Public relations

Zaměřit se na PR pouze offline již v dnešní době nestačí. Využijte našich dlouholetých zkušeností v oblasti styku s veřejností na internetu. Cíleně informujeme veřejnost o vašich záměrech a získáme důvěru vašich potenciálních klientů. PR je investicí, která se Vám mnohonásobně vrátí. Navíc, u nás zaplatíte až za výsledek, tedy výstupy v konkrétních médiích.

Slovak
Vztahy s veřejností ovlivňují váš business
Díky PR můžete pozitivně ovlivnit veřejné mínění o vaší firmě
Pomocí PR získáte zpětnou vazbu
PR je jedním z postupů, jak zvýšit povědomí o značce

Máte zájem o PR? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Non-binding consultations

Or call us directly 775 646 333

Proč pro PR zvolit SEO Consult?
Víme, jak efektivně komunikovat s veřejností
Oblasti PR se věnujeme již více než 9 let
Máme relevantní kontakty
Platíte až za uveřejnění v konkrétních médiích

PR neboli Public Relations je nedílnou součástí online strategie. Jedná se o řadu komunikačních aktivit, jejichž cílem je vytvářet a ovlivňovat vztahy s veřejností. Spadají sem analytické služby, internet, TV, noviny, produktová, tematická, interní nebo krizová komunikace.

Již řadu let úspěšně komunikujeme s potenciálními zákazníky, investory, novináři, dodavateli a dalšími cílovými skupinami, které mohou pomoci vašemu businessu. Součástí PR je dobře připravený komunikační plán a zhotovení informací, které jsou dále publikovány, otištěny, odvysílány nebo jinak veřejně prezentovány. Rádi vám zajistíme propagaci jakéhokoliv produktu či tématu s cílem zvýšit zájem veřejnosti o vaši společnost.