SEO online

SEO online neboli optimalizace pro vyhledávače je součástí péče o web, na kterou bychom nikdy neměli zapomínat. Cílem každého webu je, aby byl viditelný pro relevantní uživatele. Samozřejmě, je možné pomoci si placenou reklamou, díky které může být daný web zobrazován nad organickými výsledky ve vyhledávání, a to prakticky okamžitě.

Pokud si ale přejete, aby návštěvnost vašeho webu nebyla po vypnutí PPC kampaní téměř na nule, doporučujeme věnovat dostatek pozornosti právě SEO. Svěřte vaše SEO našemu týmu odborníků, kteří se dané oblasti věnují již řadu let a mají s optimalizací pro vyhledávače bohaté zkušenosti. Známe postupy, které skutečně fungují, a dostaneme váš web výš.

Česky
Naše SEO má dlouhodobý efekt. I když se pak nějakou dobu optimalizaci nebudete věnovat, váš web bude ještě dlouho viditelný na lepších pozicích ve vyhledávání.
Provedeme SEO audit vašeho webu a navrhneme případné úpravy, které mu brání k lepší pozici ve vyhledávání.
Váš web bude optimalizovaný podle nejnovějších trendů.
Zajistíme pro vás pouze kvalitní a relevantní odkazy, které na váš web přivedou relevantní zákazníky.

Máte zájem o SEO? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro SEO zvolit SEO Consult?
Zpracujeme pro vás podrobnou analýzu klíčových slov, která nám pomůže odhalit, na jaká klíčová slova má smysl váš web optimalizovat, a se kterou budeme pracovat po celou dobu optimalizace.
Dostaneme váš web na lepší pozice ve výsledcích vyhledávání a přivedeme na něj relevantní zákazníky.
Pracujeme s nejmodernějšími nástroji a víme, jaké postupy opravdu fungují.
Neustále monitorujeme pozici vašeho webu ve vyhledávání na daná klíčová slova a výsledky naší práce zasíláme v pravidelných reportech.

Jak postupujeme při optimalizaci webu pro vyhledávače?

SEO online se skládá z několika kroků. V první řadě potřebujeme zjistit současný stav, dále navrhneme případné úpravy a efektivní SEO strategii, zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov a dále se budeme věnovat pravidelné SEO správě.

Analýza stávajícího stavu neboli SEO audit

V rámci analýzy současného stavu vaší optimalizace pro vyhledávače zpracujeme podrobný SEO audit, který nám pomůže odhalit případné nedostatky bránící vašemu webu k lepší pozici ve vyhledávání.

Zaměříme se na technickou i obsahovou stránku vašeho webu. Velmi důležitá je například rychlost načítání stránek, práce s klíčovými slovy, nadpisy atd., objednávkový proces, přehlednost navigace a další. Na základě získaných informací navrhneme případné úpravy i efektivní SEO strategii k dosažení stanovených cílů.

Analýza klíčových slov

Nedílnou součástí SEO je podrobná analýza klíčových slov. Díky ní odhalíme vhodná slova a fráze, na které má smysl váš web optimalizovat. S touto analýzou pracujeme po celou dobu optimalizace a stávající pozici vašeho webu na vybraná slova neustále monitorujeme.

Efektivní linkbuilding

Díky efektivnímu linkbuildingu přivedeme na váš web relevantní uživatele, které skutečně zajímá váš produkt. Navíc díky kvalitním a relevantním odkazům dostaneme váš web ještě výše ve výsledcích vyhledávání. V rámci linkbuildingu dáváme přednost kvalitě před kvantitou.

Kolik stojí SEO online?

Cena za SEO online se odvíjí od mnoha faktorů (např. velikost webu, konkurence, současný stav SEO atd.). Pro přesnou kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat. Aby optimalizace pro vyhledávače byla maximálně efektivní, doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4 – 6 měsíců.

Cena analýzy klíčových slov začíná na 2 500 Kč bez DPH.

Cena SEO auditu se pohybuje od 3 000 Kč bez DPH.

SEO online pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3 000 - 5 000 Kč bez DPH za měsíc.

SEO pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5 000 - 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

SEO pro velké projekty počítejte s částkou nad 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

 

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
Se službami firmy Seoconsult jsme velice spokojeni, snaží se nám vždy vyjít vstříc a pomoci s čímkoliv. Spolupracujeme již delší dobu a ve spolupráci hodláme pokračovat dál. Doporučujeme! S pozdravem Mgr. Inna Fridriková, jazyková škola Britannika.
Inna Fridriková, Jazyková škola Britannika, https://www.jazykovekurzypraha.cz/
Naše společnost spolupracuje se SEO Consult již třetím rokem a jsme spokojeni. Práce vede k jasným výsledkům, komunikace je velmi dobrá. O náš e-shop Envistore.cz je dobře postaráno.
Ondřej Kinc, Envistore.cz, http://envistore.cz
Musím velice vyzdvihnout poradenství od SEO Consult, neboť mi hodně pomohl a poradil s e-shopem. Pokud budete hledat někoho na SEO i, tak jeho společnost mohu jenom doporučit. Škoda, že takových lidí není více. Děkuji moc.
Miroslav Harapes, Harapes.cz, http://www.harapes.cz/
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/
Se společností SEO Consult jsme byli velice spokojeni. Od komunikace po realizaci zakázky. Výsledky práce se dostavily opravdu rychle a společnost SEO Consult tak pomohla navýšení prodejů.
Štěpánka Eiseltová, tinky.cz, http://tinky.cz/