SEO (optimalizace) Google

SEO neboli optimalizace webu pro vyhledavače je důležitou součástí online marketingu. Oproti PPC kampaním, které přivedou na váš web relevantní návštěvnost okamžitě, se sice jedná o dlouhodobější proces, který ale přináší dlouhodobé výsledky. V případě, že pozice vašeho webu ve výsledcích vyhledávání není dobrá a jakkoliv nepracujete na tom, aby se zlepšila, většinou návštěvnost webu při vypnutí PPC kampaní prudce spadne.

Optimalizace ve vyhledávání zahrnuje řadu aktivit, které vedou ke zlepšení pozice ve vyhledávání. Pro efektivní SEO (optimalizaci) na Googlu je třeba zjistit, jak si váš web vede ve výsledcích vyhledávání, zda splňuje důležité technické požadavky, jaká je kvalita obsahu atd. Dále je nutné zpracovat podrobnou analýzu klíčových slov, která vám pomůže identifikovat klíčová slova, na která má smysl váš web optimalizovat. Důležité je také budování kvalitních zpětných odkazů. Nedílnou součástí úspěšné SEO strategie je také kvalitní a relevantní obsah.

Specialisté z našeho týmu se SEO (optimalizací) pro Google zabývají již řadu let. Rádi vám pomůžeme s optimalizací vašeho webu pro vyhledavače od A do Z, a to včetně souvisejících aktivit, mezi které bezesporu patří tvorba webu, správa sociálních sítí, reklama na Facebooku a Instagramu, PPC reklama, CRO, e-mailing, PR a další. Pro Google je SEO (optimalizace) nezbytnou aktivitou, která váš web dostane výš ve vyhledávání.

Česky
Provedeme podrobný SEO audit, který je základem pro efektivní SEO strategii.
Navrhneme pro vás SEO strategii, které se budeme držet po celou dobu optimalizace.
Používáme nejmodernější nástroje a víme, které postupy opravdu fungují.
Naši SEO specialisté se optimalizaci pro vyhledavače věnují již řadu let.

Máte zájem o SEO? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč SEO (optimalizace) pro Google se SEO Consult?
Zajistíme pro vás pouze kvalitní a relevantní zpětné odkazy, které na váš web přivedou zákazníky s vysokou pravděpodobností konverze.
Zaměříme se na technickou i obsahovou stránku vašeho webu a výsledky své práce vám budeme zasílat v pravidelných reportech.
Naše SEO má dlouhodobý efekt.
Kromě SEO nabízíme komplexní marketingové služby, které povedou k růstu vašeho byznysu.

Jak probíhá optimalizace pro vyhledavače se SEO Consult?

Než se pustíme do samotné optimalizace vašeho webu, zpracujeme podrobný audit, který nám pomůže odhalit případné nedostatky bránící vašemu webu k lepší pozici ve výsledcích vyhledávání. Zpracujeme také analýzu klíčových slov. Zaměříme se také na budování kvalitních a relevantních zpětných odkazů. Pravidelně se budeme věnovat správě a neopomeneme ani efektivní obsahovou strategii, která je nedílnou součástí úspěšné optimalizace.

SEO audit

SEO audit je důležitým podkladem pro tvorbu úspěšné SEO strategie. V rámci SEO auditu se zaměříme na technickou i obsahovou stránku vašeho webu, prověříme, jak na vašem webu funguje objednávkový proces, zaměříme se také na rychlost načítání stránek, mobilní verzi webu, objednávkové formuláře, práci s klíčovými slovy, zpětné odkazy atd.

Analýza klíčových slov

Nedílnou součástí efektivní SEO strategie je také podrobná analýza klíčových slov. Díky této analýze identifikujeme klíčová slova, na která je vhodné váš web optimalizovat. S analýzou klíčových slov dále pracujeme po celou dobu optimalizace.

Efektivní linkbuilding

Kvalita a relevance zpětných odkazů je mnohem důležitější než jejich počet. Proto se zaměřujeme na budování odkazů, které na váš web přivedou relevantní zákazníky zajímající se o vaše produkty či služby.

Obsahová strategie

Na čím dál větší důležitosti v rámci optimalizace webu pro vyhledávače získává také kvalitní obsah. V rámci SEO (optimalizace) pro Google proto doporučujeme věnovat kvalitnímu obsahu dostatek pozornosti.

Cena SEO

Cena za SEO se odvíjí od míry konkurence ve vašem oboru podnikání a stavu vašeho webu. Efektivní optimalizace pro vyhledavače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

Vyjádření klientů

Reliable partner :) for many years.
Jure Babarovic, Hrvaska.net, http://www.hrvaska.net
S firmou Seo Consult jsme spokojeni. Poskytovaná PPC reklama má prokazatelné výsledky a vydělává nám.
Lenka Maloňová, vican.wine
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/
Se společností SEO Consult spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali positivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci s touto firmou můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.
Marek Midonski, MITKO s.r.o., http://www.mitkoforevents.cz/
S firmou SEO Consult jsme velice spokojení. Během pár dní dokázali naši doménu www.autoskola-slon.cz dostat na první pozice ve vyhledávačích Google.cz a Seznam.cz.
Petr Chvátal, Autoškola SLON, http://www.autoskola-slon.cz/
Profesionálně odvedená práce od SEO Consult nám přinesla mnoho nových zákazníků. SEO Consult doporučujeme jako agenturu, která vám díky optimalizaci pro vyhledávače zvýší tržby!
Ing. Aziz Subhan, BUCHARA s.r.o., http://www.buchara.cz/
S prací jsem spokojen, podařilo se dosáhnout naplánovaných výsledků.
Karel Lev, elite-stare-splavy.cz, http://www.elite-stare-splavy.cz/