SEO (optimalizace) test

SEO chápeme jako soubor aktivit, které vedou k lepší pozici webu pro vyhledavače. Právě SEO je velmi důležitou součástí marketingu, který přináší dlouhodobé výsledky. Je však třeba vědět, na co se při optimalizaci webu zaměřit a na co si dát pozor. Stručně řečeno, kdo se chce věnovat SEO, měl by o dané problematice něco vědět.

Zejména v malých firmách se často stává, že člověk, který má společně s dalšími aktivitami na starosti i marketing, provede v rámci SEO (optimalizace) test, který je k dispozici zdarma a online. Pravdou však je, že se jedná o velmi základní testy SEO (optimalizace), které prakticky téměř o ničem nevypovídají a v mnoha případech mohou napáchat více škody než užitku.

Pro efektivní SEO je třeba zjistit, jak si váš web vede ve výsledcích vyhledávání, zda neporušujete zásady Googlu, díky kterým může být váš web penalizován, zpracovat podrobnou analýzu klíčových slov, se kterou budete dále pracovat, budovat kvalitní a relevantní zpětné odkazy a v neposlední řadě se zaměřit na kvalitu obsahu.

Nemáte v oblasti SEO dostatek zkušeností, nebo nemáte čas věnovat se optimalizaci webu tak, aby skutečně dosáhl lepších výsledků ve vyhledávání? Náš odborný tým SEO specialistů se dané oblasti věnuje již řadu let a ví, jaké postupy skutečně fungují.

Česky
Provedeme podrobný SEO audit a navrhneme efektivní SEO strategii.
Zajistíme pro vás SEO vašeho webu pro vyhledavače od A do Z, a to včetně souvisejících aktivit, mezi které bezesporu patří tvorba webu, správa sociálních sítí, reklama na Facebooku a Instagramu, PPC reklama, CRO, e-mailing, PR a další.
Používáme nejmodernější nástroje a víme, které postupy opravdu fungují.
Zajistíme pro vás kvalitní a relevantní zpětné odkazy, které na váš web přivedou relevantní zákazníky.

Máte zájem o SEO? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro optimalizaci webu zvolit SEO Consult?
Zaměříme se jak na technickou, tak na obsahovou stránku vašeho webu.
Naše SEO má dlouhodobý efekt.
Výsledky naší práce vám budeme zasílat v pravidelných reportech.
Neustále monitorujeme aktuální stav a pravidelně se věnujeme optimalizaci.

Jak probíhá optimalizace pro vyhledavače se SEO Consult?

Zapomeňte na rychlý test SEO (optimalizace), který vám o kvalitě vaší práce na SEO příliš neřekne. Svěřte vaše SEO do rukou profesionálů, kteří se postarají o to, aby váš web byl skutečně vidět ve výsledcích vyhledávání.

Než se pustíme do optimalizace vašeho webu, potřebujeme vytvořit efektivní SEO strategii. Odrazovým můstkem pro tvorbu takové strategie je podrobný SEO audit, který nám pomůže odhalit případné nedostatky bránící vašemu webu k lepší pozici ve výsledcích vyhledávání. Dalším velmi důležitým krokem je zpracování podrobné analýzy klíčových slov. Díky ní identifikujeme klíčová slova vhodná pro optimalizaci vašeho webu.

Každý zkušený SEO specialista také ví, že počet zpětných odkazů již dávno není tak důležitý jako jejich kvalita. Zajistíme pro vás také kvalitní a relevantní odkazy, díky kterým na váš web přivedeme zákazníky s vysokou pravděpodobností konverze. Budeme se na pravidelné bázi věnovat SEO správě a neustále budeme monitorovat současný stav.

Neopomeneme ani obsahovou stránku vašeho webu, kterou vám například v rámci SEO (optimalizace) test neukáže, a přitom je pro pozici vašeho webu ve vyhledávání velmi důležitá.

Cena SEO

Cena za SEO se odvíjí od míry konkurence ve vašem oboru podnikání a stavu vašeho webu. Efektivní optimalizace pro vyhledavače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

 

 

Vyjádření klientů

Reliable partner :) for many years.
Jure Babarovic, Hrvaska.net, http://www.hrvaska.net
S firmou Seo Consult jsme spokojeni. Poskytovaná PPC reklama má prokazatelné výsledky a vydělává nám.
Lenka Maloňová, vican.wine
Se společností SEO Consult spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali positivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci s touto firmou můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.
Marek Midonski, MITKO s.r.o., http://www.mitkoforevents.cz/
Profesionálně odvedená práce od SEO Consult nám přinesla mnoho nových zákazníků. SEO Consult doporučujeme jako agenturu, která vám díky optimalizaci pro vyhledávače zvýší tržby!
Ing. Aziz Subhan, BUCHARA s.r.o., http://www.buchara.cz/
S prací jsem spokojen, podařilo se dosáhnout naplánovaných výsledků.
Karel Lev, elite-stare-splavy.cz, http://www.elite-stare-splavy.cz/