SEO v zahraničí

Zaměřujete se na vašem webu také na zahraniční zákazníky, ale návštěvnost ze zahraničí je příliš nízká? Uvítali byste lepší pozici vašeho webu ve vyhledávání v ostatních zemích? V SEO Consult se již od roku 2008 věnujeme optimalizaci pro vyhledávače a víme, jaké postupy fungují nejlépe.

Česky
Zajistíme vám, že váš web bude ve vyhledávání v zahraničí opravdu vidět.
Víme, jak oslovit relevantní publikum v zahraničí.
Naše SEO strategie má dlouhodobý efekt.
Zajistíme vám pouze kvalitní odkazy, které na váš web přivedou relevantní publikum.

Máte zájem o SEO v zahraničí? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Pro pro SEO v zahraničí zvolit SEO Consult?
Zhodnotíme stávající stav vašeho webu a navrhneme případné úpravy.
Průběžně budeme monitorovat pozici vašeho webu ve vyhledávání a zasílat vám pravidelný report.
Věnujeme se i dalším disciplínám online marketingu.
Učiníme váš web atraktivním jak pro uživatele, tak pro vyhledávače.

Optimalizace pro vyhledávače v zahraničí se skládá z několika kroků. V první řadě zhodnotíme stávající stav webu a navrhneme případné úpravy. Poté zvolíme klíčová slova, na která se vyplatí váš web optimalizovat, zajistíme vám kvalitní odkazy a vytvoříme pro vás kvalitní obsah.

SEO audit

Než začneme optimalizovat váš web pro vyhledávače, zjistíme, jak si váš web stojí ve vyhledávání a zjistíme případné nedostatky.

Analýza klíčových slov

Klíčovou součástí SEO je volba klíčových slov, na která má smysl jednotlivé stránky vašeho webu optimalizovat. Zpracujeme proto podrobnou analýzu klíčových slov a zjistíme, která slova jsou pro SEO vašeho webu nejvhodnější.

Efektivní linkbuilding

Zaměříme se jak na externí, tak na interní linkbuilding. Zajistíme vám pouze kvalitní odkazy, které pomohou vašemu webu k lepší pozici ve vyhledávání.

Obsahová stránka SEO

Velmi důležitou součástí SEO je také obsah. Dodáme vám kvalitní a poutavé texty, a to jak na web, tak na sociální sítě, blog, nebo do PR článků.

Kolik stojí SEO v zahraničí?

Cena SEO služeb v zahraničí se odvíjí od stávajícího stavu webu a velikosti konkurence v oboru. Pro konkrétní cenovou nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat. Rádi vyjdeme vstříc také malým firmám a živnostníkům.

Pro optimální výsledky doporučujeme spolupráci alespoň 3 až 6 měsíců.

SEO řešíme nejen pro ČR, ale také pro Slovensko, Německo, Anglii, USARakousko, Polsko, Švýcarsko a Francii.

 

Vyjádření klientů

Musím velice vyzdvihnout poradenství od SEO Consult, neboť mi hodně pomohl a poradil s e-shopem. Pokud budete hledat někoho na SEO i, tak jeho společnost mohu jenom doporučit. Škoda, že takových lidí není více. Děkuji moc.
Miroslav Harapes, Harapes.cz, http://www.harapes.cz/
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/
Se společností SEO Consult spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali positivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci s touto firmou můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.
Marek Midonski, MITKO s.r.o., http://www.mitkoforevents.cz/
S firmou SEO Consult jsme velice spokojení. Během pár dní dokázali naši doménu www.autoskola-slon.cz dostat na první pozice ve vyhledávačích Google.cz a Seznam.cz.
Petr Chvátal, Autoškola SLON, http://www.autoskola-slon.cz/