SEO konzultant

Optimalizace webu pro vyhledavače je stěžejní činností, kterou by se měl zabývat majitel každého webu či e-shopu. Organické vyhledávání je jedním z velmi důležitých zdrojů návštěvnosti webů i konverzí. Chcete být na Googlu i Seznamu opravdu vidět? Toužíte po hojné návštěvnosti vašeho webu, který se po zadání stěžejních klíčových slov bude zobrazovat na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání? Naši SEO konzultanti dostanou vaše stránky na přední pozice vyhledavačů a pomohou tak zvýšit vaše tržby.

Pouze graficky vyladěný web nestačí. Součástí jsou SEO práce s klíčovými slovy, obsahová strategie a celková kvalita textů, linkbuilding, technické parametry, optimalizace obrázků, interní prolinkování webu a další. Náš tým SEO konzultantů podnikne veškeré kroky nutné k tomu, aby se váš web zobrazoval na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání. Vsaďte na know-how a kvalitu služeb našich konzultantů, kteří vám pomohou dostat váš web výš.

 

Česky
Naše SEO má dlouhodobý efekt.
Zajistíme pro vás pouze relevantní odkazy z kvalitních webů.
Váš web bude trvale optimalizovaný podle nejnovějších trendů.
Každý náš SEO konzultant má s optimalizací pro vyhledavače řadu let zkušeností.

Máte zájem o služby SEO konzultanta? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč si najmout SEO konzultanta ze SEO Consult?
SEO propojujeme s ostatními marketingovými kanály.
Naši SEO experti se dané problematice věnují již řadu let.
Přivedeme na váš web relevantní uživatele.
Výsledky optimalizace pravidelně monitorujeme.

Jak postupuje náš SEO konzultant při optimalizaci webu pro vyhledavače?

Optimalizace pro vyhledavače se skládá z několika důležitých kroků. V první řadě potřebujeme vědět, jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání a jak vyhovuje dnešním požadavkům SEO. Proto nejdříve provedeme SEO audit, na jehož základě navrhneme efektivní SEO strategii. Důležitou součástí zmíněné strategie je také analýza klíčových slov. V rámci optimalizace pro vyhledavače se zaměřujeme také na linkbuilding, obsahovou strategii a práci s klíčovými slovy, UX, mobilní SEO a další související činnosti.

Zaměříme se také na navigační menu, technické parametry SEO, objednávkový proces nebo efektivitu textového obsahu.

 

SEO audit

Jednou ze stěžejních součástí optimalizace pro vyhledavače je SEO audit. V rámci SEO auditu se zaměříme na technickou stránku SEO i obsahovou strategii. Zhodnotíme například objednávkový proces, práci s klíčovými slovy, zpětné odkazy atd. Na základě SEO auditu pak navrhneme vhodné úpravy, které jsou důležitou součástí kvalitní optimalizace. Zjistíme také aktuální pozice vašeho webu ve výsledcích vyhledávání na daná klíčová slova. Naším cílem je vyladit váš web podle nejnovějších trendů SEO a přivést na něj relevantní návštěvníky s vysokou pravděpodobností konverze.

 

Analýza klíčových slov

Velmi důležitou součástí SEO optimalizace je znalost stěžejních klíčových slov, na která je vhodné web optimalizovat. Díky analýze klíčových slov zvolíme relevantní klíčová slova, která jsou důležitá pro cílení na zákazníky prostřednictvím webových vyhledavačů. S těmito slovy budeme pracovat po celou dobu optimalizace vašeho webu.

 

Linkbuilding

Linkbuilding je klíčovou součástí SEO. Díky relevantním zpětným odkazům budou na váš web chodit uživatelé, kteří skutečně hledají vaše produkty či služby. Všichni naši SEO konzultanti pracují s faktem, že kvalita je důležitější než kvantita. V rámci linkbuildingu proto vytváříme pouze kvalitní zpětné odkazy, které souvisí s obsahem webu a přivedou na něj relevantní cílovou skupinu zákazníků.

 

Kolik stojí SEO?

Cena za služby našich SEO konzultantů je vždy individuální a odvíjí se od míry konkurence ve vašem oboru podnikání i aktuálního stavu vašeho webu. Účinná optimalizace pro vyhledavače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

• Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.
• Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 3000–8000 Kč bez DPH za měsíc.
• Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

Klienti nás také hledají pod klíčovými slovy:

SEO expert, SEO, SEO specialista, SEO služby, SEO konzultace, SEO e-shopu, SEO agentura, SEO firma, ceny SEO, SEO optimalizátor, SEO webdesign a SEO studio.

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
Veľmi profesionálny, rýchly prístup. Personál je veľmi prispôsobivý a veľmi príjemný. Veľmi dobre sa s nimi spolupracuje. Dlhodobá spolupráca so spoločnosťou z našej strany je istá. Vrele odporučujem. Ďakujem...
Radovan Babic, bioliecba.eu, http://bioliecba.eu
Maximální spokojenost. Výborné výsledky, profesionální přístup. Ivo Hrubý, Kids Garden s.r.o.
Ivo Hrubý, Kids Garden s.r.o., http://www.kidsgarden.cz/
Musím velice vyzdvihnout poradenství od SEO Consult, neboť mi hodně pomohl a poradil s e-shopem. Pokud budete hledat někoho na SEO i, tak jeho společnost mohu jenom doporučit. Škoda, že takových lidí není více. Děkuji moc.
Miroslav Harapes, Harapes.cz, http://www.harapes.cz/
S firmou SEO Consult jsme velice spokojení. Během pár dní dokázali naši doménu www.autoskola-slon.cz dostat na první pozice ve vyhledávačích Google.cz a Seznam.cz.
Petr Chvátal, Autoškola SLON, http://www.autoskola-slon.cz/
Spolupráce s firmou SEO Consult je perfektní. Komunikace funguje skvěle, vše nám vždy vysvětlí, práce je odvedená včas a hlavně vidíme výsledky. Pokud se rozhodujete mezi více firmami, tak z vlastní zkušenosti můžu říci, že SEO Consult jsou nejlepší a také cena je příznivá.
Markéta Gojdová, JOYin, s.r.o., http://www.joyin.cz/
Výborná komunikace a profesionální přístup. Pánové mi ve všem vyhověli, mohu jen doporučit.
Marek Stuchlík, malir-naterac-brno.cz, http://malir-naterac-brno.cz/
Vašich služeb jsme využili, abychom byli dohledatelní na netu. Nyní jsme na předních místech ve vyhledávačích. Jsme tedy spokojeni, svou práci jste odvedli perfektně.
Jan Roubíček, Buket, https://www.buket-buket.cz/
S prací jsem spokojen, podařilo se dosáhnout naplánovaných výsledků.
Karel Lev, elite-stare-splavy.cz, http://www.elite-stare-splavy.cz/