SEO optimalizátor

Máte graficky velmi atraktivní web a nabízíte zajímavý produkt nebo službu, ale uvítali byste lepší umístění vašich stránek ve výsledcích vyhledávání? Náš SEO optimalizátor najde nedostatky na vašem webu, navrhne případné úpravy, které pomohou vaše stránky dostat výš ve výsledcích vyhledávání a navrhne efektivní SEO strategii.

Česky
Naše SEO má dlouhodobý efekt.
Naši SEO optimalizátoři mají řadu let zkušeností.
Váš web optimalizujeme s ohledem na nejnovější trendy.
Používáme nejmodernější SEO nástroje.

Máte zájem o služby SEO optimalizátora? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč si objednat SEO optimalizátora od SEO Consult?
Zlepšíme pozici vašeho webu ve vyhledávání.
Zajistíme pro vás pouze kvalitní a relevantní odkazy.
Víme, které postupy opravdu fungují.
Neustále monitorujeme aktuální stav.

Jak naši SEO optimalizátoři postupují při SEO?

Nejprve provedeme kompletní SEO analýzu on-page i off-page faktorů a odhalíme případné nedostatky, které vašemu webu brání v lepších výsledcích ve vyhledávání. Dále pro vás zpracujeme analýzu klíčových slov, zapracujeme na efektivním linkbuildingu a obsahové strategii.

SEO audit

V rámci SEO auditu se zaměříme na technickou stránku webu, na UX, práci s klíčovými slovy, zpětné odkazy, rychlost načítání webu i na obsahovou stránku, které vyhledavače přikládají čím dál větší důraz.

Prověříme také přehlednost navigace, objednávkový proces, kontaktní formulář, změříme rychlost načítání stránek atd. Zároveň zjistíme, jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání na související klíčová slova.

Používáme profesionální analytické nástroje, které nám pomohou identifikovat prostor pro zlepšení (nadpisy, meta popisky, obrázky, titulky atd.). Na základě výsledků SEO auditu navrhneme efektivní strategii, která váš web posune na vyšší pozice ve vyhledávání.

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov je nedílnou součástí optimalizace pro vyhledavače. Tato analýza nám pomůže identifikovat klíčová slova, na která má smysl váš web optimalizovat. S výslednými klíčovými slovy a frázemi pracujeme po celou dobu optimalizace, případně je využíváme i v PPC kampaních ve vyhledávání. Pravidelně budeme monitorovat, jak si váš web stojí na důležitá slova ve výsledcích vyhledávání.

Linkbuilding

Každý zkušený SEO optimalizátor ví, že kvalitní zpětné odkazy jsou mnohem důležitější než jejich množství. Proto pro vás zajistíme pouze relevantní zpětné odkazy, které na váš web přivedou správné uživatele s vysokou pravděpodobností konverze.

Obsahová strategie

Kvalitní a relevantní obsah hraje v umístění webu ve výsledcích vyhledávání klíčovou roli. Prověříme proto účinnost textů na vašem webu, zhodnotíme, jak pracujete s klíčovými slovy, nadpisy atd. Navrhneme pro vás efektivní obsahovou strategii, která zlepší vaše SEO. Náš tým copywriterů pro vás případně připraví poutavé texty, které odpovídají požadavkům SEO.

Kolik stojí služby našich SEO optimalizátorů?

Cena za služby našich SEO optimalizátorů se odvíjí například od velikosti konkurence, velikosti webu atd. Pro přesnou cenovou kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat. Aby optimalizace pro vyhledavače byla maximálně efektivní, doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Cena analýzy klíčových slov začíná na 2500 Kč bez DPH.

Cena SEO auditu se pohybuje od 3 000 Kč bez DPH.

SEO pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.

SEO pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

SEO pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

Klienti nás také hledají pod klíčovými slovy:

SEO expert, SEO specialista, SEO služby, SEO konzultace, SEO e-shopu, SEO agentura, SEO firma, ceny SEO, SEO, SEO webdesign, SEO konzultant a SEO studio.

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
Veľmi profesionálny, rýchly prístup. Personál je veľmi prispôsobivý a veľmi príjemný. Veľmi dobre sa s nimi spolupracuje. Dlhodobá spolupráca so spoločnosťou z našej strany je istá. Vrele odporučujem. Ďakujem...
Radovan Babic, bioliecba.eu, http://bioliecba.eu
Naše společnost spolupracuje se SEO Consult již třetím rokem a jsme spokojeni. Práce vede k jasným výsledkům, komunikace je velmi dobrá. O náš e-shop Envistore.cz je dobře postaráno.
Ondřej Kinc, Envistore.cz, http://envistore.cz
S firmou SEO Consult jsme velmi spokojeni. Spolupráce se osvědčila a přinesla pozitivní výsledky. Doporučujeme.
Lukáš Kosík, Výcvikové obojky, https://www.elektronicke-vycvikove-obojky.com/
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/
Se společností SEO Consult spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali positivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci s touto firmou můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.
Marek Midonski, MITKO s.r.o., http://www.mitkoforevents.cz/
Firma SEO Consult nám prozatím byla v oblasti internetového marketingu schopna poskytnout naprosto profesionální servis. Kladně hodnotíme zejména schopnost rychle přizpůsobovat řešení našim požadavkům a přijatelné ceny.
Ing. Michal Meluzín, STATIKUM s.r.o., http://www.statikum.cz/
Se společností SEO Consult jsme byli velice spokojeni. Od komunikace po realizaci zakázky. Výsledky práce se dostavily opravdu rychle a společnost SEO Consult tak pomohla navýšení prodejů.
Štěpánka Eiseltová, tinky.cz, http://tinky.cz/
S prací jsem spokojen, podařilo se dosáhnout naplánovaných výsledků.
Karel Lev, elite-stare-splavy.cz, http://www.elite-stare-splavy.cz/
Richard Šibrava, sibrava.cz, https://www.sibrava.cz/