Služby

Dostaneme vaše stránky na přední pozice vyhledávačů. Přivedeme k vám nové zákazníky a zvýšíme vaše tržby. Nabízíme SEO, které má prokazatelné výsledky.

Slovak
Naše SEO má dlouhodobý efekt.
Účinně cílíme na potenciální zákazníky.
Učiníme váš web přehlednějším a poutavějším.
Neustále monitorujeme aktuální stav.

Máte zájem o SEO? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Non-binding consultations

Or call us directly 775 646 333

Proč zvolit optimalizaci webu od SEO Consult
Využíváme pouze nejmodernější nástroje.
Váš web bude skutečně vidět.
Platíte až za prokazatelné výsledky.
Garantujeme zvýšení návštěvnosti.

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače se skládá z několika kroků, které společně tvoří efektivní strategii SEO: SEO audit, analýzu klíčových slov, zpětné odkazy - SEO správu.

Analýza současného stavu – SEO audit

Hned na začátku si projdeme váš web, zhodnotíme jeho aktuální podobu a navrhneme vhodné úpravy. Zjistíme aktuální pozice vašich stránek v hlavních fulltextových vyhledávačích a poradíme vám, jak odstranit případné nedostatky v rámci SEO auditu.

Analýza klíčových slov

Znalost relevantních klíčových slov (analýza klíčových slov) je nezbytným předpokladem pro účinné cílení na zákazníky prostřednictvím webových vyhledávačů. Vytvoříme pro vás přehled vhodných klíčových slov, která následně použijeme při optimalizaci webu pro vyhledávače.

Účinný linkbuilding - SEO správa

Dostaneme váš web do povědomí internetových uživatelů a fulltextových vyhledávačů. Naším cílem je vytvářet pouze smysluplné zpětné odkazy, které k vám přivedou nové návštěvníky a současně vás dostanou na přední pozice výsledků Googlu nebo Seznamu

Obsahová analýza webu

Otestujeme použitelnost webu z pohledu potenciálních návštěvníků a posoudíme účinnost textového obsahu. Případnými úpravami zajistíme, že se návštěvník bude na webových stránkách chovat přesně podle vašich představ.

Kolik stojí SEO

Cena za naše služby se odvíjí od míry konkurence ve vašem oboru podnikání a stavu vašeho webu. Účinná optimalizace pro vyhledávače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4 - 6 měsíců.

  • Pro malé eshopy a stránky s úzkým zaměřením 2 500 - 3 000 Kč bez DPH za měsíc.
  • Pro střední eshopy a stránky s širším zaměřením 3 000 - 8 000 Kč bez DPH za měsíc.
  • Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

 

SEO řešíme nejen pro Česko, ale i pro: Slovensko, Německo, Anglii, Rakousko, Polsko, Švýcarsko a Francii.

Přesnou cenu vám sdělíme po provedení detailní analýzy. Pro její vypracování nám pošlete nezávaznou poptávku nebo volejte na číslo 775 646 333.

SEO poskytujeme lokálně v rámci celé ČR, a to v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Olomouci, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích nebo Pardubicích.

Přečtěte si úspěšné případové studie.