SEO webdesign

Optimalizace webu pro vyhledavače a webdesign spolu úzce souvisí. Pro slušnou pozici webu ve vyhledávání nelze pouze vytvořit na pohled pěkné stránky, naplnit je obsahem, a tím práci na něm ukončit.

SEO webdesign zahrnuje dostatečně intuitivní navigační menu, přehledné rozložení stránek, intuitivní nákupní proces atd. Náš tým odborníků se danou problematikou zabývá již řadu let. Používáme ty nejmodernější nástroje a víme, jaké postupy opravdu fungují. Svěřte svůj webdesign i SEO odborníkům v oboru.

Česky
Naše SEO má prokazatelné výsledky.
Neustále sledujeme nejnovější trendy.
Neustále monitorujeme aktuální stav.
Zajistíme pro vás pouze kvalitní a relevantní zpětné odkazy.

Máte zájem o SEO webdesign? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč si objednat SEO webdesign od SEO Consult?
Naši SEO konzultanti se optimalizaci webů pro vyhledavače věnují již řadu let.
Víme, které postupy opravdu fungují.
Naše SEO má dlouhodobý efekt.
Učiníme váš web přehlednějším a poutavějším.

Jak postupujeme při optimalizaci webu pro vyhledavače?

Efektivní optimalizace pro vyhledavače se skládá z několika důležitých kroků. V první řadě provedeme SEO audit, který nám pomůže identifikovat nedostatky bránící vašemu webu k lepším výsledkům ve vyhledávání. Dále zpracujeme analýzu klíčových slov, se kterou budeme dále pracovat po celou dobu optimalizace. Zaměříme se také na efektivní linkbuilding, který zahrnuje budování relevantních a kvalitních zpětných odkazů souvisejících s obsahem vašeho webu. Nedílnou součástí SEO je také obsahová strategie.

SEO audit

Než se pustíme do samotné optimalizace pro vyhledavače, provedeme SEO audit, který nám pomůže odhalit silné a slabé stránky vašeho webu. Zhodnotíme váš web z hlediska SEO po technické i obsahové stránce a navrhneme úpravy, které zlepší pozici vašich stránek ve vyhledávání.

V rámci SEO auditu se zaměříme na přehlednost navigace a objednávkového procesu, změříme rychlost načítání stránek, práci s klíčovými slovy atd. Zjistíme také, jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání na důležitá klíčová slova. SEO audit je zkrátka 1. krokem pro úspěšnou optimalizaci vašeho webu pro vyhledavače.

Analýza klíčových slov

Nedílnou součástí úspěšné SEO strategie je také analýza klíčových slov, která nám pomůže zjistit identifikovat klíčová slova a fráze, na které má smysl váš web optimalizovat. S výsledky analýzy klíčových slov pracujeme po celou dobu optimalizace a neustále monitorujeme, jak se mění pozice vašich stránek ve výsledcích vyhledávání.

Efektivní linkbuilding, kvalitní zpětné odkazy

Každý zkušený SEO konzultant ví, že kvalita zpětných odkazů je mnohem důležitější než jejich kvantita. Zajistíme pro vás proto pouze kvalitní a relevantní zpětné odkazy, které na web přivedou správné uživatele s vysokou pravděpodobností konverze.

Obsahová analýza webu

I když je SEO webdesign důležitý, samotná grafika webu pro úspěšné SEO nestačí. V posledních letech je čím dál důležitější kvalitní a relevantní obsah, kterému budou rozumět jak uživatelé, tak vyhledavače. V rámci obsahové analýzy webu zhodnotíme efektivitu vašeho obsahu a práci s klíčovými slovy. Na základě výsledků analýzy vám pak doporučíme další postup, který povede k lepším výsledkům ve vyhledávání. Naši copywriteři pro vás případně napíší poutavé texty, které odpovídají požadavkům SEO.

Kolik stojí SEO a SEO webdesign?

Cena za naše SEO služby se odvíjí například od velikosti konkurence, velikosti webu atd. Pro přesnou cenovou kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat. Aby optimalizace pro vyhledavače byla maximálně efektivní, doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Cena analýzy klíčových slov začíná na 2500 Kč bez DPH.

Cena SEO auditu se pohybuje od 3000 Kč bez DPH.

SEO pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.

SEO pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

SEO pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

Klienti nás také hledají pod klíčovými slovy:

SEO expert, SEO specialista, SEO služby, SEO konzultace, SEO e-shopu, SEO agentura, SEO firma, ceny SEO, SEO optimalizátor, SEO, SEO konzultant a SEO studio.

Vyjádření klientů

S firmou se mi velmi dobře spolupracovalo, ochota, poradenství a vstřícnost k zákazníkovi byly na velmi dobré úrovni, taktéž okamžité řešení problémů. Profesionální přístup. Velmi rád zase v budoucnu využiji. Ať se daří.
Jindřich Staveník, Sunpro, http://sunpro.cz
Veľmi profesionálny, rýchly prístup. Personál je veľmi prispôsobivý a veľmi príjemný. Veľmi dobre sa s nimi spolupracuje. Dlhodobá spolupráca so spoločnosťou z našej strany je istá. Vrele odporučujem. Ďakujem...
Radovan Babic, bioliecba.eu, http://bioliecba.eu
Naše společnost spolupracuje se SEO Consult již třetím rokem a jsme spokojeni. Práce vede k jasným výsledkům, komunikace je velmi dobrá. O náš e-shop Envistore.cz je dobře postaráno.
Ondřej Kinc, Envistore.cz, http://envistore.cz
S firmou SEO Consult jsme velmi spokojeni. Spolupráce se osvědčila a přinesla pozitivní výsledky. Doporučujeme.
Lukáš Kosík, Výcvikové obojky, https://www.elektronicke-vycvikove-obojky.com/
Chtěl bych poděkovat firmě Seo Consult, se kterou jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentace. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat
Filip Zielinský, www.3mont.cz, http://3mont.cz/
Se společností SEO Consult spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali positivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci s touto firmou můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.
Marek Midonski, MITKO s.r.o., http://www.mitkoforevents.cz/
Firma SEO Consult nám prozatím byla v oblasti internetového marketingu schopna poskytnout naprosto profesionální servis. Kladně hodnotíme zejména schopnost rychle přizpůsobovat řešení našim požadavkům a přijatelné ceny.
Ing. Michal Meluzín, STATIKUM s.r.o., http://www.statikum.cz/
Se společností SEO Consult jsme byli velice spokojeni. Od komunikace po realizaci zakázky. Výsledky práce se dostavily opravdu rychle a společnost SEO Consult tak pomohla navýšení prodejů.
Štěpánka Eiseltová, tinky.cz, http://tinky.cz/
S prací jsem spokojen, podařilo se dosáhnout naplánovaných výsledků.
Karel Lev, elite-stare-splavy.cz, http://www.elite-stare-splavy.cz/
Richard Šibrava, sibrava.cz, https://www.sibrava.cz/