuální pozice vašeho webu ve výsledcích vyhledávání na daná klíčová slova.

Naším cílem je vyladit váš web tak, aby se zobrazoval výše ve výsledcích vyhledávání a zároveň na něj chodili relevantní uživatelé, u kterých je vyšší pravděpodobnost konverze. Provádíme proto kontrolu indexace, rychlost načítání webu, čitelnost obsahu jak pro uživatele, tak pro vyhledavače, a další parametry, které ovlivňují vaše SEO.

Analýza klíčových slov

Velmi důležitou součástí SEO optimalizace je znalost relevantních klíčových slov, na která je vhodná web optimalizovat. Díky analýze klíčových slov zvolíme nejvhodnější slova, která jsou důležitá pro cílení na zákazníky prostřednictvím webových vyhledavačů. S těmito slovy budeme pracovat po celou dobu optimalizace vašeho webu.

Efektivní linkbuilding

Budování zpětných odkazů je jednou z důležitých off-page metod SEO. Cílem linkbuildingu je propagace vašeho webu a je považována klíčovou. Je důležité, aby na váš web chodili relevantní uživatelé, kteří hledají vaše produkty či služby. Proto je velmi důležité linkbuildingu věnovat dostatek úsilí a zaměřit se na kvalitu.

Zkušení SEO experti vědí, že kvalita zpětných odkazů je mnohem důležitější než kvantita. Proto v rámci linkbuildingu vytváříme pouze smysluplné zpětné odkazy, které souvisí s obsahem webu, které na web přivedou stanovenou cílovou skupinu zákazníků, a zároveň váš web posunou výše ve výsledcích vyhledávání.

Obsahová strategie

Obsahová strategie je nedílnou součástí marketingové strategie. Kromě technických parametrů právě obsah ovlivňuje pozici vašeho webu ve výsledcích vyhledávání. Kvalitní obsah tedy může pomoci zvýšit návštěvnost vašeho webu, zvýšit prodeje nebo získat nové zákazníky. V rámci obsahové části analýzy webu posoudíme účinnost textového obsahu a v případě potřeby navrhneme změny. Součástí SEO je také kvalitní obsah související s tematikou webu, se kterým vám rádi pomohou naši zkušení copywriteři.

Kolik stojí SEO?

Cena za služby našich SEO expertů se odvíjí od míry konkurence ve vašem oboru podnikání a aktuálního stavu vašeho webu. Účinná optimalizace pro vyhledavače však vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

• Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 2500–3000 Kč bez DPH za měsíc.

• Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 3000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

• Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

 

Klienti nás také hledají pod klíčovými slovy:

SEO, SEO specialista, SEO služby, SEO konzultace, SEO e-shopu, SEO agentura, SEO firma, ceny SEO, SEO optimalizátor, SEO webdesign, SEO konzultant SEO studio.

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
Dlouho jsme hledali úspěšnou a kvalitní firmu na SEO, až jsme našli firmu SEO Consult, kterou vám můžeme s čistým svědomím doporučit na internetový marketing.
Veľmi profesionálny, rýchly prístup. Personál je veľmi prispôsobivý a veľmi príjemný. Veľmi dobre sa s nimi spolupracuje. Dlhodobá spolupráca so spoločnosťou z našej strany je istá. Vrele odporučujem. Ďakujem...
Radovan Babic, bioliecba.eu, http://bioliecba.eu
Se službami firmy Seoconsult jsme velice spokojeni, snaží se nám vždy vyjít vstříc a pomoci s čímkoliv. Spolupracujeme již delší dobu a ve spolupráci hodláme pokračovat dál. Doporučujeme! S pozdravem Mgr. Inna Fridriková, jazyková škola Britannika.
Inna Fridriková, Jazyková škola Britannika, https://www.jazykovekurzypraha.cz/
Vaše služby z oblasti internetového marketingu mně zvedly násobně obrat e-shopu Colorika.sk. Spolupráci doporučuji.
Boris Semizorov, Colorika.sk, http://www.colorika.sk
Naše společnost spolupracuje se SEO Consult již třetím rokem a jsme spokojeni. Práce vede k jasným výsledkům, komunikace je velmi dobrá. O náš e-shop Envistore.cz je dobře postaráno.
Ondřej Kinc, Envistore.cz, http://envistore.cz
Se společností SEO Consult spolupracujeme na optimalizaci našeho webu necelý rok a výsledky se dostavily hned po pár měsících. V organickém vyhledávání jsme na tom již mnohem lépe než před rokem. Komunikace je vždy perfektní a rychlá.
Veronika Hanzlíčková, http://www.tsrcr.cz/
Musím velice vyzdvihnout poradenství od SEO Consult, neboť mi hodně pomohl a poradil s e-shopem. Pokud budete hledat někoho na SEO i, tak jeho společnost mohu jenom doporučit. Škoda, že takových lidí není více. Děkuji moc.
Miroslav Harapes, Harapes.cz, http://www.harapes.cz/
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/