SEO studio nebo SEO agentura?

SEO zahrnuje širokou škálu úprav na vašem webu, které zajistí, že vaše stránky budou atraktivní jak pro uživatele, tak pro vyhledavače. Na internetu najdete různá SEO studia, která vám pomohou identifikovat nedostatky bránící k lepší pozici webu pro vyhledavače. Nicméně, člověk s nedostatkem zkušeností z oblasti SEO většinou neví, jak s nimi dále pracovat. Chcete, aby byl váš web ve vyhledávání skutečně vidět? Uvítali byste, kdyby váš web navštěvovali relevantní uživatelé, u kterých je vyšší pravděpodobnost konverze? Svěřte vaše SEO do rukou profesionálů! Naši SEO konzultanti mají řadu let zkušeností, neustále sledují nejnovější trendy a vědí, jaké postupy opravdu fungují.

Česky
Naše SEO má dlouhodobý efekt.
Váš web bude optimalizován podle nejnovějších trendů.
Neustále monitorujeme aktuální stav.
Pracujeme s nejmodernějšími nástroji.

Máte zájem o SEO? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč si objednat SEO služby od SEO Consult?
Víme, které SEO postupy opravdu fungují.
Naše SEO má prokazatelné výsledky.
Navrhneme vám úpravy, které mají vliv na pozici vašeho webu ve vyhledávání.
Zajistíme vám pouze kvalitní zpětné odkazy.

Jak postupujeme při optimalizaci webu pro vyhledavače?

Optimalizace pro vyhledavače se skládá z několika důležitých kroků. Než se pustíme do optimalizace vašeho webu, zpracujeme podrobný SEO audit, který nám pomůže zjistit slabá místa bránící k lepším výsledkům vašeho webu ve vyhledávání. Dále zpracujeme analýzu klíčových slov, se kterou pak dále pracujeme po celou dobu optimalizace.

SEO audit

Mít graficky vyladěný web naplněný obsahem dnes nestačí. Pokud si přejete, aby se vaše webové stránky zobrazovaly na předních pozicích ve vyhledávání, je třeba kontinuálně pracovat na SEO. Velmi často se setkáváme s tím, že majitelé webů využívají SEO studio a optimalizaci webu se pak snaží řešit svépomocí. Nicméně, efektivní SEO obnáší několik na sebe navazujících kroků, ve kterých je důležité neudělat chybu.

Než ale začneme optimalizovat váš web pro vyhledavače, potřebujeme zjistit, jak si aktuálně stojí ve výsledcích vyhledávání. K tomu nám slouží SEO audit. V rámci tohoto auditu se zaměříme na přehlednost navigační struktury webu, rychlost načítání stránek, objednávkový proces, kontaktní formulář, práci s klíčovými slovy atd.

Pomocí SEO auditu identifikujeme slabá místa, na kterých je nutné zapracovat, aby se pozice vašeho webu z pohledu vyhledávání zlepšila. Zjistíme také, na jakých pozicích ve vyhledávání se váš web zobrazuje na důležitá klíčová slova.

Analýza klíčových slov

Nedílnou součástí úspěšné SEO strategie je také analýza klíčových slov. Tato analýza nám pomůže identifikovat klíčová slova a fráze, na které má smysl váš web optimalizovat. S výsledky analýzy klíčových slov pracujeme po celou dobu optimalizace.

Efektivní linkbuilding

Nemalý podíl na umístění webu ve výsledcích vyhledávání mají také zpětné odkazy. Zajistíme pro vás pouze kvalitní a relevantní zpětné odkazy. Naším cílem je dostat na váš web relevantní uživatele, u kterých je vysoká pravděpodobnost konverze.

Obsahová strategie

V posledních letech vyhledavače přikládají čím dál větší důraz kvalitnímu a relevantnímu obsahu. Zhodnotíme proto efektivitu obsahové stránky vašeho webu a případně navrhneme úpravy, které pomohou k lepším výsledkům ve vyhledávání. Naši copywriteři pro vás také mohou napsat poutavé texty odpovídající požadavkům SEO.

Kolik stojí naše SEO služby?

Cena za naše SEO služby se odvíjí od mnoha faktorů, a to např. od velikosti konkurence, velikosti webu atd. Pro přesnou cenovou kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat. Aby optimalizace pro vyhledavače byla maximálně efektivní, doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Cena analýzy klíčových slov začíná na 2500 Kč bez DPH.

Cena SEO auditu se pohybuje od 3000 Kč bez DPH.

SEO pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.

SEO pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

SEO pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

Klienti nás také hledají pod klíčovými slovy:

SEO expert, SEO specialista, SEO služby, SEO konzultace, SEO e-shopu, SEO agentura, SEO firma, ceny SEO, SEO optimalizátor, SEO webdesign, SEO konzultant a SEO.

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
Veľmi profesionálny, rýchly prístup. Personál je veľmi prispôsobivý a veľmi príjemný. Veľmi dobre sa s nimi spolupracuje. Dlhodobá spolupráca so spoločnosťou z našej strany je istá. Vrele odporučujem. Ďakujem...
Radovan Babic, bioliecba.eu, http://bioliecba.eu
Naše společnost spolupracuje se SEO Consult již třetím rokem a jsme spokojeni. Práce vede k jasným výsledkům, komunikace je velmi dobrá. O náš e-shop Envistore.cz je dobře postaráno.
Ondřej Kinc, Envistore.cz, http://envistore.cz
S firmou SEO Consult jsme velmi spokojeni. Spolupráce se osvědčila a přinesla pozitivní výsledky. Doporučujeme.
Lukáš Kosík, Výcvikové obojky, https://www.elektronicke-vycvikove-obojky.com/
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/
Se společností SEO Consult spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali positivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci s touto firmou můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.
Marek Midonski, MITKO s.r.o., http://www.mitkoforevents.cz/
Firma SEO Consult nám prozatím byla v oblasti internetového marketingu schopna poskytnout naprosto profesionální servis. Kladně hodnotíme zejména schopnost rychle přizpůsobovat řešení našim požadavkům a přijatelné ceny.
Ing. Michal Meluzín, STATIKUM s.r.o., http://www.statikum.cz/
Se společností SEO Consult jsme byli velice spokojeni. Od komunikace po realizaci zakázky. Výsledky práce se dostavily opravdu rychle a společnost SEO Consult tak pomohla navýšení prodejů.
Štěpánka Eiseltová, tinky.cz, http://tinky.cz/
S prací jsem spokojen, podařilo se dosáhnout naplánovaných výsledků.
Karel Lev, elite-stare-splavy.cz, http://www.elite-stare-splavy.cz/
Richard Šibrava, sibrava.cz, https://www.sibrava.cz/