SEO pro Wordpress

Uvítali byste, aby se váš web zobrazoval na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání? I když je Wordpress velice „SEO friendly“, pro lepší pozici ve výsledcích vyhledávání by součástí vaší marketingové strategie v online prostředí mělo být také SEO. Pouze graficky vyladěný web již v dnešní době zkrátka nestačí.

Pro Wordpres SEO (optimalizace) zásadě odpovídá optimalizaci pro vyhledavače v jakýchkoliv platformách. Základ SEO je stále stejný. Je třeba budovat kvalitní a relevantní odkazy, web musí odpovídat technickým požadavkům SEO, je vhodné pracovat s klíčovými slovy, obrázky atd., a mít na webu kvalitní obsah.

Nevíte si s optimalizací vašeho webu pro vyhledavače rady nebo na ni nemáte dostatek času? Kontaktujte nás a naši SEO specialisté vám rádi pomohou dostat váš web výš ve vyhledávání. Oborem SEO se zabýváme již řadu let a optimalizaci pro vyhledavače chápeme jako součást marketingového mixu. Rádi vám pomůžeme s optimalizací pro vyhledavače od A do Z. Nabízíme komplexní služby v oblasti online marketingu, mezi které patří například tvorba webu, PPC reklama, správa sociálních sítí, e-mailing a další.

Česky
Navrhneme pro vás efektivní SEO strategii, která dostane váš web výš ve výsledcích vyhledávání.
Zaměříme se jak na technickou, tak na obsahovou stránku vašeho webu.
Naše SEO má dlouhodobé výsledky.
Neustále monitorujeme aktuální stav a výsledky naší práce zasíláme v pravidelných reportech.

Máte zájem o SEO? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro optimalizaci pro vyhledavače zvolit SEO Consult?
Používáme pouze nejmodernější nástroje.
Zajistíme pro vás pouze kvalitní a relevantní zpětné odkazy s vysokou pravděpodobností konverze. Díky kvalitní optimalizaci pro vyhledavače na váš web budou chodit uživatelé, kteří se skutečně zajímají o váš typ produktu či služby.
Zabýváme se nejen SEO, ale i ostatními marketingovými aktivitami. Rádi pro vás zajistíme komplexní marketingové služby, které povedou k růstu vašeho byznysu.
Zpracujeme pro vás podrobný SEO audit, který je velmi důležitou součástí efektivní SEO strategie.

Jak probíhá SEO se SEO Consult?

Součástí optimalizace pro vyhledavače je podrobná SEO analýza webu, analýza klíčových slov, návrh efektivní SEO strategie, budování zpětných odkazů, efektivní obsahová strategie a pravidelná optimalizace. Neustále monitorujeme aktuální stav a výsledky naší práce zasíláme v pravidelných reportech.

Podrobný SEO audit

V rámci SEO pro Wordpress v první řadě zpracujeme podrobný SEO audit, který je důležitou součástí efektivní SEO strategie. Zaměříme se jak na technickou, tak na obsahovou stránku webu, zjistíme, jak si váš web aktuálně stojí ve výsledcích vyhledávání, a identifikujeme nedostatky, které mu brání k lepším výsledkům.

Podrobná analýza klíčových slov

Nedílnou součástí efektivní SEO strategie je podrobná analýza klíčových slov, díky které identifikujeme klíčová slova vhodná pro optimalizaci. S analýzou klíčových slov pracujeme po celou dobu optimalizace.

Efektivní linkbuilding

Při budování zpětných odkazů dáváme přednost kvalitě a relevanci před kvantitou. Zajistíme pro vás pouze kvalitní odkazy, díky kterým na váš web přijdou relevantní návštěvníci.

Obsahová strategie

Čím dál vyšší důležitost se přikládá obsahové stránce webu. Zaměříme se proto také na kvalitu obsahu a v případě potřeby jsou naši copywriteři připraveni napsat pro vás texty, které odpovídají dnešním požadavkům SEO.

Kolik stojí SEO pro Wordpress?

Cena za SEO (optimalizaci) pro Wordpress se odvíjí od míry konkurence ve vašem oboru podnikání a stavu vašeho webu. Účinná optimalizace pro vyhledavače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

Vyjádření klientů

Reliable partner :) for many years.
Jure Babarovic, Hrvaska.net, http://www.hrvaska.net
S firmou Seo Consult jsme spokojeni. Poskytovaná PPC reklama má prokazatelné výsledky a vydělává nám.
Lenka Maloňová, vican.wine
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/
Se společností SEO Consult spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali positivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci s touto firmou můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.
Marek Midonski, MITKO s.r.o., http://www.mitkoforevents.cz/
S firmou SEO Consult jsme velice spokojení. Během pár dní dokázali naši doménu www.autoskola-slon.cz dostat na první pozice ve vyhledávačích Google.cz a Seznam.cz.
Petr Chvátal, Autoškola SLON, http://www.autoskola-slon.cz/
Profesionálně odvedená práce od SEO Consult nám přinesla mnoho nových zákazníků. SEO Consult doporučujeme jako agenturu, která vám díky optimalizaci pro vyhledávače zvýší tržby!
Ing. Aziz Subhan, BUCHARA s.r.o., http://www.buchara.cz/
S prací jsem spokojen, podařilo se dosáhnout naplánovaných výsledků.
Karel Lev, elite-stare-splavy.cz, http://www.elite-stare-splavy.cz/