SEO (optimalizace) – jak na to?

SEO neboli optimalizace pro vyhledavače je přizpůsobení webu tak, aby maximálně vyhovoval požadavkům uživatelů, ale také vyhledavačů. Tvůrci algoritmů, na jejichž základě se řadí výsledky ve vyhledávání, si velmi dobře uvědomují, že potřebují uspokojit potřeby uživatelů, kteří chodí na internet vyhledávat různé informace. Cílem vyhledavačů je tedy poskytnout uživatelům takové výsledky ve vyhledávání, které co nejpřesněji odpovědí jejich vyhledávacím dotazům.

Velmi důležitá je tedy kvalita obsahu, kterému musí rozumět jak uživatelé, tak vyhledavače. Web by měl také odpovídat nejnovějším trendům. Dnes například většina uživatelů internetu vyhledává informace na mobilních telefonech. Web přizpůsobený mobilním zařízením je tedy dnes prakticky nutností a responzivita webu je jedním z parametrů, které ovlivňují pozici webu ve vyhledávání. Dále je kladen důraz na rychlost načítání stránek, strukturu webu, objednávkový proces a další.

SEO (optimalizace) – jak na to? Vsaďte na dlouholeté zkušenosti a kvalitní práci našich SEO konzultantů. Dostaneme váš web výš ve výsledcích vyhledávání a přivedeme na něj relevantní uživatele, kteří se skutečně zajímají o váš produkt.

Česky
Naši SEO konzultanti mají řadu let zkušeností.
Používáme nejmodernější nástroje a víme, které postupy opravdu fungují.
Zajistíme pro vás pouze relevantní a kvalitní externí odkazy, které na váš web přivedou zákazníky s vysokou pravděpodobností konverze.
Kromě SEO pro vás rádi zastřešíme i další online aktivity, které jsou nedílnou součástí marketingového mixu. Rádi se vám postaráme o PPC reklamu, reklamu na Facebooku a Instagramu, tvorbu webu, e-mailing, CRO a další.

Máte zájem o SEO? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro optimalizaci webu zvolit SEO Consult?
Před samotnou optimalizací provedeme podrobný SEO audit, který nám pomůže odhalit případné nedostatky vašeho webu, které mu brání k lepší pozici ve výsledcích vyhledávání.
Pravidelně sledujeme, jak si váš web aktuálně stojí ve vyhledávání, a usilovně pracujeme na tom, aby se pozice vašeho webu ve vyhledávání zlepšovala.
Zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov, díky které identifikujeme klíčová slova, na která má smysl váš web optimalizovat. S touto analýzou dále pracujeme po celou dobu optimalizace.
Zaměříme se na technickou i obsahovou stránku vašeho webu. V případě potřeby pro vás naši zkušení copywriteři napíšou texty, které odpovídají požadavkům SEO.

Jak postupujeme při optimalizaci webu pro vyhledavače?

Víme, co je to SEO (optimalizace) a jak na to.

Než se pustíme do optimalizace vašeho webu pro vyhledavače, potřebujeme vědět, jaký je aktuální stav. Pomocí podrobného SEO auditu proto odhalíme případné nedostatky, které vašemu webu brání k získání lepší pozice ve vyhledávání, zjistíme, jak si váš web aktuálně stojí ve vyhledávání, a zaměříme se na spoustu parametrů, které jsou pro SEO důležité. Zjistíme také, zda se na webu neobjevují chyby, za které by mohl být penalizován. SEO audit je důležitým podkladem pro tvorbu efektivní SEO strategie, opravy a úpravy chyb.

Analýza klíčových slov

Jedním z dalších velmi zásadních podkladů pro úspěšné SEO vašeho webu je analýza klíčových slov, která se hodí jak pro SEO, tak pro PPC kampaně. S analýzou klíčových slov budeme pracovat po celou dobu optimalizace.

Obsahová strategie

Na analýzu klíčových slov bezprostředně navazuje obsahová strategie. Zhodnotíme efektivitu obsahu na vašem webu, navrhneme případné úpravy a naši zkušení copywriteři pro vás napíšou poutavé texty, které odpovídají požadavkům SEO.

Dále se věnujeme pravidelnému měření výsledků a optimalizaci, které vedou ke stanoveným cílům.

Kolik stojí SEO?

Víme, co je to SEO (optimalizace) a jak na to! Cena za naše služby se odvíjí od míry konkurence ve vašem oboru podnikání a stavu vašeho webu. Účinná optimalizace pro vyhledavače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4¬–6 měsíců.

Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

 

 

Vyjádření klientů

Reliable partner :) for many years.
Jure Babarovic, Hrvaska.net, http://www.hrvaska.net
S firmou Seo Consult jsme spokojeni. Poskytovaná PPC reklama má prokazatelné výsledky a vydělává nám.
Lenka Maloňová, vican.wine
Se společností SEO Consult spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali positivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci s touto firmou můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.
Marek Midonski, MITKO s.r.o., http://www.mitkoforevents.cz/
S firmou SEO Consult jsme velice spokojení. Během pár dní dokázali naši doménu www.autoskola-slon.cz dostat na první pozice ve vyhledávačích Google.cz a Seznam.cz.
Petr Chvátal, Autoškola SLON, http://www.autoskola-slon.cz/
Analýza klíčových slov od SEO Consult nám přinesla stovky nových zákaznic. Cena přitom byla více než přijatelná. Se SEO Consult spolupracujeme již třetí rokem a rozhodně v tom chceme pokračovat.
Mudr. Pavel Vlašín, prenatal.cz, http://www.prenatal.cz/
Služba jako celek působí solidním dojmem, v rámci SEO se snaží pánové dělat maximum, což oceňuji. Mohu zájemcům o kvalitní SEO službu doporučit.
Martin Nevrela, CZTRADER.eu, http://cztrader.eu/