SEO konzultace

Svým webem můžete oslovit většinu obyvatel České republiky, ale také potenciální zákazníky v jiných zemích. Umístění webu na předních pozicích ve vyhledávání je dnes pro úspěšný business klíčové. Lidé na internetu vyhledávají produkty, služby, kontaktní informace, recenze i odpovědi na otázky. Chcete, aby vaše firma byla opravdu vidět? Využijte naše SEO konzultace. Optimalizaci webů pro vyhledavače se věnujeme již řadu let a víme, jak na to, aby váš web byl viditelný pro vaše zákazníky i vyhledávací roboty.

Česky
Víme, které SEO postupy opravdu fungují.
Naše SEO vám pomůže zvýšit tržby.
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.
Poskytujeme komplexní služby v oblasti SEO a online reklamy.

Máte zájem o SEO konzultace? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro SEO konzultace zvolit SEO Consult?
Váš web bude optimalizovaný podle nejnovějších trendů.
Váš web bude přehlednější a poutavější.
Přivedeme na váš web relevantní návštěvy.
Váš web bude skutečně vidět.

Jak v rámci SEO konzultací postupujeme?

Naše SEO konzultace se skládají z několika důležitých kroků. Nejprve provedeme SEO audit, díky kterému zjistíme případné nedostatky webu. Po celou dobu optimalizace budeme pracovat s klíčovými slovy, na která má smysl váš web optimalizovat na základě analýzy klíčových slov. Zaměříme se jak na technickou, tak na obsahovou stránku vašeho webu. Zajistíme pro vás pouze kvalitní a relevantní zpětné odkazy a v případě potřeby pro vás naši zkušení copywriteři zpracují SEO texty, které jsou rovněž důležitou součástí optimalizace.

SEO audit

Pouze graficky atraktivní web nestačí. Pozici vašeho webu ve vyhledávání ovlivňuje mnoho faktorů. Než začneme pracovat na SEO vašeho webu, potřebujeme proto zjistit, jaký je aktuální stav. K tomu nám pomůže SEO audit, jehož součástí je zhodnocení technické i obsahové stránky webu, analýza zpětných odkazů i současná pozice webu ve vyhledávání.

V rámci SEO auditu se zaměříme na přehlednost navigace, strukturu jednotlivých kategorií, rychlost načítání stránek, objednávkový proces atd. Na základě výsledků analýzy navrhneme efektivní strategii a navrhneme úpravy, které zvýší efektivitu vašeho webu.

Analýza klíčových slov

Součástí SEO je, aby obsahu vašeho webu rozuměli i vyhledávací roboti. Díky nim je pak uživatelům nabízen ve vyhledávání co nejrelevantnější obsah. A pro účinné cílení na relevantní uživatele je třeba znát správná klíčová slova. Proto je další nedílnou součástí optimalizace zpracování analýzy klíčových slov. Vytvoříme pro vás přehled klíčových slov, na která má smysl váš web optimalizovat.

Efektivní linkbuilding

Kvalita zpětných odkazů je pro SEO mnohem důležitější než kvantita. Zajistíme pro vás relevantní zpětné odkazy, které na váš web přivedou správnou cílovou skupinu zákazníků a současně vás posunou výše ve výsledcích vyhledávání.

Obsahová stránka webu

Vyhledavače čím dál více hodnotí weby dle kvality textového obsahu. V rámci SEO posoudíme i účinnost textového obsahu na vašem webu a v případě potřeby navrhneme úpravy. Součástí našeho týmu jsou také zkušení copywriteři, kteří pro vás připraví účinné texty odpovídající požadavkům na SEO.

Kolik stojí služby naší SEO firmy?

Cena za služby naší SEO firmy závisí na mnoha faktorech (například velikost konkurence v oboru, velikost webu atd.). Pro účinnou optimalizaci pro vyhledavače doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

 

Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

 

Klienti nás také hledají pod klíčovými slovy:

SEO expert, SEO specialista, SEO služby, SEO, SEO e-shopu, SEO agentura, SEO firma, ceny SEO, SEO optimalizátor, SEO webdesign, SEO konzultant a SEO studio.

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
S firmou mám výbornou zkušenost. Mohu doporučit.
Pavel Dvořák, Tourist Point, http://touristpoint.cz/
Reliable partner :) for many years.
Jure Babarovic, Hrvaska.net, http://www.hrvaska.net
Dlouho jsme hledali úspěšnou a kvalitní firmu na SEO, až jsme našli firmu SEO Consult, kterou vám můžeme s čistým svědomím doporučit na internetový marketing.
S firmou Seo Consult jsme spokojeni. Poskytovaná PPC reklama má prokazatelné výsledky a vydělává nám.
Lenka Maloňová, vican.wine
Veľmi profesionálny, rýchly prístup. Personál je veľmi prispôsobivý a veľmi príjemný. Veľmi dobre sa s nimi spolupracuje. Dlhodobá spolupráca so spoločnosťou z našej strany je istá. Vrele odporučujem. Ďakujem...
Radovan Babic, bioliecba.eu, http://bioliecba.eu
Se službami firmy Seoconsult jsme velice spokojeni, snaží se nám vždy vyjít vstříc a pomoci s čímkoliv. Spolupracujeme již delší dobu a ve spolupráci hodláme pokračovat dál. Doporučujeme! S pozdravem Mgr. Inna Fridriková, jazyková škola Britannika.
Inna Fridriková, Jazyková škola Britannika, https://www.jazykovekurzypraha.cz/
Naše společnost spolupracuje se SEO Consult již třetím rokem a jsme spokojeni. Práce vede k jasným výsledkům, komunikace je velmi dobrá. O náš e-shop Envistore.cz je dobře postaráno.
Ondřej Kinc, Envistore.cz, http://envistore.cz
Maximální spokojenost. Výborné výsledky, profesionální přístup. Ivo Hrubý, Kids Garden s.r.o.
Ivo Hrubý, Kids Garden s.r.o., http://www.kidsgarden.cz/
S firmou SEO Consult jsme velmi spokojeni. Spolupráce se osvědčila a přinesla pozitivní výsledky. Doporučujeme.
Lukáš Kosík, Výcvikové obojky, https://www.elektronicke-vycvikove-obojky.com/