SEO firma

Umisťovat se na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání je v dnešní době pro úspěšné podnikání klíčové. Uživatelé jsou dnes zvyklí produkty, služby, kontakty na firmy, recenze nebo odpovědi na různé otázky hledat na internetu. Chcete, aby vaše firma byla opravdu vidět? Naše SEO firma se optimalizaci pro vyhledavače věnuje již řadu let a naši zkušení konzultanti vědí, které postupy fungují nejlépe. Pomůžeme vám zviditelnit vaši značku na internetu.

Česky
Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi.
Víme, které SEO postupy opravdu fungují.
Neustále sledujeme nejnovější SEO trendy.
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.

Máte zájem o služby naší SEO firmy? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč zvolit SEO Consult?
Naši konzultanti se SEO věnují již řadu let.
Přivedeme na váš web relevantní návštěvy.
Poskytujeme komplexní služby v oblasti SEO a reklamy.
Naše SEO má dlouhodobý efekt.

Jak naše SEO firma postupuje při optimalizaci pro vyhledavače?

Cílem našeho SEO není jen zlepšení pozice ve vyhledávání. Naše SEO je kombinací technických faktorů, efektivního linkbuildingu a obsahové strategie. Váš web by měl být zobrazován relevantním uživatelům a obsah vašeho webu by měl být konverzní.

K optimalizaci pro vyhledavače přistupujeme u každého klienta individuálně. Nejprve provedeme SEO audit, který nám pomůže zjistit případné nedostatky webu, zpracujeme analýzu klíčových slov a navrhneme postup optimalizace. Zajistíme pro vás pouze relevantní a kvalitní zpětné odkazy. V případě zájmu pro vás rádi zpracujeme SEO texty, které jsou rovněž důležitou součástí optimalizace webu pro vyhledavače.

SEO audit

Máte na první pohled hezky vypadající stránky, ale počet uživatelů na webu zůstává neměnný a pozice ve výsledcích vyhledávání se nelepší? Než začneme pracovat na samotné optimalizaci vašeho webu pro vyhledavače, potřebujeme zjistit, jak na tom vaše stránky jsou. Zhodnotíme tedy současný stav vašeho webu, a to jak po technické, tak po obsahové stránce.

V rámci SEO auditu se zaměříme na přehlednost navigace vašeho webu, ujistíme se, zda váš web obsahuje správnou strukturu kategorií, změříme rychlost načítání stránek, zjistíme, zda je proces vytvoření objednávky dostatečně intuitivní, a zkontrolujeme také formuláře, u kterých případně navrhneme potřebné úpravy. Zjistíme zároveň, jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání na důležitá klíčová slova.

Analýza klíčových slov

Pro účinné cílení na relevantní uživatele je třeba znát správná klíčová slova. Proto dalším důležitým krokem v rámci SEO je zpracování analýzy klíčových slov. Vytvoříme pro vás přehled klíčových slov, na která má smysl váš web optimalizovat. S výsledky analýzy dále pracujeme po celou dobu optimalizace.

Efektivní linkbuilding aneb kvalitní zpětné odkazy

Velmi důležitá je také kvalita zpětných odkazů. Víme, že linkbuilding není o množství, a zajišťujeme pouze relevantní zpětné odkazy, které na váš web přivedou správnou cílovou skupinu zákazníků a současně vás přivedou na přední pozice ve výsledcích vyhledávání.

Obsahová stránka webu

Posoudíme také účinnost textového obsahu a případně navrhneme úpravy, které zlepší vaše SEO. Případně pro vás rádi zpracujeme efektivní SEO texty. Pomocí obsahu společně s vámi budujeme povědomí o vaší značce.

Kolik stojí služby naší SEO firmy?

Cena za služby naší SEO firmy závisí na mnoha faktorech (například velikost konkurence v oboru, velikost webu atd.). Pro účinnou optimalizaci pro vyhledavače doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

 

Klienti nás také hledají pod klíčovými slovy:

SEO expert, SEO specialista, SEO služby, SEO konzultace, SEO e-shopu, SEO agentura, SEO, ceny SEO, SEO optimalizátor, SEO webdesign, SEO konzultant a SEO studio.

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
S firmou mám výbornou zkušenost. Mohu doporučit.
Pavel Dvořák, Tourist Point, http://touristpoint.cz/
Reliable partner :) for many years.
Jure Babarovic, Hrvaska.net, http://www.hrvaska.net
Dlouho jsme hledali úspěšnou a kvalitní firmu na SEO, až jsme našli firmu SEO Consult, kterou vám můžeme s čistým svědomím doporučit na internetový marketing.
S firmou Seo Consult jsme spokojeni. Poskytovaná PPC reklama má prokazatelné výsledky a vydělává nám.
Lenka Maloňová, vican.wine
Veľmi profesionálny, rýchly prístup. Personál je veľmi prispôsobivý a veľmi príjemný. Veľmi dobre sa s nimi spolupracuje. Dlhodobá spolupráca so spoločnosťou z našej strany je istá. Vrele odporučujem. Ďakujem...
Radovan Babic, bioliecba.eu, http://bioliecba.eu
Se službami firmy Seoconsult jsme velice spokojeni, snaží se nám vždy vyjít vstříc a pomoci s čímkoliv. Spolupracujeme již delší dobu a ve spolupráci hodláme pokračovat dál. Doporučujeme! S pozdravem Mgr. Inna Fridriková, jazyková škola Britannika.
Inna Fridriková, Jazyková škola Britannika, https://www.jazykovekurzypraha.cz/
Naše společnost spolupracuje se SEO Consult již třetím rokem a jsme spokojeni. Práce vede k jasným výsledkům, komunikace je velmi dobrá. O náš e-shop Envistore.cz je dobře postaráno.
Ondřej Kinc, Envistore.cz, http://envistore.cz
Maximální spokojenost. Výborné výsledky, profesionální přístup. Ivo Hrubý, Kids Garden s.r.o.
Ivo Hrubý, Kids Garden s.r.o., http://www.kidsgarden.cz/
S firmou SEO Consult jsme velmi spokojeni. Spolupráce se osvědčila a přinesla pozitivní výsledky. Doporučujeme.
Lukáš Kosík, Výcvikové obojky, https://www.elektronicke-vycvikove-obojky.com/