SEO specialista

Máte graficky dokonale vyladěný web, ale jeho pozice ve výsledcích vyhledávání zůstává stále stejná, nebo je dokonce horší? Pozici webu ve vyhledávání na důležitá klíčová slova ovlivňuje mnoho faktorů, na kterých je třeba kontinuálně pracovat. Buďte i vy úspěšní ve světě online. Využijte služeb našich SEO expertů, kteří se již optimalizaci pro vyhledavače věnují řadu let a neustále sledují nejnovější trendy. Díky SEO optimalizaci s námi budete ve výsledcích vyhledávání skutečně vidět a váš web bude optimalizovaný podle nejnovějších trendů.

Cílem našeho SEO není pouze zlepšení webu ve výsledcích vyhledávání. Váš web vám pomáháme vyladit tak, aby oslovil relevantní zákazníky a byl co nejvíce konverzní.

Česky
Přivedeme na váš web trvale více návštěvníků.
Naše SEO má dlouhodobý efekt.
Váš web bude trvale optimalizovaný dle nejnovějších trendů.
Naše SEO má prokazatelné výsledky.

Máte zájem o SEO specialistu? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč zvolit SEO specialistu ze SEO Consult?
Váš web bude skutečně vidět.
Poskytujeme komplexní služby v oblasti SEO a vytváříme pouze relevantní zpětné odkazy.
Zajistíme, aby váš web uživatelé nepřehlédli.
Naši SEO specialisté se optimalizaci pro vyhledavače věnují již řadu let.

Jaký je náš postup při optimalizaci webu pro vyhledavače?

Optimalizace pro vyhledavače je komplexní činností, která se zpravidla skládá z několika důležitých kroků. Na začátku spolupráce zpravidla provedeme SEO audit a zpracujeme analýzu klíčových slov, na jejichž základě navrhneme efektivní SEO strategii, která skutečně přinese výsledky. Součástí SEO optimalizace je linkbuilding, SEO správa, mobilní SEO, SEO copywriting, tvorba obsahové strategie atd.

Při optimalizaci webu pro vyhledavače využíváme nejmodernější nástroje a neustále monitorujeme aktuální stav. Konzultujeme s vámi další navrhované kroky a výsledky vám zasíláme v pravidelných reportech.

SEO audit

Prvním krokem v rámci spolupráce s novými zákazníky je zpravidla SEO audit. V rámci SEO auditu zhodnotíme aktuální podobu webu, jeho uživatelskou přívětivost i účinnost textového obsahu. Na základě této analýzy navrhneme vhodné úpravy, které považujeme za důležitou součást efektivní optimalizace pro vyhledavače.

V rámci SEO auditu se zaměříme na širokou škálu klíčových faktorů, které ovlivňují pozici vašeho webu ve vyhledávání. Podíváme se například na přehlednost navigace, zhodnotíme objednávkový proces, změříme rychlost načítání stránek a zkontrolujeme, zda web neobsahuje technické nedostatky, které se vyhledavačům nelíbí, nebo je dokonce penalizují.

Zjistíme také, na jakém místě ve výsledcích vyhledávání je váš web zobrazován na konkrétní klíčová slova.

Analýza klíčových slov

Dalším velmi důležitým krokem je analýza klíčových slov, díky které zjistíme, na která klíčová slova má web smysl optimalizovat. S výsledky analýzy klíčových slov dále pracujeme v rámci samotné optimalizace webu, případně je využíváme i v placených reklamách.

Efektivní linkbuilding

Každý zkušený SEO specialista ví, že kvalita zpětných odkazů je mnohem důležitější než jejich počet. Naši specialisté v rámci linkbuildingu zajišťují pouze kvalitní a relevantní zpětné odkazy, které souvisí s obsahem konkrétního webu, přivedou na web relevantní uživatele a pomohou zlepšit pozici jednotlivých stránek ve vyhledávání.

Díky kvalitnímu linkbuildingu se tedy zvýší pravděpodobnost konverzí, a zároveň i vaše SEO.

Kvalitní obsah

Čím dál důležitější součástí SEO je také samotný obsah webu. V rámci obsahové části analýzy zhodnotíme účinnost obsahu webu, navrhneme případné změny a rádi pomůžeme s tvorbou PR článků, nových textů na web či příspěvků na blogu.

Kolik stojí služby našeho SEO specialisty?

Cena za služby našich SEO specialistů se odvíjí od aktuálního stavu a velikosti webu i míry konkurence v oboru podnikání. Mějte však na paměti, že SEO je dlouhodobý proces, na kterém je třeba kontinuálně pracovat. Pro účinnou optimalizaci pro vyhledavače doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců. . Oproti placené reklamě však práce na SEO přináší výhodu dlouhodobého zlepšení pozice ve vyhledávání.

• Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 2500–3000 Kč bez DPH za měsíc.

• Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 3000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

• Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

 

Klienti nás také hledají pod klíčovými slovy:

SEO expert, SEO, SEO služby, SEO konzultace, SEO e-shopu, SEO agentura, SEO firma, ceny SEO, SEO optimalizátor, SEO webdesign, SEO konzultant a SEO studio.

 

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
Reliable partner :) for many years.
Jure Babarovic, Hrvaska.net, http://www.hrvaska.net
Dlouho jsme hledali úspěšnou a kvalitní firmu na SEO, až jsme našli firmu SEO Consult, kterou vám můžeme s čistým svědomím doporučit na internetový marketing.
S firmou Seo Consult jsme spokojeni. Poskytovaná PPC reklama má prokazatelné výsledky a vydělává nám.
Lenka Maloňová, vican.wine
Veľmi profesionálny, rýchly prístup. Personál je veľmi prispôsobivý a veľmi príjemný. Veľmi dobre sa s nimi spolupracuje. Dlhodobá spolupráca so spoločnosťou z našej strany je istá. Vrele odporučujem. Ďakujem...
Radovan Babic, bioliecba.eu, http://bioliecba.eu
Se službami firmy Seoconsult jsme velice spokojeni, snaží se nám vždy vyjít vstříc a pomoci s čímkoliv. Spolupracujeme již delší dobu a ve spolupráci hodláme pokračovat dál. Doporučujeme! S pozdravem Mgr. Inna Fridriková, jazyková škola Britannika.
Inna Fridriková, Jazyková škola Britannika, https://www.jazykovekurzypraha.cz/
Vaše služby z oblasti internetového marketingu mně zvedly násobně obrat e-shopu Colorika.sk. Spolupráci doporučuji.
Boris Semizorov, Colorika.sk, http://www.colorika.sk
Naše společnost spolupracuje se SEO Consult již třetím rokem a jsme spokojeni. Práce vede k jasným výsledkům, komunikace je velmi dobrá. O náš e-shop Envistore.cz je dobře postaráno.
Ondřej Kinc, Envistore.cz, http://envistore.cz
Se společností SEO Consult spolupracujeme na optimalizaci našeho webu necelý rok a výsledky se dostavily hned po pár měsících. V organickém vyhledávání jsme na tom již mnohem lépe než před rokem. Komunikace je vždy perfektní a rychlá.
Veronika Hanzlíčková, http://www.tsrcr.cz/
Musím velice vyzdvihnout poradenství od SEO Consult, neboť mi hodně pomohl a poradil s e-shopem. Pokud budete hledat někoho na SEO i, tak jeho společnost mohu jenom doporučit. Škoda, že takových lidí není více. Děkuji moc.
Miroslav Harapes, Harapes.cz, http://www.harapes.cz/
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/