O nás

Jsme tým zkušených specialistů na online marketing -  SEO konzultanti,  linkbuildeři, PPC konzultant, CRO/UX konzultant, e-mailingový specialista, PR manažer, Social media manažer,  a  copywriteři.

Chceme vám přinášet reálné obchodní výsledky, proto od nás nečekejte sáhodlouhé analýzy, za které utratíte ohromné sumy. Okamžitě se zaměříme na problémy a priority vašeho marketingového mixu a doporučíme, kde a jak zabrat, abyste získali více zákazníků z internetu.

Od roku 2008 se specializujeme na SEO - optimalizaci webu pro vyhledávače a PPC - nastavení a správu PPC reklamy a správu sociálních sítí. Postupně jsme se naučili vést efektivní emailing, nabídli jsme vám komplexní služby pro audit, nastavení, správu zbožových vyhledávačů, a došli jsme až k CRO - optimalizaci konverzního poměru webu/eshopu. Pokud začínáte od nuly, nebo plánujete nový web, svěřte nám i samotnou tvorbu webu . Budete tak mít jistotu, že vaše webové prezentace a online marketingové aktivity budou v symbióze a fungovat ve váš prospěch.

Pokud potřebujete expandovat do zahraničí, rádi Vám pomůže v rámci internetového marketingu do zahraničí (SEO, PPC).

  • Naše práce má dlouhodobý efekt.
  • Účinně cílíme na zákazníky, kteří nakoupí s největší pravděpodobností.
  • Platíte až za výsledky - žádné předražené analýzy.
  • Neustále monitorujeme aktuální stav kampaní a jsme vám k dispozici - na e-mail či telefonát reagujeme okamžitě.

Nezávazná konzultace

Máte zájem o služby internetového marketingu? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nechcete čekat? Zavolejte nám: Tel. 775 646 333

Proč jít do internetového marketingu se SEO Consult?

  • Využíváme pouze nejmodernější nástroje.
  • Váš web/eshop bude skutečně vydělávat.
  • Řídíme kampaně multikanálově, takže vaše investice maximálně naplní svůj potenciál.
  • Garantujeme výsledky již po 3 měsících spolupráce.

10 důvodů, proč si vybrat právě nás:

1. Děláme komplexní internetový marketing, ovšem rádi vám pomůžeme i s konkrétní disciplínou, kde máte pocit, ve které vám ujíždí vlak.

2. Soustředíme se především na přínos naší práce - více objednávek a poptávek pro váš byznys. Cíle si stanovujeme reálně, měříme je a vyhodnocujeme. Proto k nám přes 80 % klientů přijde na doporučení současného nebo minulého klienta.

3. Rozhodujeme se na základě dat. Nic se neděje náhodně, a proto máme postupy a metody, které doplňujeme o data, a vytváříme tak funkční strategii. Průběžné vás o projektu informujeme (2–3krát do měsíce), abyste měli přehled. Na vašem projektu vždy pracuje stejný tým lidí.

4. Všichni naši konzultanti mají certifikáty, vzdělávají se a přednášínapříklad na VUT a na odborných konferencích.

5. Pracujeme hlavně pro menší a střední firmy, kampaně jsme však vytvářeli i pro VUT, Dr. Oetkera, Adidas , Skřivánka, Unis, SUEZ další. Nepracujeme jen v České republice, ale například i v Anglii, Německu, na Slovensku.

6Publikujeme například v časopisech Marketing & Media a E15.

7. S internetovým marketingem máme téměř 10 let zkušeností a víme, co funguje.

8. Stanovujeme reálné, měřitelné a dosažitelné cíle, o jejichž plnění máte vždy přehled. Průběžně vás informujeme o tom, co děláme, proč to děláme a co vám to přinese.

9. Nehrajeme na tisíce klientů. Snažíme se vždy dodat maximální kvalitu za minimum vynaložených prostředků, a i proto k nám 80 % klientů přijde na doporučení jiného spokojeného zákazníka.

10. Aktuální trendy najdete na našem blogu a při dlouhodobé spolupráci vám rádi zdarma předáme zajímavé tipy a triky.

Co o nás říkají naši klienti

 

Optimalizace stránek pro vyhledávače od SEO Consult nám přinesla stovky nových zákaznic. Cena přitom byla více než přijatelná. Se SEO Consult spolupracujeme již třetí rokem a rozhodně v tom chceme pokračovat.
Mudr. Pavel Vlašín, www.prenatal.cz
Optimalizace pro vyhledávače nám přinesla přesně to, co jsme od ní očekávali. Přitom jsme zaplatili až za konkrétní výsledky. Se SEO Consult budeme nadále spolupracovat.
Ing. David Večeřa, www.estitky.com
Se službami SEO Consult jsme byli maximálně spokojeni. Práce byla odvedena kvalitně, v domluveném termínu a na všechny dotazy nám vždy bylo profesionálně odpovězeno. Pokud potřebujete služby z oblasti internetového marketingu, mohu vám SEO Consult vřele doporučit.
Ing. Jaroslav Tykal, www.studyline.cz
Hledali jsme až jsme našli Ty, kteří nás dostali na "stupně vítězů" ve vyhledávačích Seznam a Google. Na základě našich zkušeností Vám služby Seo Consult doporučujeme.
Michal Janoušek, www.euromobilnidomy.cz
Se službami jsme byli spokojeni. Zejména s tím, že přinesly opravdu reálný výsledek.
S prací jsem spokojen, podařilo se dosáhnout naplánovaných výsledků.
Rozhodně jsme spokojeni. Projekt se hnul kupředu. I když je to pro nás slušný výdaj, můžeme říct, že se rozhodně vyplatí.
Martin Hampl, Autoodstrejdy.cz

Zobrazit všechny reference

 

Česky

Nástroje, které používáme nejčastěji

Google Search Console

Zboží

Google Ads

Heureka

Collabim

Sklik

Google Analytics

Ahrefs

Mergado

Shoptet